Jak zdobyć rewersy kart i złotych bohaterów

Wraz z premiera Hearthstone zostały wprowadzone do gry nowe rewersy kart oraz złote portrety bohaterów. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jak je zdobyć to przeczytaj poniższy artykuł.

Dodatkowo dodaliśmy te informacje do spisu wszystkich zadań w grze, wraz z tymi dziennymi – tutaj.

Jeśli chodzi o złotych bohaterów to metoda jest bardzo prosta, ale czasochłonna – trzeba wygrać 500 razy daną postacią aby odblokować jej portret. W poniższej tabelce znajdziesz informacje o pozostałych ukrytych zadaniach z Hearthstone:

Ukryte nagrody

NazwaOpisNagroda
Złoty Malfurion BurzogniewnyWygraj 500 gier rankingowych Malfurionem BurzogniewnymZłoty portret bohatera
Złoty Uther ŚwiatłodzierżcaWygraj 500 gier rankingowych UtheremZłoty portret bohatera
Złoty ThrallWygraj 500 gier rankingowych ThrallemZłoty portret bohatera
Złoty RexxarWygraj 500 gier rankingowych RexxaremZłoty portret bohatera
Złoty Gul'danWygraj 500 gier rankingowych Gul'danZłoty portret bohatera
Złoty Garrosz PiekłoryczWygraj 500 gier rankingowych GarrosemZłoty portret bohatera
Złoty Anduin WrynnWygraj 500 gier rankingowych AnduinemZłoty portret bohatera
Złota Valeera SanguinarWygraj 500 gier rankingowych ValeeraZłoty portret bohatera
Złota Jaina ProudmooreWygraj 500 gier rankingowych JainaZłoty portret bohatera
Większy rozrywacz pakietówTwoja edycja kolekcjonerska Diablo III Reaper of Souls przychodzi z dwoma pakietami2 pakiety kart
Rozrywacz pakietówDiablo 3 Reaper of Souls zawiera dodatkowy 1 pakiet kart1 pakiet kart
Przyjaciele przy ogniskuHearthstone jest lepszy z przyjaciółmi. Ciesz się towarzystwem i swoimi nowymi rewersami.Nowy rewers kart.
Uwaga! Więcej informacji przy opisie tego rewersu karty.
Na wierzchowca!Specjalna nagroda za Twoje trzecie zwycięstwo! Zaloguj się do World of Warcraft aby ją otrzymać!Hearthsteed (mount do WoWa)
Jesteś legendąWitamy w elicie Hearthstone! Pokaż się z legendarnymi rewersami kart!Legendarny rewers kart

Natomiast jeśli chodzi o zdobywanie rewersów kart to są one nagradzane za specjalne osiągnięcia takie jak zdobycie rangi legendy czy też branie udziału w danym sezonie rankingowym. Poniżej prezentujemy tabelkę z nowymi rewersami kart.

Rewersy kart za sezony rankingowe są rozdawane gdy ten sezon się skończy!

Pamiętaj! Rewersy kart nie są nagradzane za branie udziału w rankingach w okresie beta testów! Pierwsze rewersy zostaną rozdane 1 maja gdy zakończy się pierwszy sezon rankingowy.

Rewersy kart

Jak zdobyć rewersy kart Hearthstone
RewersNazwaŹródło
rewers podstawowyDomyślneStworzenie konta
rewers przyjaciele przy ogniskuPrzyjaciele przy ogniskuOsiągnięcie: Przyjaciele przy ognisku
Przynajmniej 3 osoby muszą być podłączone do Hearthstone będąc w jednej sieci LAN lub WiFi i musisz stoczyć 3 pojedynki z nimi (mogą być trzy pojedynki z jedną, może być mieszanie, obojętnie). Jest to nagroda za spotkania ze znajomymi i granie razem w Hearthstone, ale można ją wykonać samemu mając do dyspozycji 3 urządzenia z Hearthstone (PC/Laptop/iPad) podłączone razem do jednej sieci. Oczywiście musisz mieć jeszcze dwa inne konta poza swoim do użycia.
Możesz też zrobić to w prostszy sposób przeczytaj jak dostać nowe rewersy kart Hearthstone.
rewers legendarnyLegendaOsiągniecie: Jesteś legendą
Ten rewers otrzymujesz od razu po zdobyciu rangi Legendy.
rewers heroiczny naxxramasHeroiczny NaxxramasZa przejście Klątwy Naxxramas w trybie heroicznym.
rewers warlords of draenorWarlords of DraenorRewers ten dostanie każdy, kto zakupi kolekcjonerską edycję (normalną lub cyfrową) dodatku do World of Warcraft - Warlords of Draenor.
rewers tespaOgień DalaranuRewers można otrzymać tylko w USA lub Kanadzie - należy być członkiem esportowej organizacji studenckiej TeSPA.

