Medivh nowym magiem oraz masa danych z Karczemnych Bójek

Medivh nowym magiem

Trzecim nowym bohaterem Hearthstone po Magni Miedziobrodym i Allerii Bieżywiatr jest Medivh. Wcześniejszy przeciek potwierdził się zatem w pełni.

Medivh jest istotną postacią historii Warcrafta. Mag, jeden z Strażników Trisfal, których rolą była obrona świata przed Płonącym Legionem. Splugawiony przez Sargerasa, przywódcę Płonącego Legionu. Medivh jest osobą, która umożliwiła Orkom dostanie się do Azeroth – otworzył on wraz z Gul’danem Dark Portal. Ma bardzo długą i pokręconą historię.

Medivh jest trzecim nowym bohaterem, a w zasadzie nowym portretem bohatera bo zmiany są jedynie w wyglądzie i odgłosach. Będzie kosztował tak samo jak wszyscy pozostali bohaterowie – 8.99 euro, a wraz z portretem gracz otrzyma specjalny rewers Medivha:

rewers medivh

 

Zobacz film prezentujący Medivha poniżej.

Masa danych z Karczemnych Bójek i Portretów

Serwis HearthPwn.com dotarł do nowej aktualizacji Hearthstone, która póki co jest tylko na serwerach Blizzarda. Udało im się ją pobrać i wyciągnąć z niej masę informacji.

Poniżej możesz zobaczyć jak będzie wyglądał zakup nowych portretów, dodawanie rewersu do danej talii, itp.

 

Nowi bohaterowie

Nowe rewersy

Rewersy trójki nowych bohaterów:

Rewers Darnassus za sezon czerwiec

Rewers Galaxy – nie wiadomo za co dokładnie jest ten rewers, Blizzard podał, że jest do zdobycia w promocji „Galaxy Gifts”. Prawdopodobnie będzie on nagrodą za zalogowanie się do Hearthstone z urządzenia Samsung Galaxy. Wskazuje na to użyte odwołanie „login_device” przy tej nagrodzie, które nigdzie indziej do tej pory nie było używane.

Nowe karty w Karczemnych Bójkach

Udało się uzyskać też informacje, że przy tworzeniu talii do Karczemnych Bójek będziemy mogli mieć dostęp do kart do tej pory dla nas niedostępnych. Przykładem takich kart są stronnicy czy czary używane przez bossów w przygodach Hearthstone.

Zobacz przykład czterech takich kart:

vaelstrasz
lucifron
garr
golemagg

Jak widać jest na co czekać, a Bójki startują już w środę!

medivh artwork

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment