Karczemna Bójka #14 – Za dużo portali

Czternasta karczemna bójka wystartowała, tym razem mamy powtórkę z 7 bójki – Za dużo portali.

Za dużo portali – talie składają się z 20 Tajemnych portali i 10 losowo generowanych czarów. Za każdym razem czary są generowane na nowo.

za duzo portali

Czym są Karczemne Bójki

Karczemne Bójki to nowy tryb rozgrywki w Hearthstone. Trwają one przez określony czas (do tej pory od środy do poniedziałku), są darmowe i rządzą się specjalnymi zasadami. Wchodząc do Karczemnej Bójki będziesz musiał albo stworzyć własną talię w oparciu o specjalne reguły, albo walczyć gotową talią od Blizza (jak w wyzwaniach klasowych przygód).

Do tej pory mieliśmy następujące karczemne Bójki:

 1. Ragnaros vs. Nefarian – graliśmy gotowymi taliami, gracz losowo grał Nefarianem lub Ragnarosem i posługując się przygotowaną przez Blizza talią musiał pokonać tego drugiego. Talie były wypełnione stronnikami i czarami, których bossowie ci używali w Czarnej Górze.
 2. Bananowa Bójka – w drugiej bójce otrzymaliśmy możliwość tworzenia własnej talii specjalnie na tą bójkę. W trakcie rozgrywki za każdym razem gdy jeden z naszych stronników zginął otrzymywaliśmy specjalną kartę Banana. Banany były czarami, które kosztowały 1 many i mogły wzmocnić naszych stronników lub zranić stronników przeciwnika.
 3. Pająki! Wszędzie pająki! – w trzeciej bójce dostaliśmy talie, w których było 20 Tkaczy sieci i 10 losowych czarów dla danej klasy. Mogłeś grać każdą z 9 klas, istne szaleństwo losowości.
 4. Wielkie zawody przywoływaczy – graliśmy własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 5. Spotkanie na rozdrożu – kolejna bójka stawiająca na wielką ilość losowości. W piątej bójce wybierałeś jedną z klas i grałeś talią, która za każdym razem była tworzona zupełnie losowo. Nie wiedziałeś czego możesz spodziewać się ani od swojej talii, ani od przeciwnika.
 6. Serce słonecznej studni – talie tworzyliśmy sami, dowolnie jak tylko chcieliśmy, ale rozgrywka rozpoczyna się od 10 pkt. many.
 7. Za dużo portali – talie składały się z około 20 Niestabilnych Portali i 10 losowych zaklęć klasowych. Można było grać dowolną klasą, królowało wielkie RNG!
 8. Bal maskowy – tworzyliśmy własne talie, a po zabiciu stronnika na jego miejscu pojawia się nowy, kosztujący 2 many mniej.
 9. Wielkie Zawody Przywoływaczy – gralisz własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 10. Pojedynek na Wielkim Turnieju – po raz pierwszy mogliśmy przetestować karty z Wielkiego Turnieju. Losowo graliśmy magiem lub łowcą i używaliśmy tali przygotowanych przez Blizz. Jedna talia była oparta na lansjerstwie podczas gdy druga była oparta na inspiracji.
 11. Spotkanie na rozdrożu – po raz kolejny walczyliśmy na rozdrożu, jak w #5 bójce, ale tym razem mieliśmy do dyspozycji także nowe karty z Wielkiego Turnieju. Zobacz zdjęcia z bójki na forum – Zdjęcia z 11 Karczemnej Bójki – Spotkanie na Rozdrożu!
 12. Mana z nieba – twoja mana rośnie szybciej niż normalnie – zamiast jednego otrzymujesz dwa kryształy many co turę. Zaczynasz z 1 many, ale potem masz 3, 5, 7, 9 i w końcu maks czyli 10.
 13. Bitwa podwójnych agonii – tworzymy własną talię, a stronnicy z Agonią aktywują ją dwukrotnie.

Bójki są darmowe. Za udział w Bójkach nie będzie nagród, jedynym wyjątkiem są pierwsze tygodnie z Bójkami, w trakcie których otrzymasz 1 pakiet klasyczny za wygranie pierwszej walki w danej Bójce.

Na co zatem czekasz, daj komuś w ryj w bójce!

Author: hearthstone

Share This Post On

20 komentarzy

 1. hłeh, te bójki są już tak nudne, że nawet news jest dzień później ;)

  Była bójka z Portalami to teraz zrobili z Portalami & kilka czarów. Eureka!

 2. QUOTE

  hłeh, te bójki są już tak nudne, że nawet news jest dzień później ;)
  
  Była bójka z Portalami to teraz zrobili z Portalami & kilka czarów. Eureka!

  Poprzednim razem też mieliśmy 20 portali i 10 czarów ;-)

  A za opóźnienie przepraszam.

 3. QUOTE

  ej ja miałem bójke z webspinnerami wczoraj :D o co chodzi?

  Znowu błąd Blizza, który wczoraj cały wieczór naprawiali. Widzę, że oni traktują te bójki równie poważnie co większość graczy ;)

 4. jest tyle ciekawych pomysłow by stworzyc kilka fajnych bójek, teraz widać ze nie chce Blizzard nic robic z tą bójką, juz lepsze te przygody są

 5. Mój kolega z 3ch kolejnych portali dostał Flame Leviathana, Rhonina i Krusha, a potem w tej samej grze jeszcze Mariel chyba

 6. QUOTE

  Moja sisotra z pakietu z bójki dostała Sylvanę , a ja...40 pyłu :(

  Pozdrów siostrę :D
  U mnie też gruz. RNG mocne… 4 podejścia.
  Robiłem jeszcze jak świeżo z pajączkami było.

  Nie popisali się w Blizzie :/

 7. Miałem odłożeone daily i szybciutko je zrobiłem na tej bójce. 6/6 – RNGesus tak bardzo mi kibicował w tych gierkach i tak bardzo nie kibicował rywalom, że teraz się boję wchodzić na rankedy bo jak sie wurówna to spadnę chyba na 30. rangę :o

 8. Nozdormo w tej bójce jest op. Tylko że jak popełnisz błąd to jest obusieczny. Na koniec tury trzeba jak najszybciej rzucić 2 portale i skończyć turę. Animacje będą tak długie że przeciwnik nie zdąży nic zrobić ;)

Submit a Comment