Był też do zdobycia za przyjście na pierwszy turniej Heroes of the Dorm (turniej HotS dla uczelni) w Stanach.
rewers blizzconBlizzconRewers ten jest nagrodą specjalną dla wszystkich osób, które zakupią normalny lub wirtualny bilet na Blizzcon 2014.
rewers pandariaPandariaUdział w Pierwszym sezonie rankingowym (kwiecień). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznana po zakończeniu pierwszego sezonu rankingowego czyli 1 maja
rewers rankingowyCzarna świątyniaUdział w drugim sezonie rankingowym (maj). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana po zakończeniu sezonu
rewers rankingowyCharmUdział w trzecim sezonie rankingowym (czerwiec). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
rewers rankingowy za lipiecNaxxramasUdział w czwartym sezonie rankingowym (lipiec). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
rewers rankingowy za sierpieńLodowa koronaUdział w piątym sezonie rankingowym (sierpień). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
rewers pirackiPlądrujący piraciUdział w szóstym sezonie rankingowym (wrzesień). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
rewers zadusznikiZadusznikiUdział w siódmym sezonie rankingowym (październik). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
rewers goblińskiGoblinyUdział w ósmym sezonie rankingowym (listopad). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
rewers gnomiGnomyUdział w dziewiątym sezonie rankingowym (grudzień). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
rewers draeneiDraeneiUdział w dziesiątym sezonie rankingowym (styczeń 2015). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
rewers księżycowy nowy rokKsiężycowy Nowy RokUdział w jedenastym sezonie rankingowym (luty 2015). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
rewers ragnarosRozżarzony RagnarosUdział w dwunastym sezonie rankingowym (marzec 2015). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
preorder Czarnej GoryMolten CoreZa dokonanie zakupu przygody Czarna Góra w preorderze 19-20 marca.
Złoty Chiński rewersZłoty Chiński rewersZłoty rewers tylko dla grających w Chinach – za dostanie się do Top 128 turnieju Hearthstone Golden Open lub do Top 128 lokalnych kwalifikacji.
Babeczkowy rewersBabeczkowyUdział w trzynastym sezonie rankingowym (kwiecień 2015). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
Ninja rewersNinjaUdział w czternastym sezonie rankingowym (maj 2015). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
Rewers Heroes of the StormHeroes of the StormZa zdobycie 12 poziomu konta w grze Heroes of the Storm.

Zobacz animowaną wersję rewersu tutaj.
Rewers DarnassusDarnassusUdział w piętnastym sezonie rankingowym (czerwiec 2015). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
Rewers Magni MiedziobrodyMagni MiedziobrodyOtrzymujesz ten rewers wraz z zakupem portretu bohatera - Magni Miedziobrodym.

Zobacz animowaną wersję rewersu tutaj.
Rewers Alleria BieżywiatrAlleria BieżywiatrOtrzymujesz ten rewers wraz z zakupem portretu bohatera - Alleria Bieżywiatr.

Zobacz animowaną wersję rewersu tutaj.
Rewers MedivhMedivhOtrzymujesz ten rewers wraz z zakupem portretu bohatera - Medivh.

Zobacz animowaną wersję rewersu tutaj.
Rewers CzernodzidówRewers CzernodzidówUdział w szesnastym sezonie rankingowym (lipiec 2015). Aby dostać ten rewers musisz zdobyć 20 rangę w danym sezonie.
Nagroda przyznawana na zakończenie sezonu!
Rewers GalaxyGalaxyZalogowanie się do Hearthstone na telefonie Samsung S6.
Rewers ProtossProtossZakupienie cyfrowej edycji Deluxe dodatku do Starcrafta - Legacy of the Void.

Jeśli chcesz zdobyć rewers za osiągnięcie Przyjaciele przy kominku bez wychodzenia z domu to zerknij tutaj – nowy rewers przyjaciele przy kominku.

Zmiana rewersu kart w Hearthstone może zostać dokonana w menu opcji – tam gdzie są wszystkie ustawienia dźwięków, rozdzielczości, itd.

Życzymy powodzenia w zdobywaniu zarówno rewersów jak i złotych portretów postaci, pamiętaj że zawsze możesz zapytać o pomoc czy wsparcie na naszym forum Hearthstone

Author: hearthstone

Share This Post On

7 komentarzy

 1. Z tego co mi się obiło o oczy gdzieś/kiedyś to wygrane różnych bohaterów nie są resetowane. Prawda to czy mi się śniło? :P
  Ciekawy jestem ile mam wygranych, jak wrócę do domu to pierwsze co to odpalę HSa :)

 2. Źle Ci się obiło :/ Wygrane bohaterów liczą się dopiero do momentu jak te portrety wprowadzili czyli od teraz :/

 3. Odpalisz (prawdopodobnie ) ale nie zobaczysz ile masz wygranych kazdym bohaterem bo
  takiej opcji nie ma
  A nie prawda, bo jest :P

Trackbacks/Pingbacks

 1. Aktualizacja 1.0.0.3394 – Wszystko co błyszczy! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] chcesz wiedzieć jak zdobyć nowe rewersy kart – zobacz nasz poradnik przyp. […]
 2. Ranking graczy na dzień 13 marca 2014 | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Blizzard opublikował rankingi graczy na dzień 13 marca 2014 w Czwartym Sezonie Testowym. Nazwa „Testowym” jest tu bardzo istotna,…
 3. Pierwszy sezon rankingowy w Hearthstone – Panda-monium! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] i tak jak podejrzewała większość osób nie otrzymamy za nie nagród, pierwsze nowe rewersy kart dostaniemy zatem w […]
 4. Pierwszy oficjalny sezon rankingowy | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Wczoraj rozpoczął się pierwszy oficjalny sezon rankingowy. Na koniec tego sezonu każda osoba z rangą minimum 20 otrzyma nowy…

Submit a Comment