HSArena Team rozpoczyna swoją działalność!

Mamy zaszczyt ogłosić, że po wielu trudach udało nam się powołać do życia e-sportową drużynę pod szyldem HSArena! Drużyna składa się z mniej lub bardziej znanych graczy, aczkolwiek żaden z nich nie jest przypadkową osobą. Każdy wielokrotnie osiągał legendarną rangę, czasami nawet udawało się skończyć sezon w ścisłej czołówce rankingu. Składając team skupialiśmy się jednak przede wszystkim na tym, żeby byli to ludzie znani z forum, ludzie którzy często ze sobą rozmawiają, wymieniają się taliami, taktykami i wzajemnie motywują.

Wybór padł więc na osoby takie jak:

Hazriel – kapitan drużyny. Wielokrotna legenda, jeden z najaktywniejszych użytkowników forum, na którym od 2 lat jest redaktorem. Autor kilku poradników dotyczących gry.

Orlo – zastępca kapitana. Regularnie gości w legendarnej randze. Setki postów na forum świadczą o jego wielkiej wiedzy na temat gry. Jest naszym głównym deckbuilderem.

Holgar – to do niego należy najlepszy ladderowy wynik naszego teamu, czyli top 40 EU na koniec sezonu. Zajął 3 miejsce w ostatnim sezonie Polskiej Ligi Hearthstone. Zajmuje się również coachingiem, chętnych zapraszamy na forum.

Huhaalaaa – regularnie wbijana legenda świadczy o nieprzeciętnych umiejętnościach tego gracza. Często uczestniczy w różnych turniejach online z mniejszymi lub większymi sukcesami.

Matthewkoron – niewielu graczy może pochwalić się takimi wynikami w Polskiej Lidze Hearthstone jak Matthew. Aż 3 razy kończył turniej w finałowej czwórce. Dodajmy do tego kilkukrotnie wbitą legendę, oraz wygraną + 3 miejsce w 2 kolejnych sezonach kieleckiej ligi HS i mamy świetnego gracza będącego bardzo mocnym punktem drużyny.

NightRaven – musiał wywalczyć sobie miejsce w drużynie w bardzo trudnych kwalifikacjach. Osiągnął to grając niestandardowymi taliami i zdecydowanie zasłużył na miejsce wśród nas.

Jeżeli odwiedzacie nasze forum to na pewno każdego, a przynajmniej większość z nich kojarzycie. Jesteśmy głodni sukcesu i postaramy się wbić do polskiej czołówki! O naszych przyszłych sukcesach będziemy regularnie informować w specjalnie utworzonym do tego dziale. W najbliższym czasie ruszy również stream naszego teamu.

Author: Hazriel

Share This Post On

10 komentarzy

 1. no to co, na nastepnym blizzconie tryumfuje hsarena? Kappa
  a tak na powaznie, calkiem fajny pomysl, mam nadzieje, ze jakos sie to rozwinie, no i czekam na streamka ;p

 2. Pamiętajcie każda porażka doda wam więcej sił. Mam nadzieje że będą podawane terminy kiedy nasi grają. Wszystko fajnie tylko jakoś nazwa mi nie pasuje ale zaś inna sprawi że nie będziemy rozpoznawani.

 3. QUOTE

  Pamiętajcie każda porażka doda wam więcej sił. Mam nadzieje że będą podawane terminy kiedy nasi grają. Wszystko fajnie tylko jakoś nazwa mi nie pasuje ale zaś inna sprawi że nie będziemy rozpoznawani.

  Na turniejach podpisujemy się jako HSArena Hazriel itp. więc wygląda to w porządku i wiadomo od razu o co chodzi :D

 4. Lepiej tak niż „Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa”. Przy okazji „Ty jesteś szefem? Nie głosowałem na ciebie.” ale to już żart i jakoś nie mogłem się powstrzymać.

 5. QUOTE

  Zycze powodzenia i rozwijajcie sie szybko i na inne gry (moze wtedy bede mogl dolaczyc BibleThump).

  Spokojnie Galson. Stworzymy loser team Kappa. Może i nic nie wygramy ale przynajmniej nie będziemy musieli szukać teamu :P

Submit a Comment