Karczemna Bójka #19 – Kto jest teraz bossem

Dziewiętnasta karczemna bójka – Kto jest teraz bossem wystartowała!

W bójce Kto jest teraz bossem tworzymy własną talię dla dowolnej klasy, ale nasza moc bohatera zmienia się z każdym użyciem na losową moc bossów z przygód Hearthstone.

bojka kto jest teraz bossem

Czym są Karczemne Bójki

Karczemne Bójki to nowy tryb rozgrywki w Hearthstone. Trwają one przez określony czas (do tej pory od środy do poniedziałku), są darmowe i rządzą się specjalnymi zasadami. Wchodząc do Karczemnej Bójki będziesz musiał albo stworzyć własną talię w oparciu o specjalne reguły, albo walczyć gotową talią od Blizza (jak w wyzwaniach klasowych przygód).

Do tej pory mieliśmy następujące karczemne Bójki:

 1. Ragnaros vs. Nefarian – graliśmy gotowymi taliami, gracz losowo grał Nefarianem lub Ragnarosem i posługując się przygotowaną przez Blizza talią musiał pokonać tego drugiego. Talie były wypełnione stronnikami i czarami, których bossowie ci używali w Czarnej Górze.
 2. Bananowa Bójka – w drugiej bójce otrzymaliśmy możliwość tworzenia własnej talii specjalnie na tą bójkę. W trakcie rozgrywki za każdym razem gdy jeden z naszych stronników zginął otrzymywaliśmy specjalną kartę Banana. Banany były czarami, które kosztowały 1 many i mogły wzmocnić naszych stronników lub zranić stronników przeciwnika.
 3. Pająki! Wszędzie pająki! – w trzeciej bójce dostaliśmy talie, w których było 20 Tkaczy sieci i 10 losowych czarów dla danej klasy. Mogłeś grać każdą z 9 klas, istne szaleństwo losowości.
 4. Wielkie zawody przywoływaczy – graliśmy własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 5. Spotkanie na rozdrożu – kolejna bójka stawiająca na wielką ilość losowości. W piątej bójce wybierałeś jedną z klas i grałeś talią, która za każdym razem była tworzona zupełnie losowo. Nie wiedziałeś czego możesz spodziewać się ani od swojej talii, ani od przeciwnika.
 6. Serce słonecznej studni – talie tworzyliśmy sami, dowolnie jak tylko chcieliśmy, ale rozgrywka rozpoczyna się od 10 pkt. many.
 7. Za dużo portali – talie składały się z około 20 Niestabilnych Portali i 10 losowych zaklęć klasowych. Można było grać dowolną klasą, królowało wielkie RNG!
 8. Bal maskowy – tworzyliśmy własne talie, a po zabiciu stronnika na jego miejscu pojawia się nowy, kosztujący 2 many mniej.
 9. Wielkie Zawody Przywoływaczy – gralisz własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 10. Pojedynek na Wielkim Turnieju – po raz pierwszy mogliśmy przetestować karty z Wielkiego Turnieju. Losowo graliśmy magiem lub łowcą i używaliśmy tali przygotowanych przez Blizz. Jedna talia była oparta na lansjerstwie podczas gdy druga była oparta na inspiracji.
 11. Spotkanie na rozdrożu – po raz kolejny walczyliśmy na rozdrożu, jak w #5 bójce, ale tym razem mieliśmy do dyspozycji także nowe karty z Wielkiego Turnieju. Zobacz zdjęcia z bójki na forum – Zdjęcia z 11 Karczemnej Bójki – Spotkanie na Rozdrożu!
 12. Mana z nieba – twoja mana rośnie szybciej niż normalnie – zamiast jednego otrzymujesz dwa kryształy many co turę. Zaczynasz z 1 many, ale potem masz 3, 5, 7, 9 i w końcu maks czyli 10.
 13. Bitwa podwójnych agonii – tworzymy własną talię, a stronnicy z Agonią aktywują ją dwukrotnie.
 14. Za dużo portali – (powtórka z 7 bójki) talie składały się z około 20 Niestabilnych Portali i 10 losowych zaklęć klasowych. Można było grać dowolną klasą, królowało wielkie RNG!
 15. Chwała słabszym – W każdej turze, jeśli przegrywasz różnicą ponad 3 punktów zdrowia, przyzywany jest dla ciebie losowy stronnik.3
 16. Hukobot vs Wkurzotron – Walczymy przygotowanymi przez Blizza taliami jako Wkurzotron lub Hukobot. Nasze talie są wypełnione oczywiście Mechami!
 17. Mechaniczny krupier – Karta dobrana w 1 turze ma koszt 1 many, w 2 turze 2 many, itd. W każdej turze dobierasz kartę o koszcie many równym turze, w której została dobrana. O ile oczywiście masz kartę o tym koszcie w swojej talii. Jeśli chodzi o talie to składasz je samemu dla dowolnej klasy.
 18. Losowisko – bójka podobna do bójki nr 5 i 11 – Spotkania na rozdrożu. Wybierasz klasę, którą grasz i otrzymujesz w pełni losową talię, ale to nie koniec! W każdej turze koszt każdej karty może zostać zmieniony na dowolny inny. Co powiesz na Jaraxxusa za 1 many? Albo na Ognika za 9? To wszystko w bójce w tym tygodniu!

