Hearthstone Open Beta w regionie North America

Ruszyło! Otwarta Beta Hearthstone wystartowała właśnie w rejonie Północnej Ameryki. Na dniach mamy się też doczekać Otwartej Bety w Europie dlatego warto się szykować!

Blizzard poinformował o tym fakcie na Amerykańskiej stronie HSa:

Oczekiwanie dobiegło końca: Otwarte Beta Testy Hearthstona wystartowały w Północnej Ameryce! Jeśli jeszcze nie miałeś okazji wziąć udziału w zwariowanej rozgrywce w karty teraz jest świetny czas aby zarzucić potężne czary, przyzwać mocnych stronników i pojedynkować się z swoimi kumplami w tej szybkiej strategicznej grze karcianej, w która każdy może się zanurzyć!

 

To było szalone kilka poprzednich miesięcy dla nas wszystkich w zespole Hearthstone. Ogłosiliśmy Hearthstone w trakcie PAX East Back w marcu, zamknięta beta wystartowała w sierpniu, mieliśmy fantastyczny event na Blizzconie z turniejem Innkeeper’s Invitational wraz z nowinami o wejściu na Androida i iPhona, aż w końcu teraz jesteśmy gotowi uwolnić niesamowitość Hearthstone dla Ciebie w Otwartych Beta Testach!

 

Więc co to znaczy dla Ciebie? Jeśli nie miałeś szansy brać udziału w Zamkniętych Beta Testach Hearthstone teraz możesz pobrać grę! Po prostu wejdź na stronę główną Hearthstone i pobierz klienta gry, albo możesz kliknąć przycisk Graj za darmo teraz na szczycie playhearthstone.com. Nie ma planujemy usuwać żadnych postępów w Hearthstone więc graj swobodnie i zbieraj swoją kolekcje oraz walcz z swoimi przyjaciółmi!

 

Co jeśli nie grasz w regionie Ameryki Północnej? Nie martw się, planujemy wprowadzić Otwartą Betę dla wszystkich pozostałych regionów w ciągu kilku następnych dni więc czekaj na dalsze informacje!

 

Z uwagi na to, że Otwarta Beta jest ciągle w fazie beta testów będziemy blisko przyglądać się wielu aspektom gry aby zapewnić pozytywne doświadczenia z grania dla wszystkich. Oczywiście jeśli dym zacznie unosić się z naszych serwerów z uwagi na niespodziewane duże zainteresowanie graniem w Hearthstone możemy tymczasowo wyłączyć aktywacje nowych kont Otwartej Bety do czasu kiedy będziemy gotowi przyjąć więcej graczy

 

Pobierz, graj i ciesz się się Hearthstone już teraz – do zobaczenia w grze!

Oczekujemy zatem z utęsknieniem otwartej bety także w naszym rodzimym, europejskim regionie! Z wytęsknieniem czekamy na większy przypływ graczy w tej fantastycznej grze w karty od Blizzarda!

Author: hearthstone

Share This Post On

Trackbacks/Pingbacks

  1. Otwarta Beta wystartowała w Europie! | HSArena.pl - Hearthstone Arena wiadomości, poradniki, informacje o grze Hearthstone - […] otwarciu amerykańskich serwerów na wszystkich chętnych graczy, o czym pisaliśmy tutaj – Hearthstone Otwarta Beta w NA! Wystartowała ona też…

Submit a Comment