Jedenasta karczemna bójka – Spotkanie na rozdrożu

Jedenasta Karczemna Bójka wystartowała! Spotkajmy się na rozdrożu!

Aktualizacja: Spotkanie na rozdrożu jest bójką z tego tygodnia (potwierdzone info od Blizza), to Blizz umieścił informacje o bójce z przyszłego za wcześnie. Teraz mamy Spotkanie na rozdrożu, a za tydzień (zapewne, chociaż to domysły) będzie Chwała słabszym. Więcej info poniżej.

W 11 bójce walczymy zupełnie losowymi taliami. Wybierasz klasę i otrzymujesz losową talię zbudowaną z 15 kart klasowych i 15 kart neutralnych. Nie ma też limitu na karty legendarne więc możesz dostać kilka ich kopii. Talie są losowe z każdą rozgrywką więc za każdym razem grasz czymś innym.

Rób dużo ciekawych zdjęć z bójki i wrzucaj śmiało do tematu – Zdjęcia z 11 Karczemnej Bójki – Spotkanie na Rozdrożu!

spotkanie na rozdrozu bójka

Chcielibyśmy poznać Twoją opinie (my oraz Blizzard, którzy czyta stronę i forum) na temat nowego trybu Karczemnych Bójek, dlatego na forum zbieramy wszelkie informacje odnośnie Twoich przeżyć i odczuć na ich temat. Daj nam znać co myślisz w temacie – Jak oceniasz Karczemne Bójki?

Przy okazji poznaliśmy przeciek bójki z przyszłego tygodnia (zapewne). Polski profil Hearthstone na facebooku pomylił tygodnie i wrzucili fotkę z opisem bójki z przyszłego tygodnia :D

chwała słabszym przeciek

W przyszłym tygodniu będziemy walczyć w bójce Chwała Słabszym – jeśli będziesz miał przynajmniej o 3 pkt. zdrowia mniej niż przeciwnik zostanie przyzywany dla ciebie losowy stronnik. Brzmi ciekawie tylko nie wiemy czy będziemy mogli składać własne talie czy dostaniemy gotowe. Jeśli własne to już widzimy ten zalew Czarnoksiężników…

Czym są Karczemne Bójki

Karczemne Bójki to nowy tryb rozgrywki w Hearthstone. Trwają one przez określony czas (do tej pory od środy do poniedziałku), są darmowe i rządzą się specjalnymi zasadami. Wchodząc do Karczemnej Bójki będziesz musiał albo stworzyć własną talię w oparciu o specjalne reguły, albo walczyć gotową talią od Blizza (jak w wyzwaniach klasowych przygód).

Do tej pory mieliśmy następujące karczemne Bójki:

 1. Ragnaros vs. Nefarian – graliśmy gotowymi taliami, gracz losowo grał Nefarianem lub Ragnarosem i posługując się przygotowaną przez Blizza talią musiał pokonać tego drugiego. Talie były wypełnione stronnikami i czarami, których bossowie ci używali w Czarnej Górze.
 2. Bananowa Bójka – w drugiej bójce otrzymaliśmy możliwość tworzenia własnej talii specjalnie na tą bójkę. W trakcie rozgrywki za każdym razem gdy jeden z naszych stronników zginął otrzymywaliśmy specjalną kartę Banana. Banany były czarami, które kosztowały 1 many i mogły wzmocnić naszych stronników lub zranić stronników przeciwnika.
 3. Pająki! Wszędzie pająki! – w trzeciej bójce dostaliśmy talie, w których było 20 Tkaczy sieci i 10 losowych czarów dla danej klasy. Mogłeś grać każdą z 9 klas, istne szaleństwo losowości.
 4. Wielkie zawody przywoływaczy – graliśmy własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 5. Spotkanie na rozdrożu – kolejna bójka stawiająca na wielką ilość losowości. W piątej bójce wybierałeś jedną z klas i grałeś talią, która za każdym razem była tworzona zupełnie losowo. Nie wiedziałeś czego możesz spodziewać się ani od swojej talii, ani od przeciwnika.
 6. Serce słonecznej studni – talie tworzyliśmy sami, dowolnie jak tylko chcieliśmy, ale rozgrywka rozpoczyna się od 10 pkt. many.
 7. Za dużo portali – talie składały się z około 20 Niestabilnych Portali i 10 losowych zaklęć klasowych. Można było grać dowolną klasą, królowało wielkie RNG!
 8. Bal maskowy – tworzyliśmy własne talie, a po zabiciu stronnika na jego miejscu pojawia się nowy, kosztujący 2 many mniej.
 9. Wielkie Zawody Przywoływaczy – gralisz własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 10. Pojedynek na Wielkim Turnieju – po raz pierwszy mogliśmy przetestować karty z Wielkiego Turnieju. Losowo graliśmy magiem lub łowcą i używaliśmy tali przygotowanych przez Blizz. Jedna talia była oparta na lansjerstwie podczas gdy druga była oparta na inspiracji.

Bójki są darmowe. Za udział w Bójkach nie będzie nagród, jedynym wyjątkiem są pierwsze tygodnie z Bójkami, w trakcie których otrzymasz 1 pakiet klasyczny za wygranie pierwszej walki w danej Bójce.

Na co zatem czekasz, daj komuś w ryj w bójce!

Author: hearthstone

Share This Post On

8 komentarzy

 1. Tym razem chyba nawet nie chce się nikomu pisać o tej bójce, bo mam wrażenie że jest to zbiór losowych kart i graj sobie mości panie… cały czas czekam na naprawdę dobra bójkę…

 2. jedna ze słabszych bójek ludzie z blizza jak to czytacie czemu wy tak lubicie RNG?? :DDD jak już musi być to ciekawą bójką byłby RNGesus Priest mirror match

 3. Najgorszy syf w tej bójce to że talie są składane zupełnie bez sensu i synergii. Czasami nie wiadomo czy się śmiać do rozpuku na widok swojej ręki czy płakać nad brakiem pomysłów Blizza. Myślę, że za jakiś czas zlikwidują te Bójki i w to miejsce wstawią Turnieje czy coś.

 4. Wolę taki brawl niż druida w każdym meczu jak w bójce, w której ze spelli wylatuja stronnicy.
  Ludzie muszą grać deckiem, do którego nie ma poradnika w necie i pojawia się problem. :D

Submit a Comment