Hearthstone w obiektywie II

Przyszedł czas na kolejną porcję ciekawych zdjęć z Hearthstone!

Jeśli myślisz, że masz pecha w otwieraniu pakietów, popatrz na to:

4 legendarne karty w pakiecie

 

Czasami prosty stronnik może zostać zbuffowany ponad wszelką miarę, tutaj Manaholiczka przesadziła trochę ;)

manoholiczka op

Idealne otwarcie Czarnoksiężnika – co byś rzucił najpierw? Dwa razy Chochlik Krawi, dwa razy Płomienny Chochlik czy może jakieś kombinacje?

otwarcie czarnoksieznika

 

Zastanawiałeś się co się stanie jeśli użyjesz Wizja Umysłu przeciwko komuś kto nie ma żadnych stronników w talii? Dostajesz nową kartę 0/1 :D Tutaj Łotr z bardzo mocną talią nastawiona na obrażenia magiczne

gdy wróg nie ma stronnikow wizja umyslu

 

Czasami przeciwnik potrzebuje dużo szczęścia… I akurat mu się uda…

tajemne pociski szczescie

 

Niektórzy magowie kochają sekrety

mag z sekretami

 

Hearthstone jest ciągle w fazie Beta Testów, nie brakuje w nim różnych dziwnych bugów. Ogólnie nie polecamy alt-tabowania się w trakcie walki, bo może się skończyć tak:

graficzny bug hearthstone

 

Czasami jedyne czego trzeba żeby zabić kapłana to uleczyć coś… Tutaj w wyniku efektu Gorliwa Kapłanka po uleczeniu zaczęła ciągnąć karty, ale z ich braku bohater zaczął przyjmować spore obrażenia – jak widać całkiem sporo tych kart chciał pociągnąć ;)

zmeczenie kill

 

Paladyn z pewnością był pewien swojej wygranej. Leeroy Jenkins ma Szarżę i staty 6/2. Dodatkowo w połączeniu z 3 sztukami Kruszyskalny oręż, który dodaje +3 ataku i dodaniu Furia wichru uzyskujemy Leeroya, który ma 15 ataku i może zaatakować dwa razy :D A dzięki broni w ręce szamana może on się przebić przez Zły urok z Prowokacją.

leeroy jenkins 30 ataku

 

Ostatnie zdjęcie z ciekawych rozgrywek Hearthstone to niesamowita 3 tura w wykonaniu druida w połączeniu z Alarmobot, który dwa razy wystawił zaprawdę mocnego stronnika…

3 tura

 

Jeśli jeszcze nie widziałeś zapraszamy do pierwszej części Hearthstone w Obiektywie I oraz do dodawania własnych zdjęć na naszym Forum Hearthstone w dziale Zdjęcia :)

Author: hearthstone

Share This Post On

Trackbacks/Pingbacks

  1. Hearthstone w obiektywie V | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] jeszcze nie widziałeś to koniecznie zobacz poprzednie części serii Hearthstone w obiektywie I, II, III i […]

Submit a Comment