MŚ Hearthstone na Blizzconie z Polskim komentarzem prosto z Krakowa!

W trakcie tegorocznego BlizzConu w dniach 7-8 listopada zostaną rozegrane pierwsze Mistrzostwa Świata Hearthstone. Kwalifikacje do tych Mistrzostw trwały dość długo i po wielu fazach finałowa 16 zawodników z całego świata stanie do walki ze sobą o pulę nagród 250 000 USD.

Zawodnicy rozpoczną swoje zmagania tydzień przed Blizzconem – już jutro 2 i 3 listopada rozgrywana będzie faza grupowa, stream z tych rozgrywek będzie dostępny na kanale Twitch.com/PlayHearthstone. Szczegóły, rozłożenie w grupach i informacje o zawodnikach znajdziesz w ostatnim niusie na ten temat – Podział na grupy w Mistrzostwach Świata Hearthstone.

Turniej z samego Blizzconu 7-8 listopada będzie dostępny z polskim komentarzem! I to nie byle jakim bo ekipy HearthCore.pl, która będzie nadawała na żywo przez cały weekend z krakowskiego klubu Hex!

Ekipa HearthCore przygotowała masę atrakcji na ten weekend. Relacja rozpocznie się o godzinie 17:00 w piątek, a wśród komentatorów poza ekipa HC będziemy mogli zobaczyć znanych graczy z polskiej sceny Hearthstone, którzy zostali zaproszeni do Krakowa na to wydarzenie. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli obejrzeć stream z BlizzConu w przyjemnej atmosferze Hexa.

hex

Ale to nie koniec atrakcji. W trakcie BlizzConowego weekendu zostaną rozegrane ostatnie eliminacje do turnieju Hall of Games. Do zgarnięcia w kominkowym turnieju w Hexie poza nagrodami ufundowanymi przez Hex do wygrania będą też dwa ostatnie sloty na Wrocławski turniej Hall of Games. Jest to ostatnia okazja, aby się na niego załapać. Więcej szczegółów na temat ostatniej fazy kwalifikacji do Hall of Games przeczytasz tutaj.

hall of games wrocław

Informacje

Polski stream z turnieju Hearthstone na Blizzcon 2014 – prawdopodobnie na kanale Coregaming – Twitch.tv/coregaming_tv, ale jest to jeszcze do potwierdzenia.

Kiedy: 7-8 listopada

Na żywo: Kraków, klub Hex przy ul. Dwernickiego 5 w pobliżu Hali Targowej. Profil na fejsie – tutaj.

Komentarz: Ekipa HearthCore.pl wraz z zaproszonymi graczami

Atrakcje: Kwalifikacje do Hall of Games, oglądanie streamu z BlizzConu, super atmosfera i wiele więcej!

Kto się wybiera do Krakowa? Zapraszamy do zgadywania się w temacie na forum kominków – tutaj.

Author: hearthstone

Share This Post On

2 komentarze

  1. czy jakis schedule jest? czy tylko ze zaczyna sie jutro o 19? chcialbym sobie zaplanowac ogladanie. ktos bedzie jeszcze ogladal starcrafta? ale ogladania, ale sie jaram:D

Trackbacks/Pingbacks

  1. HearthCore i HSArena łączą siły! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Zanim powstała HSArena istniał już taki portal, który od początku za cel obrał sobie stworzenie jak najfajniejszej sceny Hearthstone…

Submit a Comment