Karczemna Bójka #12 – Mana z nieba

Dwunasta karczemna bójka wystartowała!

Mana z nieba – twoja mana rośnie szybciej niż normalnie – zamiast jednego otrzymujesz dwa kryształy many co turę. Zaczynasz z 1 many, ale potem masz 3, 5, 7, 9 i w końcu maks czyli 10.

Fotki z poprzedniej, jedenastej bójki możesz zobaczyć w temacie – Zdjęcia z 11 Karczemnej Bójki – Spotkanie na Rozdrożu!

mana z nieba

Czym są Karczemne Bójki

Karczemne Bójki to nowy tryb rozgrywki w Hearthstone. Trwają one przez określony czas (do tej pory od środy do poniedziałku), są darmowe i rządzą się specjalnymi zasadami. Wchodząc do Karczemnej Bójki będziesz musiał albo stworzyć własną talię w oparciu o specjalne reguły, albo walczyć gotową talią od Blizza (jak w wyzwaniach klasowych przygód).

Do tej pory mieliśmy następujące karczemne Bójki:

 1. Ragnaros vs. Nefarian – graliśmy gotowymi taliami, gracz losowo grał Nefarianem lub Ragnarosem i posługując się przygotowaną przez Blizza talią musiał pokonać tego drugiego. Talie były wypełnione stronnikami i czarami, których bossowie ci używali w Czarnej Górze.
 2. Bananowa Bójka – w drugiej bójce otrzymaliśmy możliwość tworzenia własnej talii specjalnie na tą bójkę. W trakcie rozgrywki za każdym razem gdy jeden z naszych stronników zginął otrzymywaliśmy specjalną kartę Banana. Banany były czarami, które kosztowały 1 many i mogły wzmocnić naszych stronników lub zranić stronników przeciwnika.
 3. Pająki! Wszędzie pająki! – w trzeciej bójce dostaliśmy talie, w których było 20 Tkaczy sieci i 10 losowych czarów dla danej klasy. Mogłeś grać każdą z 9 klas, istne szaleństwo losowości.
 4. Wielkie zawody przywoływaczy – graliśmy własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 5. Spotkanie na rozdrożu – kolejna bójka stawiająca na wielką ilość losowości. W piątej bójce wybierałeś jedną z klas i grałeś talią, która za każdym razem była tworzona zupełnie losowo. Nie wiedziałeś czego możesz spodziewać się ani od swojej talii, ani od przeciwnika.
 6. Serce słonecznej studni – talie tworzyliśmy sami, dowolnie jak tylko chcieliśmy, ale rozgrywka rozpoczyna się od 10 pkt. many.
 7. Za dużo portali – talie składały się z około 20 Niestabilnych Portali i 10 losowych zaklęć klasowych. Można było grać dowolną klasą, królowało wielkie RNG!
 8. Bal maskowy – tworzyliśmy własne talie, a po zabiciu stronnika na jego miejscu pojawia się nowy, kosztujący 2 many mniej.
 9. Wielkie Zawody Przywoływaczy – gralisz własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 10. Pojedynek na Wielkim Turnieju – po raz pierwszy mogliśmy przetestować karty z Wielkiego Turnieju. Losowo graliśmy magiem lub łowcą i używaliśmy tali przygotowanych przez Blizz. Jedna talia była oparta na lansjerstwie podczas gdy druga była oparta na inspiracji.
 11. Spotkanie na rozdrożu – po raz kolejny walczyliśmy na rozdrożu, jak w #5 bójce, ale tym razem mieliśmy do dyspozycji także nowe karty z Wielkiego Turnieju. Zobacz zdjęcia z bójki na forum – Zdjęcia z 11 Karczemnej Bójki – Spotkanie na Rozdrożu!

Bójki są darmowe. Za udział w Bójkach nie będzie nagród, jedynym wyjątkiem są pierwsze tygodnie z Bójkami, w trakcie których otrzymasz 1 pakiet klasyczny za wygranie pierwszej walki w danej Bójce.

Na co zatem czekasz, daj komuś w ryj w bójce!

Author: hearthstone

Share This Post On

24 komentarze

 1. No cóż, starają się dodawać nowe bójki chodź nie zawsze im wychodzi.. Zrobić 1 wygraną i grać dalej rankedy

 2. A ja mam buga. Wchodzę w ekran startowy Bójki > stwórz talię > wybierz klasę > Wybierz > i ląduję na ekranie startowym :-D

  Odpalam HSa po paru dniach i widzę, że on dalej mi pokazuje, że mnie nie chce. To ja się wpychał na siłę nie będę…

 3. Mi sie ta bojka podoba….;) szybsze gry, i dynamicznie jesstt…:) milaem zrobic do niej Druida na prowokacjach ale z powodu daily questu zrobilem cos dla Wojownika. Grim patron bersekery , szarze do tego Nefarian i Ragnaros…:) na 7 bojek przegralem jedna z Handlockiem..:) fajnie sie w to gra i szybko sie farmi golda…..

 4. 40 pyłu + 80 golda jest, więc nie tak źle za 6 wygranych, ale dupy ta bójka nie urywa. Zagrałem troche zmienionym handlockiem i było w sumie całkiem fajnie. Albo udawało mi się w 4-5 turze opanować totalnie sytuację i wygrać, albo przegrywałem z rushem. Więc szybko dało się zadecydować o meczu. ALe dosyć nudna była, chyba już do tej bójki nie wróce ;P

 5. A ja zagrałem ok 12 gier warlockiem, z czego wygrałem 5, co dało mi pakiet i 120g (akurat 2 questy po 60 na warlocka), także tego

  A na rankedach, a nawet na casualu nie chciałbym się tyle czasu bawić tą postacią :D

 6. IMG]https://www.youtube.com/watch?v=YVtgRUr3-0Q[/IMG]
  Też coś tam nagrałem i dałem na jutuby z tej bójki.
  Uprzedzając pytania. Tak wada wymowy, but i don’t even care :D

  https://www.youtube.com/watch?v=YVtgRUr3-0Q
  
  				
 7. Randomowa talia rogue (taka co system losuje karty) – wygrana z magiem i wiecej tego nie zagram. Powininem przegrac ale gralem z noobkiem i jakos dalem rade. Wystawil Alexstraze zjechal mnie do 15, nie mialem taunta ani nic do dodania zycia wiec wystawilem wiecej mobkow, a on rzucil kule ognia za 6 w mobka i alex zabil drugiego… zdarza sie. Nie podoba mi sie ta, ta co zaczynasz z 10 many oraz ta co przywoluje mobki za czary. Reszte mozna pograc.

Submit a Comment