Karty Hearthstone po polsku i po angielsku

Co prawda informacją dnia jest zapowiedź nadchodzącego trybu przygodowego z Klątwą Naxxramas, ale mamy dla was też niespodziankę od nas. Umieściliśmy na stronie spis wszystkich kart klasowych oraz neutralnych w Hearthstone. Można go łatwo przeszukiwać, przy każdej tabelce na górze jest okno szukania, można sortować karty po koszcie many, ataku, życiu, itp. Również ważne jest to, że przy każdej karcie znajduje się jej nazwa zarówno po polsku jak i po angielsku, dlatego bez względu w jakiej wersji wolisz grać spis jest dla Ciebie bardzo użyteczny :) Teraz możesz też szybko sprawdzać nazwy kart z angielskiego na polski i w drugą stronę.

Spis jest łatwo dostępny w menu na samej górze strony – można rozwinąć go sobie i wybrać dowolną klasę, albo kliknąć sam odnośnik Karty i zostać przeniesionym na stronę z wyborem klas.

Przy każdym spisie kart klasowych umieściliśmy też informację o sposobie grania danymi kartami, ciekawych kombinacjach kart, najlepszych taliach oraz słabych i dobrych kartach danej klasy. Liczymy, że informacje te będą szczególnie przydatne dla nowych graczy Hearthstone.

Przy wszystkich kartach znajdziesz też ich polskie grafiki, nad którymi spędziliśmy sporo czasu – liczymy, że przypadną Ci one do gustu :)

Jeśli znajdziesz jakieś błędy czy masz pomysły odnośnie danych kart to możesz śmiało pisać tutaj w komentarzach lub na forum w dziale opinii i sugestii.

Zapraszamy do przeglądania kart!

 

karty hearthstoneKarty neutralne

Author: hearthstone

Share This Post On

5 komentarzy

  1. QUOTE

    News o dodatku chyba za bardzo przyciagnal uwage i wszyscy pomineli news o kartach :)

    Wszystkich zatkało ;D

  2. QUOTE

    Dobra robota, tak trzymajcie bo serwis jest naprawdę spoko i jestem tu kilka razy dziennie :)

    Cieszymy się z tego :) A jeszcze bardziej, że napisałeś coś :P Zapraszamy na forum do częstszego udzielania się :)

Submit a Comment