HearthCore i HSArena łączą siły!

Zanim powstała HSArena istniał już taki portal, który od początku za cel obrał sobie stworzenie jak najfajniejszej sceny Hearthstone w Polsce. Tym portalem jest HearthCore.pl, który już od ponad roku niezłomnie tworzy jedne z najlepszych turniejów Hearthstone w Polsce. To w turniejach HearthCore walczyło i ciągle walczy wielu bardzo znanych zawodników z naszego kraju, zanim jeszcze byli sławni. Ekipa tworząca HearthCore wiele razy stawała na wysokości zadania tworząc świetne turnieje i relacje z nich. A w ten weekend to właśnie oni będą odpowiedzialni za komentarz Mistrzostw Świata Hearthstone po Polsku.

Dlatego jest nam bardzo miło obwieścić, że HearthCore i HSArena zawiązują ze sobą współpracę!

Będziemy wzajemnie promować oba serwisy i wspierać się we wszelkich ciekawych akcjach, a wszystko po to, abyś Ty drogi czytelniku miał jak najwięcej wiadomości i możliwości grania w turniejach oraz uczestnictwa we wszelkich innych wydarzeniach.

Zapraszamy zatem do odwiedzania zarówno HearthCore.pl jak i HSArena.pl! Mamy dla Ciebie kilka niespodzianek jeszcze w tym tygodniu!

hearthcore i hsarena

Author: hearthstone

Share This Post On

8 komentarzy

 1. I bardzo dobrze, podoba mi się co panowie mówią, że się podoba. :cool:

  P.S. Swoją droga, nigdy nie brałem udziału w turnieju Hearthstone, muszę kiedyś spróbować…

 2. Dwa poważne, na polskiej scenie hearthstone, serwisy współpracują, to mi się podoba:) z tego żadnego kwasu nie będzie,a podejrzewam że i jedni i drudzy skorzystają. Niemniej, hsarena jest pier*olonym oficjalnym potworem i miażdży wszystko klimatem ;)

 3. Fajnie! :)

  Co do jednego wspólnego serwisu to nie jest takie proste. Pamiętaj że oba serwisy są już dość mocno rozwinięte. Jak to połączyć? ^^

 4. Imho połączenie to nie jest dobry pomysł, każdy serwis ma swoich ludzi, klimat, już pewną historię i każdy jest nieco od czego innego. Współpraca tak, synteza stanowcze nie :P

 5. QUOTE

  A nie łatwiej i lepiej było połączyć siły i zrobić wspólny, jeden serwis na większą skalę?

  Połączenie nie ma wystarczającej ilości zalet, a ma za to dużo wad. Nie zapędzajmy się tak daleko :)

Submit a Comment