Mistrzostwa Świata Hearthstone 2015

Mistrzostwa Świata Hearthstone 2015 zostały zapowiedziane!

MS HS 2015
Blizzard przedstawił wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzących Mistrzostw. Zostaną one rozegrane pod koniec jesieni, a droga do nich będzie wymagała zarówno umiejętności jak i wytrwałości.

Sama formuła kwalifikacji i Mistrzostw będzie podobna do tej znanej nam z poprzedniego roku. W ciągu najbliższych miesięcy będzie wiele okazji do zdobywania punktów kwalifikujących graczy do udziału w kolejnych turniejach kwalifikujących do Mistrzostw Świata. Finalnie tak samo jak w zeszłym roku po 4 graczy z każdego regionu trafi do USA na ostatni turniej, który wyłoni Mistrza Hearthstone 2015.

punkty mistrzostwa

Nagrody podobnie jak w zeszłym roku będą bardzo syte. Tym razem nagrody pieniężne będą nie tylko dla najlepszych zawodników samego finału, ale także Mistrzostw Regionalnych.

nagrody regionalne
Nagrody mistrzostwa hearthstone

Pełne informacje o formule kwalifikacji, sposobach na dostanie się, regulaminy, itd. znajdziesz na Blizzardowskiej stronie Hearthstone – tutaj.

Mistrzostwa swiata hearthstone droga

Author: hearthstone

Share This Post On

7 komentarzy

 1. Co tam Blizzcon, założymy konkurencje dla największych streamerów :D… W sumie tak serio to fajna praca, jak Forsen czy Trump, 20 tyś widzów i tylko odcinasz kupony grając w ulubione gry :)

 2. Stary, nie dam rady tyle pić co Forsen :p

  A wracając do tematu. Bardzo fajnie przemyślane kwalifikacje, nie ma szans żeby ktoś przypadkowy się zakwalifikował. W lutym ostro cisnę żeby wbić do top 100 w legendzie, mam wolne przez większość miesiąca więc w końcu będę mógł przysiąść, a nie tak jak teraz, że robię 2 dni przerwy od rankedów i nie wiem co się dzieje bo powstają jakieś nowe decki :D (ostatnio pełno weapon warriorów w legendzie, kto to wymyślił?)

 3. QUOTE

  Poziom skomplikowania - turbo hard, ale jak zagłębić się w szczegóły to wychodzi na duży plus.

  Wczoraj przeziebiony to czytałem i 1/3 nie zrozumiałem do końca dalej.

  Podoba mi się za to system, że jak wygrasz daną talią to MUSISZ ją wymienić, a przeciwnik, który przegrał może ją zostawić.

 4. QUOTE

  Podoba mi się za to system, że jak wygrasz daną talią to MUSISZ ją wymienić, a przeciwnik, który przegrał może ją zostawić.

  Dosc niestandardowo, obecnie standardem jest odwrotny, wygrany zostaje, przegrany odpada.
  Ciekawe czy turnieje sie przestawia na blizzconowy system, zeby gracze sie do niego przyzwyczaili?

  W poscie blizzarda na temat eliminacji jest chyba blad:

  Pierwsza runda rozgrywek turniejowych zostanie rozegrana w formie turnieju podwójnego, z 2 grupami po 4 graczy każda. Dwójka najlepszych zawodników z każdej z grup awansuje do rundy drugiej rozgrywek, która zostanie rozegrana w systemie pucharowym z udziałem 8 graczy, a także automatycznie zakwalifikuje się do udziału w mistrzostwach świata.

  Do systemu pucharowego powinno awansowac 4 graczy a nie 8. Przy okazji zrezygnowano z absurdalnego rozwiazania przerwania turnieju po cwircfinale. Teraz mistrzostwa kontynentu beda rozgrywane do konca, a zajete miejsce bedzie decydowac o rozstawieniu.

  Zobaczymy jak sie sprawdzi tegoroczny system, chociaz ja osobiscie wole ten ze Starcrafta ;)

Trackbacks/Pingbacks

 1. Startuje jedenasty sezon rankingowy! | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Luty jest dodatkowo pierwszym miesiącem, w którym Top 100 graczy zdobędzie specjalne punkty umożliwiające im potem walkę w Mistrzostwach…
 2. Top 100 graczy miesiąca marca | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] przypomnieć, że zdobycie miejsca w Top 100 nagradza graczy punktami potrzebnymi do startu w Mistrzostwach Świata Hearthstone. Aktualny ranking graczy…
 3. Top 100 graczy miesiąca maja | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] przypomnieć, że zdobycie miejsca w Top 100 nagradza graczy punktami potrzebnymi do startu w Mistrzostwach Świata Hearthstone. Aktualny ranking graczy…

Submit a Comment