Konkurs HS Arena – Karty Rzadkie w natarciu

Za oknem zimno, ponuro i szaro – Pozostaje nam jedynie usiąść wygodnie przy kominku, odpalić Hearthstone i piąć się po drabinie do legendy. Jak już rozegracie kilkanaście partyjek, zróbcie sobie małą przerwę, myknijcie szybciuchem do kuchni po pyszną herbatkę z soczkiem malinowym, rozłóżcie się w fotelu i pomyślcie, jakiej karty brakuje wam w Hearthstone, a może wygracie w naszym konkursie wypasiony awatar na forum?

Aby wziąć udział w konkursie musicie stworzyć jedną Rzadką kartę do Hearthstone. Karton nie koniecznie musi być grywalny, za to powinien prezentować się schludnie pod względem interpunkcji i ortografii. Ważny jest również sam styl jak i obrazek zdobiący. Preferujemy karty w języku polskim, gdy zdecydujecie się opublikować je po angielsku, prosimy o wrzucenie odpowiedniego tłumaczenia pod dodaną kartą.

Macie wątpliwości odnośnie mechaniki, działania karty? Walcie śmiało na forum i proście użytkowników o wyjaśnienia i podpowiedzi. Za kopiowanie cudzych prac będziemy usuwać z konkursu.

Po upływie wyznaczonego czasu i wybraniu kart stworzonych zgodnie z zasadami, stworzymy specjalną ankietę, gdzie będzie można głosować. Karty należy umieszczać tutaj do 4 grudnia, do godziny 24:00.

– Najpopularniejszy generator kart – http://achievementgen.com/hearthstone/
– Druga strona z generatorem kart – http://www.hearthcards.net/
– Artworki z WoW TCG znajdziesz na stronie Blizza

Pamiętaj, że jeśli wrzucasz zdjęcia, które są trzymane na stronach generujących te karty, to mogą one zniknąć. Strony te co jakiś czas usuwają wszystkie zapisane kart. Pobierz więc swoją kartę i wrzuć najlepiej na Imgur.com

Jak wyglądają fikcyjne karty stworzone przez graczy możesz zobaczyć w naszym dziale na forum – Fikcyjne karty graczy.

hearthstone_on_ipad.0_cinema_1280.0

Author: rodi

Share This Post On

1 Comment

  1. Mam parę pytań. Czy będzie konkurs, który będzie dotyczył kart legendarnych? Można wrzucić więcej niż jedną kartę do konkursu oraz czy można spróbować stworzyć własną grafikę i umieścić ją na karcie, zamiast korzystać z tych z WoW TCG?

Submit a Comment