Konkurs – Alternatywne karty – Legenda dla Maga

Startujemy z kolejnym konkursem – Alternatywne karty, w którym można wygrać unikatową rangę na forum. Tym razem dostaniecie szansę stworzenia karty dla maga. Musi być ona zbalansowana, schludnie wykonana i przede wszystkich zgodna z zasadami Hearthstone. Pamiętajcie o interpunkcji, poprawnie sformułowanych zdaniach i klimatycznych obrazkach. Preferujemy karty w języku polskim. Gdy zdecydujecie się opublikować je w języku angielskim, prosimy o wrzucenie odpowiedniego tłumaczenia pod dodaną kartą.

Jeżeli macie wątpliwości, co do treści lub działania karty, można ją opublikować na forum i poprosić innych użytkowników o pomoc.

Za kopiowanie cudzych prac będziemy usuwać z konkursu. Ważne – możecie zabawić się w kreatorów kart i stworzyć ich więcej, ale do konkursu należy wytypować tylko jedną z nich.

Po upływie wyznaczonego czasu i wybraniu kart stworzonych zgodnie z zasadami, stworzymy specjalną ankietę, gdzie będzie można głosować. Karty należy umieszczać w tym temacie do dnia 19 czerwca, do godziny 24:00.

– Najpopularniejszy generator kart – http://achievementgen.com/hearthstone/
– Druga strona z generatorem kart – http://www.hearthcards.net/
– Artworki z WoW TCG znajdziesz na stronie Blizza

Pamiętaj, że jeśli wrzucasz zdjęcia, które są trzymane na stronach generujących te karty, to mogą one zniknąć. Strony te co jakiś czas usuwają wszystkie zapisane kart. Pobierz więc swoją kartę i wrzuć najlepiej na Imgur.com

Jak wyglądają fikcyjne karty stworzone przez graczy możesz zobaczyć w naszym dziale na forum – Fikcyjne karty graczy.

Przykładowa karta mojego autorstwa, która trafi również do konkursu:)

Mag 3 - Gelan FrostmasterMag 3.1 - Moc specjalna

the_wrath_of_jaina_by_plainandplain-d5ffxfe

Author: rodi

Share This Post On

4 komentarze

  1. No Results Found

    The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

    Link nie bangla :P

  2. Chciałbym coś zrobić ale nie mam talentu. Nikt na mojego kennego ostatnio nie chciał głosować :( Podoba mi się ten Gelan z newsa ;)

Submit a Comment