Bójki są darmowe. Za udział w Bójkach nie będzie nagród, jedynym wyjątkiem są pierwsze tygodnie z Bójkami, w trakcie których otrzymasz 1 pakiet klasyczny za wygranie pierwszej walki w danej Bójce.

Na co zatem czekasz, daj komuś w ryj w bójce!

Author: hearthstone

Share This Post On

15 komentarzy

 1. Najpierw czytam opis, myślę, ale kicha – co za różnica, czy dostanę przyzywanie totemu, janusza czy leczenie 2 hp :D Ale miło się zaskoczyłem :) Popieram przedmówcę, mukla i pani jeziora wygrywają w tej bójce.

 2. img]https://onedrive.live.com/redir?resid=165E3442BA876A57!972&authkey=!APGKN-oVYNxmBTE&v=3&ithint=photo%2cpng[img]
  [img]https://onedrive.live.com/redir?resid=165E3
  Dziwny bug mi się zdarzył przed chwilą w bójce. Przeciwnikowi co turę dodawało dwa kryształy many zamiast jednego :(

  https://onedrive.live.com/redir?resid=165E3442BA876A57!972&authkey=!APGKN-oVYNxmBTE&v=3&ithint=photo%2cpng
  
  
  https://onedrive.live.com/redir?resid=165E3442BA876A57!973&authkey=!ACpMAG3H7D4ugCg&v=3&ithint=photo%2cpng
  
  				
 3. To pewnie zdolnosc „Dobierz karte i dodaj krysztal many”.
  Zagralem random deckiem warlockiem i praktycznie nie musialem zagrywac kart. Udalo sie wygrac chociaz skubany wystawil dwa razy tego, co zmienia koszt bohaterskiej zdolnosci na 1 many. Najlepsze jest combo „zmien zdrowie minionkow przeciwnika na 1”, a potem „strzel wszystkim za jeden i jak zabijesz to dostajesz za kazdego stwora 2/2”. Nie mialem czasu pograc dluzej ale premiuje sie tu karty z inspiracja.

 4. QUOTE

  To pewnie zdolnosc "Dobierz karte i dodaj krysztal many".
  .

  Ach…przeoczyłem to . Dzięki za odpowiedź :)

 5. Jedna z najfajniejszych bójek. Zdecydowanie promuje druida, ale innymi klasami też daje rade pograć. Tak Czempion Mukli i Pani Jeziora rządzą, ale i olbrzymy morski i lodowy wymiatają. Wulkaniczny smokowiec też, bo czesto jest za free.

 6. TABLE=”class: tablepress tablepress-id-32 dataTable”]

  [TR=”class: row-3 odd”]
  [TD=”class: column-7″][/TD]
  [/TR]

  [/TABLE]
  [i
  Takie stół miałem w 1 turze :) (Orzeźwienie moc specjalna + moneta moc specjalna OP) – screnna zrobiłem trochę później, bo aż przeciwnika było mi szkoda.

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  http://i.imgur.com/YJld8Tq.jpg
  
  				
 7. Tak na marginesie. Próbował ktoś tu już tego nowego ostrza do łotra (to od mocy specjalnej) czy wszyscy co to dostali spyłowali??

 8. Mam ten nóż łotrzyka i fajnie komponuje się z panią jeziora w bójce (wtedy to na serio bije XD). A pro po tej bójki to miałem teraz dwie śmieszne sytuacje.

  http://i.imgur.com/fTdpexD.jpg

  Priestowi udało się wyciągnąć tą nową legendę a efekt był taki 8o (jednak wygrałem mając „asa” w rękach)

  http://i.imgur.com/JCZ84KG.jpg

  A druga sytuacja to czysty FUKS (była hiena jakby od czego) a paladyn nie mógł nic zrobić (nawet z murlokiem ustrzelonym później) :rotfl:

Submit a Comment