Jubileuszowa X edycja Polskiej Ligi Hearthstone!

Miło mi powitać Was w dziesiątej już odsłonie Polskiej Ligi Hearthstone. Rozpoczynając zabawę z ligą, nie sądziłem, że zajdziemy tak daleko. Wspólna determinacja przyniosła jednak efekt w postaci okrągłej liczby. Zapraszam do gry!


Zapisy – ZOSTAŁY TYLKO 2 DNI:
Zapisy od 6 do 12 marca włącznie. Start ligi 14 marca.

Wszyscy gracze zapisują się w tym samym temacie: TUTAJ. Należy także zapisać się w Challonge ligi. Musisz zgłosić się w obu miejscach!
Regulamin: tutaj.
Dyskusja o lidze: tutaj.

Pierwsza tura rozgrywek będzie odbywała się w formacie swiss, następnie najlepsi gracze rozegrają play-offy.

Co to jest PLHS?

Są to forumowe rozgrywki, w których mierzysz się z kolejnymi przeciwnikami. W tej edycji gramy w systemie SWISS, gdzie po 8 rundach najlepsza 16-tka wejdzie do serii Play-off, by wyłonić zwycięzcę całych rozgrywek. PLHS jest świetna zarówno dla nowych graczy jak i tych bardziej doświadczonych, pozwala zmierzyć się i poznać ciekawych ludzi, a przede wszystkim poprawić swoje umiejętności gry w miłej atmosferze.

plhs-majordomo

Polska Liga Hearthstone

Polska Liga Hearthstone to seria turniejów organizowana przez graczy dla graczy, na forum HSArena.pl. Liga nie posiada żadnych nagród i nastawiona jest na czystą zabawę i dobrą atmosferę. Jeśli więc szukasz czegoś więcej od Hearthstone, jesteś może trochę znudzony i szukasz fajnej rozgrywki z graczami na wszelakim poziomie, albo może po prostu chcesz poznać fajnych, ciekawych ludzi, którzy są takimi samymi maniakami naszej ukochanej karcianki jak i Ty – nie czekaj dłużej, udaj się do działu Polska Liga Hearthstone na forum.

Z każdą edycją Liga rośnie w sile i ilości graczy biorących udział, którzy znajdują się na praktycznie każdym poziomie gry. Mamy tutaj zarówno zupełnie początkujących jak i bardzo zaawansowanych graczy, dlatego jest to świetne miejsce zarówno dla nowych zawodników jak i tych bardziej doświadczonych.

Jeśli szukasz serii turniejów:

 • organizowanych przez graczy dla graczy,
 • z atmosferą nastawioną na zabawę i przyjemność z grania,
 • z graczami na każdym możliwym poziomie gry, prawdopodobnie reprezentujących każdą rangę w grze,
 • z takimi co mają pełne sety złotych legend, jak i z takimi co to jeszcze na Naxxa zbierają,
 • wymagającą stosunkowo mało czasu, ale pozwalającą nauczyć się i rozwinąć swoje umiejętności,
 • gwarantujących poznanie fajnych ludzi bawiących się HSem…

To Polska Liga Hearthstone czeka na Ciebie!
Wszystkie potrzebne informacje, zapisy, regulaminy, itd. znajdziesz w dziale Polska Liga Hearthstone. Udaj się tam teraz i zacznij drogę ku zwycięstwu od zgłoszenia się do ligi!

Author: Dymki

Share This Post On

18 komentarzy

 1. Zapraszam potencjalnych chętnych do wzięcia udziału. Mogę chyba zdradzić, że to będzie moja ostatnia edycja w Polskiej Lidze Hearthstone jako organizator. :cygaro:

 2. QUOTE

  Zapraszam potencjalnych chętnych do wzięcia udziału. Mogę chyba zdradzić, że to będzie moja ostatnia edycja w Polskiej Lidze Hearthstone jako organizator. :cygaro:

  oO :( I co potem?

 3. Patrzcie sami. Hearthstone pada, forum pada. Dziesiąta edycja PLHS i tylko 40 zgłoszonych. O newsa na główną nie mogłem się doprosić (sam skleciłem) bo administracja tu nie zagląda od ponad 10 dni.
  Coś się kończy… Tak bywa.

 4. Lynx pewnie poszedł się napić z rozpaczy. A co do Ligi Gwinta, jestem za, chociaż ja pewnie i tak nie wezmę udziału, tak jak nigdy nie wziąłem udziału w PLHS. Ale że narzekać na 40 osób?

 5. QUOTE

  Lynx pewnie poszedł się napić z rozpaczy. A co do Ligi Gwinta, jestem za, chociaż ja pewnie i tak nie wezmę udziału, tak jak nigdy nie wziąłem udziału w PLHS. Ale że narzekać na 40 osób?

