Kolejne dwie nowe karty z dodatku Gobliny vs Gnomy

Blizzard rozpędził się i poznajemy co raz więcej kart z nadchodzącego dodatku Gobliny vs Gnomy! Czyżby premiera miała być na początku grudnia bardziej niż na końcu?

Meksykańska strona LevelUp.com pokazała właśnie klasową kartę paladyna – Cobalt Guardian kosztujący 5 many z statmi 6/3 i opisem: Za każdym razem gdy przyzwiesz Mecha zyskaj Boską Tarczę.

Również w głosowaniu wygrała karta paladyna nad kartą kapłana. Zatem druga karta paladyna jaką poznajemy dzisiaj to czar Werbunek kosztujący 3 many z opisem: Przyzwij trzech Rekrutów Srebrnej Dłoni 1/1. Wyposaż bohatera w broń 1/4.

Cobalt Guardian
Werbunek

W kolejnym głosowaniu do wyboru mamy dwie bronie nieznanych klas! Oddaj swój głos tutaj.

wybory bronie

 

Wszystkie informacje o dodatku Gobliny vs Gnomy znajdziesz w naszym Kompendium Gobliny vs Gnomy.

Zapraszamy do komentowania dodatku w ogólnym temacie na forum – Gobliny vs Gnomy – dyskusja o wszystkim

 

werbunek cobalt guardian nius

Author: hearthstone

Share This Post On

20 komentarzy

 1. No dobra, spoko, fajnie super… ale oni podadzą wszystkie karty przed dodatkiem?
  Wolałbym nie, chciałbym mieć niespodzianke podczas otwierania pakietów ;)

 2. url]http://www.wowhead.com/item=77214[/url] więc może będzie dla maga, ka
  Prawa broń wygląda jak z raidu Dragon Soul

  http://www.wowhead.com/item=77214
   więc może będzie dla maga, kapłana, locka, druida bądź szaman takie moje przypuszczenie tylko.
 3. No tokeny dla paladyna wyglądają wprost cudownie, może w końcu będzie najbardziej agresywna talia forever ;d Szczególnie, że sword do boosta z monety a potem 3x 2/2 kreatury+zastępczy mieczyk :D

 4. Tia, po zboju. A ta obok jest moze zlota ? To nie sa kolory klasowe, tylko walniete byle jakie zeby nie bylo wiadomo do kogo naleza.

  • Nie dają dla zmyłki(każda wcześniejsza karta w kolorach klasowych była prawdziwa) zobacz sobie broń palladyna i tą po prawej i zobaczysz że mają ten sam kolor

 5. QUOTE

  No dobra, spoko, fajnie super... ale oni podadzą wszystkie karty przed dodatkiem?
  Wolałbym nie, chciałbym mieć niespodzianke podczas otwierania pakietów ;)

  to nie zaglądaj w spoilery ^^

  Wszystkie karty z pewnością będą ujawnione przed premierą dodatku. To żadna tajemnica, bo w momencie premiery jak wejdziesz w tryb craftingu to i tak wszystko możesz oblukać. Mi to osobiście nie przeszkadza, bo i tak żyję już GvG. Gdybym miał czekać cały miesiąc bez żadnych wieści, to czas ten dłużyłby się niemiłosiernie. A tak od karty do karty i jakoś leci. No i jest hajp. Mamy o czym dyskutować, jest to dobra okazja do uprawiania theorycraftingu, jednym słowem – jest najsik :D

 6. Racja. Nie pomyślałem o tym craftingu.
  Nie zaglądaj w spoilery? Łatwo powiedzieć – też już żyje GvG więc nie jest to możliwe z moją ciekawską naturą :)

  Tak robie ze złotymi kartami. Nie oglądam ich po to żeby mieć niespodzianke jak mi się trafi, lub przeciwnik zagra przeciwko mnie :) Przez to nie widziałem jeszcze sporo złotych kart ;]

 7. Guardian jest tragiczny, 3 życia to zdecydowanie za mało, żeby było to grywalne.

  Werbunek może wydawać się dobry, ale tokeny 1/1 giną od wszystkiego(np piromanta+czar), a broń 1/4 bardziej szkodzi niż pomaga(Hello Harrison!).

  Blizzard chyba mocno nie lubi tej klasy^^.

  • Szczerze wolałbym 4 1/1 niż 3 i tę broń, a guardian to jedna z tych kart, która robi dużo jeśli przeżyją jedną turę, jak velen czy antonidas , ale oni mają 7 hp ,a guardian tylko 3 z plecach.

 8. Nie skreślał bym guardiana teoretycznie wchodzi w tej fazie gry w której palladyn może łatwo wyczyścić stół i może sporo wtedy namieszać. Werbunek byłby całkiem niezły gdy dali palladynowi coś na kształt żądzy krwi, ot takie moje zdanie.

 9. QUOTE

  Nie skreślał bym guardiana teoretycznie wchodzi w tej fazie gry w której palladyn może łatwo wyczyścić stół i może sporo wtedy namieszać. Werbunek byłby całkiem niezły gdy dali palladynowi coś na kształt żądzy krwi, ot takie moje zdanie.
  
  Miecz sprawiedliwości + Werbunek = 3x 2/2 i broń 1/4, która dopiero po wystawieniu rekrutów niszczy miecz sprawiedliwości. Nie takie złe combo :p
 10. Do tego zabawy z jugglerem, sekretami i dobry myk na dociąg kart od łysej z kultu. Niech wyjdzie jeszcze coś z buffowaniem broni to będziemy mieli kartę mustbe w constructed.

 11. QUOTE

  No dobra, spoko, fajnie super... ale oni podadzą wszystkie karty przed dodatkiem?
  Wolałbym nie, chciałbym mieć niespodzianke podczas otwierania pakietów ;)

  Wydaje mi się, że te które przegrały głosowanie nie zostaną ujawnione, albo ujawnione zostaną jakiś czas po premierze.

  Co do czaru Palka, myślę, że może mieć jakieś zastosowanie w aggro, ale w midrange i control jakoś tego nie widzę. Taka niezła karta. Dobrze może się combić z tym mieczem sprawiedliwości.

  Cobalt Guardian nawet ok.

 12. Czemu miałbyś nie móc? :)
  Będziesz mógł wszystko zrobić z pyłu. Więc to zdanie:

  Wydaje mi się, że te które przegrały głosowanie nie zostaną ujawnione, albo ujawnione zostaną jakiś czas po premierze.

  Nie jest błędne :)

Trackbacks/Pingbacks

 1. Call for Help – klasowa karta Łowcy | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] co pisaliśmy, że Blizz rozpędził się z pokazywaniem nowych kart przy okazji wpisu o Werbunku i Cobalt Guardian, a…

Submit a Comment