Hearthstone w Obiektywie IV

W cyklu Hearthstone w Obiektywie prezentujemy ciekawe zdjęcia związane z Hearthstone i jego światem zebrane z różnych części internetów. Zapraszamy do czwartej jego części!

Zaczynamy od graficznej ciekawostki. Kapłan po użyciu karty Postać cienia | Shadowform poza zmianą swojej mocy na zadającą obrażenia otrzymuje też inną grafikę portretu i tejże mocy. Co ciekawe na ikonce mocy bohatera widzimy tą samą rękę rzucającą czar co na karcie Czarnoksiężnika – Splugawienie | Corruption. To się nazywa recycling ;-)

szczegóły graficzne hearthstone

Znasz to uczucie gdy po zdobyciu świetnego wyniku na arenie otwierasz skrzynię z nagrodą, a tam jakaś zwykła karta? Jak zareagowałbyś na taką nagrodę po 12 zwycięstwach?

zloty ognik

 

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

Niedawno nadszedł upragniony przez wielu nerf karty Spuścić Psy!, która doprowadzała nie jednego z nas do szału. Tymczasem oto jak chytrość zgubiła huntera, który miał przeciwnika w zasięgu lethal (mógł go zabić po naszemu) jednak był zbyt chytry i chciał jeszcze sobie pociągnąć karty mimo tylko 1hp jakie miał. Ku jego zgubie karty po prostu skończyły się…

zemsta na hunterze

Gdyby Hearthstone miał być grany w real z takimi kartami jak w grze napotkalibyśmy na pewien problem.

karty hs w rl

Jedną z oznak rosnącej popularności Hearthstone jest jego przenikanie do świata zewnętrznego, ot chociażby w postaci tortów.

nozownik ciasto

Masz drukarkę 3D? Wydrukuj sobie klucz z areny!

3d druk klucz

Z każdy od czasu do czasu słyszy historię niesamowitego comba w ciągu jednej tury, ale wykonanie czegoś takiego w drugiej turze?

innervate combo

Wbrew pozorom Deathwing (ze strachu przed nim nie podamy polskiej nazwy ;)) może być czasem niesamowicie użyteczny. Ile zabitych legend wypatrzysz?

best deathwing ever

Niektórzy grają w Hearthstone w nietypowym towarzystwie.

towarzyszki gry

Ciekawe czy papugi znają już słowa noob i p2w?

Wspominaliśmy o przesadzonych zagraniach we wczesnych turach, a co z czymś takim?

tura2 ysera

Tura 1 – Orzeźwienie -> Alarm’o’bot. Tura 2 – wchodzi Ysera.

Poniżej możesz zobaczyć jedna z najrzadszych kart w całej grze – normalnego Gelbina Mekanownika. Jego złota wersja była rozdawana dla każdego kto dokonał zakupu pakietów lub wejścia na arenę w trakcie beta testów. Nie można stworzyć sobie jego złotej wersji z pyłu, jedynie normalną i bądźmy szczerzy – nie jest to pierwsza legenda jaką byś zrobił, prawda?

zwykly gelbin

A na koniec pewne pocieszenie – jeśli myślisz, że masz pecha z otwieraniem pakietów to pociesz się tym widokiem:

ognik hearthstone

Jeśli jeszcze nie widziałeś to koniecznie obczaj Hearthstone w Obiektywie I, II i III.

Zapraszamy też do założenia swojego tematu ze zdjęciami z Twoich przygód w Hearthstone w dziale Zdjęcia na forum.

Author: hearthstone

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment