Goblin Auto-Barber – nowa karta łotra

Według strony Eurogamer Blizzard pokazał nową kartę klasową łotra – Goblin Auto-Barber kosztuje 2 many, ma staty 3/2 i opis „Okrzyk bojowy: Daj swojej broni +1 ataku”. Eurogamer nie podaje źródła skąd wie o karcie, a Blizzard sam w sobie nie przedstawił jej nigdzie jeszcze. Możliwe że poznamy ją jutro gdyż zgodnie z kalendarzem na stronie GvG od 12 listopada co dwa dni mamy poznawać nową kartę.

goblin auto-barber

Co ciekawe na początku trailera Gobliny vs Gnomy widać tą kartę jako legendarną kartę klasową czarnoksiężnika, ale koszt już zgadza się:

trailer gvg karty

 

Na stronie promocyjnej Gobliny vs Gnomy możesz zagłosować na kartę, którą chcesz poznać jako następną. Zapraszamy do głosowania – tutaj.

Wszystkie informacje o dodatku Gobliny vs Gnomy znajdziesz w naszym Kompendium Gobliny vs Gnomy.

Zapraszamy do komentowania dodatku w ogólnym temacie na forum – Gobliny vs Gnomy – dyskusja o wszystkim

Author: hearthstone

Share This Post On

11 komentarzy

 1. QUOTE

  Nie wiadomo czy to prawdziwa karta ale dla łotra czy wojownika idealna.

  Karta jest prawdziwa, ale wojownikowi sie na wiele nie przyda, bo to karta klasowa dla rogala.

 2. QUOTE

  bo to karta klasowa dla rogala.

  Mała wpadka, nie doczytałem, a skoro jest prawdziwa to chyba sobie nawet z pyłku zrobię.

 3. Co ciekawe na początku trailera Gobliny vs Gnomy widać tą kartę jako legendarną kartę klasową czarnoksiężnika, ale koszt już zgadza się:
  Na początku trailera to wszystkie karty są legendarnymi kartami warlocka

 4. Niby spoko, ale głównie na arenę, bo do miracle się niestety nie przyda. Mam nadzieję, że łotr dostanie jeszcze jakieś lepsze karty, typu nowy czar za 0 many, albo ciekawy czteroturowy drop.

 5. Pal licho miracla. Może w końcu doczekamy się innych talii Łorta. Jakieś fajne tempo/midrange byłoby spoko i na to szczerze mówiąc liczę.

  Karta oczywiście na plus. Arsenał broni Łorta jest dosyć spory, także jest najs. Generalnie popularność broni może wraz z tym dodatkiem wzrosnąć, także tak jak pisał Tencoo, Harrison i glutki mogą stać się bardziej popularne.

 6. Tak samo czekam na nowe karty lotra i licze bardzooo na to ze dodatek pozowli byc rogalowi jakims agresywnym tempem czy cus bo mam w glebokim powazaniu miracla :/

Trackbacks/Pingbacks

 1. Duża dawka informacji o Gobliny vs Gnomy | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Wczoraj umieściliśmy dwa niusy z kartami, jeśli jeszcze ich nie widziałeś to warto sprawdzić je teraz – Gobliński saper…
 2. Nowa karta legendarna – Foe Reaper 4000 | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] wiele serwisów, które normalnie z Hearthstone nie mają zbyt dużo wspólnego. Wcześniej Eurogamer pokazał nam Gobliński fryzuromat | Goblin…

Submit a Comment