Nadiskrownik opiłek, wiewiórka i Ogr w nowej reklamie Hearthstone

Dwa tygodnie temu mogliśmy oglądać nietypową reklamę Hearthstone, w której Czempion Wichrogrodu walczył z Ogrem Mięśniakiem. Jeśli jeszcze jej nie widziałeś, to zrób to teraz tutaj – Telewizyjna reklama Hearthstone.

Wygląda na to, że możemy oczekiwać całej serii reklam w takim stylu, co prawda to tylko strzał w ciemno, ale właśnie zobaczyliśmy drugą reklamę telewizyjną Hearthstone.

Zobacz reklamę poniżej:

Tak samo jak poprzednio możemy też zobaczyć konferencję prasową z udziałem zawodników:

 

Reklama wyraźnie porusza kwestię RNG w Hearthstone. Developerzy twierdzą, że to RNG tworzy niesamowite wrażenia z gry, tymczasem gracze często zarzucają, że losowość odgrywa za duży czynnik w Hearthstone. To jak to jest z nią? Jak Ty uważasz – napisz nam w komentarzu!

reklama hearthstone owca

Author: hearthstone

Share This Post On

6 komentarzy

 1. Reklama wydaje mi sie mocno hermetyczna, bo pewnie z 90% graczy nie widzialo tinkmastera na oczy. Swoja droga reklama odnosi sie chyba do nadiskrownika sprzed nerfa bo teraz rownie dobrze moglby zamienic ogra w wiewiorke a nie tylko owce ;)

 2. haha, dokładnie, super to wyłuszczyłeś. Dali dupy z tą reklamą, jest beznadziejna imho :) Camillus zawstydził turbodymoblizza ;)

 3. QUOTE

  Reklama wydaje mi sie mocno hermetyczna, bo pewnie z 90% graczy nie widzialo tinkmastera na oczy. Swoja droga reklama odnosi sie chyba do nadiskrownika sprzed nerfa bo teraz rownie dobrze moglby zamienic ogra w wiewiorke a nie tylko owce ;)

  Ponownie wyróżniasz się kojarzeniem faktów, nie zwróciłem na to uwagi. Widać nawet Blizz tęski za starym tinkmasterem.

 4. url]https://www.youtube.com/watch?v=3mGgwg9-zDU[/url] moze ktos go nie widzial jes
  Pozwolicie ze wrzuce tu link do innego filmika

  https://www.youtube.com/watch?v=3mGgwg9-zDU
    moze ktos go nie widzial jeszcze.

Submit a Comment