  Ale że pisać o czymś bez pojęcia? Kappa

 6. QUOTE

  To teraz robimy ligę Gwinta :D

  Haz jak dobije do 15 (dziś miałem czas to przeskoczyłem 2 rangi :P ) to zakładamy team w Gwinta??

 7. QUOTE

  Ale że pisać o czymś bez pojęcia? Kappa

  Pisać każdy może. Jeden lepiej, drugi trochę gorzej więc bez takich tam :D. Natomiast co do ligi to nagrody przyciągają uczestników. Taki jest ten materialistyczny świat niestety :D. Brak nagród, brak kasy i sponsorów to i klapa zapewniona :D. Trzeba było poszukać rozwiązania w tym „temacie” :D. Tak samo będzie w lidze Gwinta (oby nie) :D.

 8. A Ja się nie dziwię Dymkiemu, prócz 1 powodu jaki podał to należy zauważyć iż już od kilku edycji sam ciągnie ten wózek tj. Organizacja rozpiska a potem użeranie się z uczestnikami i dociekanie mecz odbył się/nie, karniaki i inne rzeczy związane z tym. Jedynie co może uratować PLHS to dłuższe przerwy między edycjami i druga osoba do pomocy.

  A odnośnie HSa to jest wiele powodów dlaczego gra ma zadyszkę ale to już inny temat.

 9. QUOTE

  Natomiast co do ligi to nagrody przyciągają uczestników. Taki jest ten materialistyczny świat niestety :D. Brak nagród, brak kasy i sponsorów to i klapa zapewniona :D. Trzeba było poszukać rozwiązania w tym "temacie" :D/QUOTE]
  Pisałem tutaj o tym już parę razy.Proponowałem żeby w końcu Drom wrzucił na HSarene te pieprzone reklamy, a jak nie chce na tym zarabiać (co byłoby dziwne ale ok zdarzają się tacy) to przynajmniej byłby jakiś hajs na nagrody w PLHS. Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej więc nie wiem ile jakie i czy w ogóle trzeba załatwiać jakieś formalności ap ropo nagrody.
 10. QUOTE

  Pisać każdy może. Jeden lepiej, drugi trochę gorzej więc bez takich tam :D. Natomiast co do ligi to nagrody przyciągają uczestników. Taki jest ten materialistyczny świat niestety :D. Brak nagród, brak kasy i sponsorów to i klapa zapewniona :D. Trzeba było poszukać rozwiązania w tym "temacie" :D. Tak samo będzie w lidze Gwinta (oby nie) :D.

  Nic bardziej mylnego.
  Do pierwszej edycji Polskiej Ligi Hearthstone zgłosiło się 128 osób. Do drugiej, już pod moją komendą, zapisało się 166 graczy. Gdybym się nie sprawdził to zapewne do trzeciej edycji nie zgłosiłoby się 171 zawodników, a do czwartej, gdzie padł rekord – aż 212. Potem było 165, 120, 94, 100 i 58.
  Pragnę nadmienić, że w żadnej edycji PLHS nie było przewidzianych jakichkolwiek nagród.

  Świat nie jest aż tak materialistyczny jak Ci się wydaje. W przeciwnym wypadku już dawno opuściłbym prowadzenie PLHS.

  Daleki jestem od tego, aby przypisywać sobie zasługi związane z frekwencją w poszczególnych edycjach. Zapewne główną rolę grał hype na grę w HS. Mogę przyjąć na klatę, że kolejne edycje PLHS zaczęły powszednieć, były nudne, z nijaką oprawą itd. Dlatego uważam, że Polskiej Lidze Hearthstone potrzebna jest świeża krew. Kibicuję i życzę wszystkiego najlepszego swoim następcom.

  Pisać każdy może lecz nie zawsze powinien. Kappa

 11. MR Super Moderatorze masz moje full uznanie za to co uczyniłeś z PLHS-a oraz wielki podziw za Twój „wolontariat” jednak wydaje mi się, że pula nagród miała by wpływ na przyciągnięcie uczestników. Bo jak wytłumaczyć przy obecnym stanie gry ogromny „ciąg” graczy na zdobycie „biletu” w imprezach Blizzarda.

 12. Na pewno tak, tu masz rację.

  Jednak do tego potrzeba więcej osób i zaangażowania. Ja znam swoje możliwości i jak u każdego są one inne i ograniczone. O ile prawdopodobnie nieźle sobie radzę w logistyce i organizacji to zdecydowanie leżę na polu marketingowym czy „pijarowym”. A ponieważ nie widzę ostatnio możliwości współpracy na odpowiednim poziomie, czy rozwoju to mówię pas.

  Poza tym wprowadzenie nagród wiązałoby się zapewne z większym ciśnieniem. Gdzie wchodzą „pieniądze” tam zaczynają się przepychanki, spiny, konflikty, dodatkowa praca i stres dla organizatorów. Nie wiem, czy wtedy stać by mnie było na wolontariat… Kappa

Submit a Comment