Khadgar – nowy bohater maga, dwie nowe karty i aktualizacja 4.3

Nowy bohater – Mag Khadgar dołącza do alternatywnych bohaterów Hearthstone. Pokazano też dwie nowe karty – Shadowcaster i Forlorn Stalker.

Shadowcaster i Forlorn Stalker

 • Shadowcaster – epicki stronnik łotra.
  • Koszt: 5 many
  • Staty: 4/4
  • Okrzyk bojowy: Wybierz przyjaznego stronnika. Dodaj do ręki jego kopię 1/1, która kosztuje (1).
 • Forlorn Stalker – rzadki stronnik łowcy.
  • Koszt: 3
  • Staty: 4/2
  • Okrzyk bojowy: Daj wszystkim stronnikom z Agonią w twojej ręce +1/+1.

Shadowcaster
Forlorn_Stalker

Khadgar

Khadgar

Khadgar jest trzecim bohaterem reprezentującym maga w Hearthstone, po Jainie Dumnar Proudmore i swoim nauczycielu Medivhie. Nabyć go można wyłącznie na urządzeniu z iOS, jednak po zakupie dostępny jest na wszystkich urządzeniach. Promocja trwa do 24 kwietnia, a wszelkie zyski z niej zostaną przekazane na WWF.

Cena: 4.99 euro


Khadgara w akcji wraz z jego kwestiami po angielsku możesz zobaczyć na poniższym filmie:

Aktualizacja 4.3

Wprowadzono aktualizację 4.3, a wraz z nią Khadgara, kilka poprawek i rewers za zdobycie przynajmniej 20 rangi w sezonie kwiecień 2016 – Sidła Yogg-Sarona:


Aktualizacja waży 1.6GB na PC i 1GB na iOS, jesteśmy więc ciekawi czy przypadek nie przemycono z nią czegoś więcej…

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

shadowcaster i forlorn z tłem

Author: hearthstone

Share This Post On

13 komentarzy

 1. Khadgar po 24 kwietnia nie będzie już nigdy dostępny do zakupu czy zniknie tylko promocyjna cena? Jeżeli ma być unikalny to kusi mnie zakup tym bardziej że mam iphona :p A co do rewersu jest super, pierwszy raz od bardzo dawna podoba mi się sezonowy rewers.

 2. Zarąbisty rewers, gdyby taki dali do preordera, to bym się poważniej zastanowił nad zakupem.
  Arty na obu kartach też świetne, te całe macko-czułki, które dominują w tym dodatku w ogóle mi nie podchodzą.

  Sprzętu z jabłkiem nie mam więc nie kupię portretu. Fajna akcja, cel szczytny, tylko czemu 3. portret dla maga?

 3. Czemu zrobili akurat aktualizacje w nocy wczoraj wszystko ogarnąłem żeby grać w pociągu i teraz się bujam, bo się nie ściąga. Zostały mi tylko rozmowy z Orlo przez 6 godzin ;) i hsarena.pl :krol:

 4. QUOTE

  Czemu zrobili akurat aktualizacje w nocy wczoraj wszystko ogarnąłem żeby grać w pociągu i teraz się bujam, bo się nie ściąga. Zostały mi tylko rozmowy z Orlo przez 6 godzin ;) i hsarena.pl :krol:

  A na czym grasz ? Na ios już około 19 była dostępna. Na androidzie faktycznie chyba w nocy się pojawiła z tego co zauważyłem .

 5. Kurcze przydałoby się wesprzeć WWF tylko jest problem:) Nie ma Iphona:) Czy ktoś byłby w stanie zakupić mi tego bohatera po uprzednim wpłaceniu przeze mnie kasiury?:)

 6. Karta do łotra zacna grywalna, ta do Łowcy myślę że będzie miała swoje zastosowanie bez szału, Rewers kozacki ! Postać nie jaram się.

 7. Karta dla łotra jest jedną wielką niewiadomą. Może być gówniana, ale może też być podstawą. Już bardziej mi się podoba stronnik łowcy, tylko pytanie czy Rexxar i ten bóg od agonii będą dobrą parą?

 8. Tak można wszystko wytłumaczyć… językiem Blizzarda. A prawda jest taka, że karty w grze działają tak samo więc przy filtrze:
  posiadane:3+ powinien pokazać wszystkie 4

  a dopiero przy filtrze:
  posiadane:3+ złote nie powinien nic pokazać

 9. QUOTE

  Tak można wszystko wytłumaczyć... językiem Blizzarda. A prawda jest taka, że karty w grze działają tak samo więc przy filtrze:
  posiadane:3+ powinien pokazać wszystkie 4
  
  a dopiero przy filtrze:
  posiadane:3+ złote nie powinien nic pokazać

  Ale ty wiesz że to był sarkazm z mojej strony ? Po prostu trzeba przywyknąć do mniejszych czy większych bugów ze strony Blizza ;) Oni się nie zmienią .

Submit a Comment