Goblin Sapper – kolejna nowa karta

Na anglojęzycznym blogu Hearthstone pojawił się nius od Blizza, w którym możemy zobaczyć nową kartę – Goblin Sapper za 2 many z statami 2/4 i opisem: „Ma +4 ataku gdy twój przeciwnik ma 6 lub więcej kart w ręce”. I jak w komentarzu przyznaje jeden z niebieskich – Daxxarri „Handlocki będą jej nienawidzić. Prawdopodobnie będzie pasowała dobrze do talii z Wyrocznia światłociemnych, Król Mukla i Nakręcany olbrzym.”

Goblin Sapper

 

W naszej wersji językowej karta nazywa się Gobliński saper:

Gobliński saper

W niusie poza kartą nie pojawiło się zbytnio nic nowego, pokazano trzy inne karty, które już znamy i tak. Jutro nius będzie pewnie na polskim blogu Hearthstone, wkleimy go tutaj jak tylko się pojawi.

Author: hearthstone

Share This Post On

11 komentarzy

  1. powiem szczerze ze jakie kol-wiek rozmowy bez wglądu na całe 120 kart w tym monecie nie maja najmniejszego sensu

  2. Niby czemu? O to chodzi, żeby nakręcać zajawkę na nowe zastosowania kart, które już znamy i spekulować o kolejnych.
    Może faktycznie w końcu zaczną się pojawiać mill decki. Ostatnio spotkałem ze dwa razy mill rogue na rankedach i talia potrafi zaskoczyć, ale póki co ma małe spektrum zastosowań, tzn. jedynym efektem jest niszczenie kart przeciwnikowi. Teraz będą bonusy w postaci taniego giganta, czy właśnie Goblin Sappera. O mill druidzie nie wspominam, bo to fundeck, ale może się to w końcu zmieni i nowy archetyp zawita do mety :)

Trackbacks/Pingbacks

  1. Duża dawka informacji o Gobliny vs Gnomy | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] dwa niusy z kartami, jeśli jeszcze ich nie widziałeś to warto sprawdzić je teraz – Gobliński saper i Gobliński…

Submit a Comment