Iglica Czarnej Góry – startegie i talie

Informacje na stronie zostały uzupełnione i na stronach bossów znajdziesz taktyki na nich, skuteczne talie oraz wkrótce filmy.

Bossowie Iglicy

W Iglicy Czarnej Góry będziesz walczył z Orkami z Czarnej Hordy pod przewodnictwem Rwija Czarnorękiego. Czekają na Ciebie:


Kliknij w nazwę bossa, aby przejść na stronę z jego opisem, strategią i taliami na niego.

Jeśli chcesz łatwo pokonać Generała Drakkisata to na jego stronie znajdziesz informacje o bugu umożliwiającym łatwiejsze pokonanie go.

Na forum powstały specjalne tematy, w których możesz umieścić swoje lub cudze talie na heroiczne wersje bossów, oraz zobaczyć czym inni pokonali danego bossa:

Informacje o każdym z bossów znajdziesz również na górze strony w menu Czarna Góra – Iglica Czarnej Góry. Każdy boss ma swoją podstronę, na której znajdziesz jego opis, taktyki na niego i talie.

Przeczytaj też ocenę kart neutralnych z Czarnej Góry wykonaną przez Eeriona i Hazriela –  Czarna Góra – ocena kart neutralnych

Pełne informacje o Czarnej Górze znajdziesz w Kompendium Czarnej Góry.

Wszystkie karty z Czarnej Góry znajdziesz na stronie Karty z Czarnej Góry.

Weekendowe turnieje

Przy okazji przypominamy, że od dzisiaj na turnieju Gfinity Hearthstone Spring Masters II będzie walczył Zozus. Natomiast już jutro o 20:00 odbywa się turniej tylko dla kobiet – Hearthstone na obcasach.

Rwij Czarnoręki obraz

 

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment