Klątwa Naxxramas – tryb przygodowy w Hearthstone!

Oczekiwany przez wielu tryb przygodowy w Hearthstone nadchodzi! Dzisiaj na konwencie PAX East w Bostonie Blizzard oficjalnie ogłosił tryb przygodowy – Klątwa Naxxramas! Wraz z nowym trybem przygodowym do gry wchodzi aż 30 nowych kart, spodziewamy się niezłego zamieszania w rozgrywkach na najwyższych rangach, szczególnie, że wiele osób walczy o prawo udziału w wielkim turnieju Hearthstone na koniec roku!

klątwa Naxxramas

Tryb przygodowy będzie otwierany stopniowo, podobnie jak raidy w World of Warcraft – przez kolejnych 5 tygodni zostanie otworzonych pięć skrzydeł „instancji”, które będzie można przemierzać. Pierwsze skrzydło będzie dostępne za darmo dla wszystkich, a za dostęp do kolejnych będziemy musieli zapłacić złotem lub prawdziwą gotówką – jak komu wygodniej. Po pokonaniu każdego skrzydła będziemy otrzymywać gwarantowaną kartę legendarną (zapewne z kolekcji Naxxramas).

Poniżej prezentujemy oficjalną informację od Blizzarda.

Dzisiaj na konwencie PAX East w Bostonie został oficjalnie ogłoszony długo oczekiwany tryb przygodowy dla Hearthstone. Przygotujcie się na Klątwę Naxxramas!

 

tryb przygodowy naxxramas

 

Nadchodzi czas Klątwy!

 

Starożytna nekropolia Naxxramas, siedziba potężnego licza Kel’Thuzada i jego nieumarłych sług, już niedługo pojawi się w grze Hearthstone jako miejsce akcji nowej kampanii dla pojedynczego gracza. Każdy może wyruszyć na spotkanie tej pełnej niebezpieczeństw przygody! Gracze będą mogli odwiedzić jedno ze skrzydeł tych upiornych podziemi i zdobyć nowe karty do kolekcji, pokonując na swojej drodze legendarnych bossów, zamieszkujących mroczne komnaty i krypty. Przyjdzie się zmierzyć między innymi z olbrzymią pajęczycą Maexxną, zagrzybiałym monstrum Ohydziarzem oraz zszytym z ciał zabitych awanturników plugastwem Łaciorem. Każdy boss dysponuje własnymi, niepowtarzalnymi kartami oraz mocami specjalnymi i stanowi nie lada wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych poszukiwaczy karcianych przygód.

 

Nowe karty!

 

Dzielni śmiałkowie, którzy przemierzą kamienny labirynt Naxxramas i pokonają czające się w mroku upiory, zostaną nagrodzeni nowymi kartami do gry w Hearthstone! Kiedy gracze już je zdobędą, będą mogli natychmiast dodać je do swoich talii. Klątwa Naxxramas wprowadzi w sumie 30 nowych kart. Poniżej możecie podziwiać imponujące sylwetki kilku żywych trupów, które wprost umierają z ciekawości, czy będzie im wygodnie w waszej kolekcji!

 

hearthstone grabarz

hearthstone cien z naxxramas

hearthstone nerubianskie jajo

hearthstone tanczace miecze

hearthstone baron zerwikruk

 

Zajrzyjcie do Rewiru Zarazy

 

Jednym z bossów, z którym przyjdzie się zmierzyć w Rewirze Zarazy, jest przebiegły nadzorca kotła, w którym potępieńcy warzą plagę tworzącą nieumarłych – Heigan Nieczysty. Zaklęcie „Erupcja”, którym dysponuje, podda próbie zdolności taneczne waszych stronników, zaś „Mózgotrzep” wywoła w was przekonanie, że macie zwycięstwo w zasięgu ręki. Skoro już mowa o rękach… Heigan z pewnością nigdy ich nie myje. To naprawdę obrzydliwe.

 

Heigan Nieczysty

 

Pokonanie Heigana zapewni wam nowiutką kartę do kolekcji, zaś za ukończenie każdego ze skrzydeł otrzymacie nagrodę gwarantowaną w postaci karty legendarnej!

 

Nowa plansza!

 

hearthstone plansza Naxxramas

 

Przygoda „Klątwa Naxxramas” będzie rozgrywana na własnej, niepowtarzalnej planszy, wyposażonej w wyjątkowe elementy interaktywne! Co może się kryć w tym niepokojąco rozdygotanym stosie jaj? Czy naprawdę chcecie się tego dowiedzieć?

 

Rzućcie na szalę swoją potęgę dzięki wyzwaniom klasowym!

 

Jakby tego wszystkiego było mało, w Klątwie Naxxramas czeka na was dziewięć wyjątkowych wyzwań klasowych. Wyzwania te dodatkowo utrudnią pojedynki rozgrywane w ramach przygody i sprawdzą umiejętności w prowadzeniu konkretnej klasy postaci. Jeśli zdołacie wyjść z tych prób obronną ręką, do waszej kolekcji trafią nowe karty przeznaczone dla konkretnych klas!

 

Ruszajcie w drogę do Naxx!

 

Klątwa Naxxramas otworzy swe podwoje dla graczy w Hearthstone w ciągu pięciu kolejnych tygodni. W tym czasie śmiałkowie przemierzą skrzydło po skrzydle – jedno w każdym tygodniu. Pierwsze z nich – Rewir Arachnidów – zostanie udostępnione bezpłatnie wszystkim graczom w Hearthstone. Awanturnicy, którzy zechcą zapuścić się głębiej w trzewia starożytnego grobowca, aby zebrać wszystkie nowe karty i dołączyć je do swojej kolekcji, będą mogli zapłacić za wstęp do kolejnych skrzydeł Naxxramas złotem lub prawdziwą walutą. Wraz z udostępnianiem kolejnych skrzydeł karty z nimi związane zostaną również dodane do puli Areny – nawet w przypadku graczy, którzy nie zdobyli ich jeszcze w trybie przygodowym.

 

Strzeżcie się tego, co czyha na was w mrokach nekropolii!

 

Mamy nadzieję, że przypadła wam do gustu pierwsza garść informacji dotyczących Klątwy Naxxramas. Planujemy udostępnić tę przygodę jednocześnie na komputery PC i Mac oraz tablety iPad. Dokładną datę premiery ogłosimy w późniejszym terminie.

Co myślisz o tym nowym „dodatku” do Hearthstone? Tryb przygody był zapowiadany od dawna i szczerze mówiąc osobiście obstawialiśmy jednak termin majowy, a tutaj Blizzard zaskoczył nas. Przez kolejne 5 tygodni będą co tydzień spore zmiany w taliach wszystkich graczy, będziemy umieszczać te najlepsze na stronie i forum HSArena. Pamiętaj śledzić nas też na Facebooku, aby być na bieżąco z wszystkimi wiadomościami!

Author: hearthstone

Share This Post On

26 komentarzy

 1. To jest to na co czekałem, a widząc ostanie karty jakie dodawali ns FB, miałem przeczucie że za moment coś ogłoszą :)

 2. Pewnie w poniedziałek wejdzie pierwsza instacja skoro w ciągu 5 tygodni mają wypuścić całość :) Czas farmić golda :)

 3. Nie jest napisane ze w ciagu 5 tygodni od przyszlego tygodnia, tylko od momentu wypuszczenia czyli nie wiadomo kiedy

 4. „Klątwa Naxxramas otworzy swe podwoje dla graczy w Hearthstone w ciągu pięciu kolejnych tygodni.”

  Dla mnie to jednoznaczne z tym że od przyszłego tygodnia zostanie udostępniona pierwsza instancja :)

 5. Mają mnie. Miłe wspomnienia posiadam jeżeli chodzi o Naxxa. Od Wotlk’a zaczynałem przygodę z World of Warcraft, jeszcze w tedy na priwie. Naxx to bardzo klimatyczna raidówka i wprowadzenie jej do trybu przygodowego jest dla mnie… no brak mi słów po prostu. Wstrzelili się idealnie. Zachowanie oryginalnej koncepcji, podział na skrzydła, bajka. Jeżeli co jakiś czas, czy wraz z każdym kolejnym dodatkiem, będą uzupełniali ten tryb przygodowy o kolejne instancje/strefy raid, to stawiam im w domu ołtarz, a po jakimś czasie pomyślę nad świątynią ^^

 6. Fajnie, że tak będą co tydzień nowy fragment wypuszczać. Bardzo podoba mi się ten nowy board do grania – strasznie klimatyczny!

  Ogi pamiętaj o ofiarach z kóz i dziewic na tym ołtarzu! Bez tego to nie będzie prawdziwy ołtarz. Chociaż może blizz zadowoli się z ofiar w postaci połamanych płyt innych gier?

 7. QUOTE

  Dla mnie to jednoznaczne z tym że od przyszłego tygodnia zostanie udostępniona pierwsza instancja :)

  Na pewno nie od przyszłego tygodnia – na samym końcu jest informacja, że o dacie premiery Blizzard poinformuje w późniejszym terminie ;)

 8. tak, na koniec jest napisane że data premiery zostanie podana później,a na H-pwn podali krótki cytat blizz w którym mówią że pojawi się „this summer”

 9. Czuję, że karta „Masowe wyciszenie” kapłana wróci do łask i będzie nieodłączną częścią każdej talii ;)

 10. QUOTE

  Czuję, że karta "Masowe wyciszenie" kapłana wróci do łask i będzie nieodłączną częścią każdej talii ;)

  Mam takie samo wrażenie jak patrzę na te nowe karty. Kto wie, może kapłan znowu będzie najlepszą klasą w grze? :P
  BTW wole nie myśleć co się będzie działo na rankingach każdego tygodnia gdy kolejne skrzydła Naxx będą wychodzić.

 11. Jeśli to ma wygladać w ten sposób, że będa przenosić raidy z WoWa do HSa ( ciekawe, co będzie następne ^^ ) to jak dla mnie to jest bardzo ciekawy pomysł. Nie mogę się doczekać ^^

 12. Jestem ciekaw, jak zostanie rozwiązana sprawa złotych kart. Osobiście, chętnie bym zobaczył wersję „Heroic”. Po tych pięciu tygodniach i zrobieniu całego Naxxa, odblokowana zostaje jego trudniejsza wersja, w której przeciwnicy posiadają lepsze karty/więcej hapsów i ogólnie są bomba-trudni. Byłoby to całkiem spoko :D Oby tylko nie trzeba było ich craftować.

 13. QUOTE

  Oby tylko nie trzeba było ich craftować.

  Z tego co mówili to nie będzie można ich wycraftować, ale jeszcze nie wiedzą jak będzie można je zdobyć. Heroic faktycznie byłby spoko :)

 14. Wkońcu troche świerzośći w HS. Świetna sprawa, szkoda tylko że sporo będzie trzeba poczekać. :)
  Noi ciekawe jaka będzie cena w pln i w gold.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Karty Hearthstone po polski i po angielsku | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] prawda informacją dnia jest zapowiedź nadchodzącego trybu przygodowego z Klątwą Naxxramas, ale mamy dla was też niespodziankę od nas.…
 2. Nowe informacje o Naxxramas – wywiad Eric Dodds i Jason Chayes | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] w zeszłym roku Blizzard zapowiedział powstanie Hearthstone. W tym roku pokazali oni nadchodzący tryb przygodowy – Klątwę Naxxramas, a…
 3. 6 marca może poznamy informacje o nowym dodatku Hearthstone | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] przypomnieć, że w zeszłym roku w kwietniu na Pax East 2014 przedstawiona została Klątwa Naxxramas. Zatem czy poznamy nowy dodatek…
 4. Dzisiaj o 16:30 stream z PAX East z panelu Blizzarda – nowa przygoda? | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] przypomnieć, że w zeszłym roku w kwietniu na Pax East 2014 przedstawiona została Klątwa Naxxramas. Wiemy już też, że z pewnością…

Submit a Comment