Kompendium Wielkiego Turnieju – wszystkie informacje w jednym miejscu

dodatek hearthstone - wielki turniejWielki Turniej co raz bliżej, poznaliśmy już 40 z 132 kart, które pojawią się w grze. Wraz z tymi kartami jest sporo informacji i rzeczy, które warto wiedzieć. Stworzyliśmy zatem specjalną stronę zawierającą Kompendium Wielkiego Turnieju.

Znajdziesz na niej wszystkie informacje o Wielkim Turnieju w skondensowanej formie – najważniejsze info, karty, plansza, przecieki i wiele więcej. Strona będzie stale aktualizowana gdy tylko nowe informacje będą się pojawiały.

Sprawdź samemu: Kompendium Wielkiego Turnieju.

Przygotowaliśmy też dwie osobne specjalne strony z kartami. Na jednej znajdziesz listę wszystkich kart, które już zobaczyliśmy wraz z opisami, wartościami, itd. Na drugiej natomiast znajdziesz wszystkie karty podzielone na klasy w sposób łatwo pokazujący, której klasy jakie karty już widzieliśmy, a jakich możemy się jeszcze spodziewać.

Zobacz teraz:

Pamiętaj też, że na forum w wielu miejscach dzieją się ciekawe rzeczy. Warto odwiedzić poniższe tematy i napisać coś od siebie:

Polub nas na Facebooku, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami z Wielkiego Turnieju!

kompendium wielkiego turnieju

Author: hearthstone

Share This Post On

9 komentarzy

  • bardzo fajnie to wygląda z tym podzieleniem na klasy, ale mam jedno pytanie, czy już wiadomo na 100% że będzie tylko po jednej karcie epickiej klasowej czy jest tak tam tylko dlatego że na razie nie ma więcej niż dwóch na klasę

 1. Też mi się podoba podział kart na klasy, ale mam prośbę. Nie dałoby się zrobić większych obrazków? (Tak, wiem że można sobie zmienić w przeglądarce :P).

 2. QUOTE

  bardzo fajnie to wygląda z tym podzieleniem na klasy, ale mam jedno pytanie, czy już wiadomo na 100% że będzie tylko po jednej karcie epickiej klasowej? czy jest tak tam tylko dlatego że na razie nie ma więcej niż dwóch na klasę

  Nic pewnego. Po prostu takie przeczucie. Dodać jeden pytajnik just in case?

 3. QUOTE

  Nic pewnego. Po prostu takie przeczucie. Dodać jeden pytajnik just in case?

  mi się zdaje że powinno być co najmniej 8 kart klasowych jak w gvg trzepa też wziąć że Wielki turniej będzie miał o 9 kart więcej niż gvg czy dokładnie + 1 karta dla każdej klasy, choć trudno tutaj cokolwiek podejrzewać, może chcą zrobić nacisk na karty neutralne? Jak dla mnie trzeba czekać aż jakaś klasa dostanie drugiego epika albo trzecią rzadką lub zwykła kartę ;)

 4. QUOTE

  Nic pewnego. Po prostu takie przeczucie. Dodać jeden pytajnik just in case?

  Dodaj.
  Podstawka miała 3 epiki
  GvG 2
  Turniej ma mieć tyle kart co GvG, więc na spokojnie możesz założyć 2.

 5. QUOTE

  Dodaj.
  Podstawka miała 3 epiki
  GvG 2
  Turniej ma mieć tyle kart co GvG, więc na spokojnie możesz założyć 2.

  dokładnie to ma mieć 9 kart więcej ;) i trzeba by było dodać jeszcze jedną rzadka bo w gvg były 3

 6. Czy tylko ja mam takie wrażenie czy face hunter dostaje buffa dzięki nowym kartą? Face hunters, face hunters everywhere?

 7. QUOTE

  Czy tylko ja mam takie wrażenie czy face hunter dostaje buffa dzięki nowym kartą? Face hunters, face hunters everywhere?

  Ja mam odwrotne wrazenie :-D

Submit a Comment