Możliwa bójka z trybem kooperacyjnym dla dwóch graczy

Wczoraj przez błąd na Amazon App Store pojawiła się aktualizacja Hearthstone do nowej wersji z znerfionym Dowódcą Wojennej Pieśni. Błędna aktualizacja została szybko usunięta, ale pewnej ilości graczy udało się zainstalować tą aktualizację i nie są teraz w stanie grać w HSa, muszą oni poczekać na obecną wersję i zaktualizować do niej w Amazon App Store.

Portal HearthPwn dobrał się do plików gry i udało im się wygrzebać informacje o bójce w trybie kooperacyjnym dla dwóch graczy:

Nowy typ gry: GT_TB_2P_COOP = 18
Nowy „obiekt”: is_coop = 15;
Nowy „aktor”: VictoryTwoScoop

Wygląda zatem, że możemy w przyszłości spodziewać się bójki gdzie będziemy mogli razem ze znajomym zmierzyć się z przeciwnikiem, albo kto wie, może dwoma?

Nie mamy pojęcia jak miałoby to wyglądać w praktyce. Gracze od dawna proszą i zgłaszają propozycje jak tryb 2v2 lub po prostu kooperacja dwóch graczy vs. przeciwnik SI miałaby wyglądać. Dwa przykłady fanowskich kreacji zamieszczamy poniżej.

tryb kooperacyjny hearthstone

hearthstone dla 4 graczy

Author: hearthstone

Share This Post On

12 komentarzy

 1. QUOTE

  Na Amazon App Store wyszła za szybko aktualizacja Hearthstone z przyszłego tygodnia, umożliwiło to wyłowienie informacji o możliwej bójce z trybem kooperacyjnym dla dwóch graczy.
  
  
  

  Czytaj więcej...

  I znowu coś się pojawia zbyt szybko na Amazonie :P

 2. Wiecie co? Trochę lipa, że będzie taka bójka… Fajna kooperacja wszystkim się spodoba, minie kilka dni, i dupa, długo długo tego nie zobaczymy… :C

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pierwsza bójka dla dwóch graczy! | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] odpalił właśnie pierwszą bójkę z trybem kooperacyjnym dla dwóch graczy. Nie wygląda tak jak się spodziewaliśmy z projektów graczy,…

Submit a Comment