Karczemna Bójka #39 – Losowisko

W 39 Karczemnej Bójce Hearthstone możemy po raz trzeci pobawić się na Losowisku.

Wybierz klasę i wejdź do gry – otrzymasz zupełnie losową talię, a koszt many kart będzie zmieniał się co turę na losowy.

Losowisko graliśmy poprzednio w 18 i 28 bójce.

bojka 18 - losowisko

Author: hearthstone

Share This Post On

17 komentarzy

 1. IMG]http://i.imgur.com/bu84l9V.jpg[/IMG]

  Od 1 tury zastanawiałem się po cholerę mi ten Hemet, zwłaszcza na Rogue… Jednak się przydał! :D

  A w paczce [B][COLOR

  http://i.imgur.com/bu84l9V.jpg
  
  
  Od 1 tury zastanawiałem się po cholerę mi ten Hemet, zwłaszcza na Rogue... Jednak się przydał! :D
  
  
  A w paczce 
  
  
  Złoty Blood Imp 
  
  

  (jestem wzruszony) i 35 pyłu. Bójkę można odznaczyć.

 2. Mnie zaskoczył galiwiasz w 2 turze jak mi go przeciwnik rzucił, ale po 3 turach wynagrodził mi męki mój tyrion rzucony z odkupieniem :)

 3. w 5. turze rzuciłem antonidasa, monetę i 3 czary, a i tak wtopiłem. Przeciwnik miał tak silnie miniony, że wszystkie fireballe w nie rzucałem, zamiast w bohatera, a na ostatniego koksa zabrakło odpowiedzi.

 4. Nie lubię tej bójki, jest zbyt losowa. Pamiętam jak poprzednim razem grałem i udało mi się wygrać dopiero za 8 razem. Z pakietu standardowo, czyli 40 pyłu(no może odliczając jednego commona dla rogala).

 5. QUOTE

  Nie lubię tej bójki, jest zbyt losowa. Pamiętam jak poprzednim razem grałem i udało mi się wygrać dopiero za 8 razem. Z pakietu standardowo, czyli 40 pyłu(no może odliczając jednego commona dla rogala).

  – Bójka nazywa się „Losowisko”
  – Narzekasz na losowość

  Kappa

 6. ja bardzo lubie ta bojke z losowymi kartami. ale te losowe koszty czasem daja mi raka. w 1 turze wszystko kosztuje conajmniej 2, w 2 turze wszystko kosztuje conajmniej 3 i tak dalej.

 7. Najgorsza mozliwa bójka. Wszystko opiera sie z jakich kart składa sie twój deck, który jest generowany losowo. Nawet nie chce mi sie rozpisywać jakie dropy ja dostaje. Blizzardowi sie wydaje, że im więcej rng tym lepsza zabawa. FailFish

 8. 5-6 tur, a dzisiejsze gry w grałem do ostatnich kart i jedną do fatique :D Ale fakt, dzisiaj miałem wyjątkowego pecha do tej bójki, a zadanie miałem na nią…

 9. Nie no, takie bójki są bez sensu.
  Ja rozumiem, że nie musimy mieć nowej co tydzień ale jest wiele innych, które mogli by powtarzać zamiast tej.

 10. Tą bójkę Blizz stworzył po to aby dać możliwość pobawienia się legendami nowym graczom ;) fajna bójka, ale coś nie mam szczęścia ;d mogliby kiedy zrobić bójkę z 30 portalami Kappa

Submit a Comment