HSArena oficjalnym fansite Hearthstone!

W styczniu rozpoczęliśmy pracę nad serwisem, który dzisiaj możesz oglądać, jego oficjalna premiera odbyła się 7 lutego gdy otworzyliśmy się szeroko na wszystkich nowych gości zarówno na stronie jak i na forum.

Dzisiaj HSArena to strona z olbrzymią ilością nowinek ze świata Hearthstone oraz największe polskie fanowskie forum o Hearthstone.

Od dzisiaj HSArena to też oficjalny fansite Hearthstone: Heroes of Warcraft!

Oznacza to, że będziemy współpracować bezpośrednio z Blizzardem, od którego będziemy wyciągać jeszcze świeższe informacje dla Ciebie!

fansite hearthstone

Będziemy zatem przykładać jeszcze większą uwagę do serwowania jak największej ilości atrakcyjnych niusów ze świata Hearthstone! Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego jak wyjątkowe miejsce udało się stworzyć dla wszystkich entuzjastów Hearthstone.

hsarena fansite kartaJeśli jesteś nowy na naszej stronie to polecamy Ci zerknąć w kilka miejsc:

Wszystko zawsze znajdziesz w zasięgu ręki na samej górze strony. Szykujemy już parę nowych rzeczy na stronie i forum, będą to niespodzianki ;)

Dziękujemy wszystkim gościom HSArena oraz zespołowi Blizzarda, w szczególności Prokkarowi!

Author: hearthstone

Share This Post On

15 komentarzy

  1. Gratulacje, no i fajnie że ja współtworzyłem tak jakby te forum, moimi postami, mało ale zawsze coś, jestem z was i siebie dumny, lel

  2. QUOTE

    Bede troche materialista, ale czy wynikaja z tego jakies konkretne korzysci?

    Nie ma jakiejś sztywnej listy, ale wkrótce zaczniemy wyciągąć od Blizza jakieś fajne rzeczy z pewnością :P

Trackbacks/Pingbacks

  1. 500 fanów HSArena! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] pochwalić się kolejnym osiągnięciem. Niedawno Blizzard przyjął nas do siebie jako oficjalny fansite Hearthstone, a teraz doszliśmy do pierwszego…

Submit a Comment