Wynik głosowania – Konkurs – Piraci vs Ninja

Mamy zwycięzce pierwszej edycji konkursu Alternatywne karty Hearthstone – Został nim Kiejdris. A tak prezentuje się Kapitan Ciasto, który uzyskał największą liczę głosów.

0EdL0zs

Aktualizacja – Konkurs Piraci vs Ninja. W tym temacie na forum możecie głosować na swoich faworytów – Zapraszamy do oceniania!

Ruszamy z kolejnym konkursem, w którym zgarnąć można unikatową – (szpanerską) rangę na forum. Aby zdobyć nagrodę, należy stworzyć kartę Pirata lub Ninja i opublikować ją na forum w specjalnie przygotowanym temacie, który znajdziecie w tym miejscu.

Karta musi być przemyślana, zbalansowana i stworzona zgodnie z zasadami Hearthstone. Pamiętajcie o przecinkach, kropkach, poprawnie sformułowanych zdaniach i przyzwoitych obrazkach. (Niechlujne i przegięte karty będą usuwane z konkursu). Preferujemy karty w języku polskim. Gdy zdecydujesz się na angielski, prosimy o wrzucenie odpowiedniego tłumaczenia do posta z kartą.

Jeżeli masz wątpliwości, co do treści lub działania karty, można ją opublikować na forum i poprosić innych użytkowników o pomoc.

Karta musi być Twojego autorstwa – za kopiowanie cudzych prac będziemy usuwać z konkursu. Ważne – możesz zabawić się w kreatora kart i stworzyć ich więcej, ale do konkursu należy wytypować tylko jedną z nich. Musisz więc zadecydować, czy tworzysz Pirata, czy Ninja. Zwycięska ranga będzie uzależniona od zadeklarowanego wyboru.

Po upływie wyznaczonego czasu i wybraniu kart stworzonych zgodnie z zasadami, stworzymy specjalną ankietę, gdzie będzie można głosować za faworytami. Karty należy umieszczać w tym temacie do dnia 14 maja, do godziny 24:00.

Kilka pomocy przy tworzeniu kart:

– Najpopularniejszy generator kart – http://achievementgen.com/hearthstone/
– Druga strona z generatorem kart – http://www.hearthcards.net/
– Artworki z WoW TCG znajdziesz na stronie Blizza

Pamiętaj, że jeśli wrzucasz zdjęcia, które są trzymane na stronach generujących te karty, to one mogą zniknąć, bo te strony co jakiś czas je usuwają! Pobierz swoją kartę i wrzuć najlepiej na Imgur.com

Jak wyglądają fikcyjne karty stworzone przez graczy możesz zobaczyć w naszym dziale na forum – Fikcyjne karty graczy.

Przykładowe karty mojego (Rodi) autorstwa :)

Przyczajony Myśliciel1
Zagubiony Korsarz

Hs rodi

Author: rodi

Share This Post On

3 komentarze

Submit a Comment