Nowa animacja Głowy Mimirona, poprawka do trybu obserwatora – Aktualizacja 2.2.0.7835

W życie weszła właśnie nowa aktualizacja Hearthstone o numerze 2.2.0.7835, a wraz z nią dwie ciekawe i kilka mniej istotnych zmian:

Poprawiono tryb obserwatora – od teraz gdy zakończy się mecz, który oglądasz Twoja gra przejdzie w tryb czuwania do czasu rozpoczęcia kolejnej partii przez Twojego przeciwnika. Gdy tylko nowa partia się rozpocznie zostaniesz do niej dołączony bez konieczności dołączania ręcznie.

Głowa Mimirona dostała fantastyczną nową animację aktywacji. W momencie jej aktywacji na początku tury odpali się animacja podoba w stylu do wejścia ETC na stół, zresztą sam zobacz na filmie poniżej:

Z mniej istotnych poprawek:

 • Wgrano nowy rewers za sezon luty.
 • Na iPadzie i Androidzie nie powinien już pojawiać się błąd z napisem „Zostałeś rozłączony” gdy rozpoczniesz rozgrywkę.
 • Lista znajomych na iPadzie i Androidzie powinna otwierać się szybciej.
 • Gracze będą od tej pory mogli dalej oglądać mecz nawet po 30 minutach nieaktywności.
 • Naprawiono Wihajmistrza | Cogmastera i teraz prawidłowo powinien zwiększać swój atak po wystawieniu Mecha na stół.

 

Warto też rzucić okiem na ciekawy bug związany z Głową Mimirona i Duch przodków | Ancestral Spirit:

głowa mimirona nowa animacja

Author: hearthstone

Share This Post On

13 komentarzy

 1. Ja i tak tej głowy na stole jeszcze nigdy nie widziałem, więc ta animacja to taki malutki szczególik :) Ale fajnie wygląda…

 2. QUOTE

  Ja i tak tej głowy na stole jeszcze nigdy nie widziałem, więc ta animacja to taki malutki szczególik :) Ale fajnie wygląda...

  potem zlozylo sie tak ze Dr Booma rowniez, w kolejnej turze zniszczylo mi 2 jego bomby (poszly w twarz przeciwnika) i powstal kolo-mam-4-ataki, rzucilem na niego buffa i bylo po grze :)

 3. Animacja jest przepiękna, szkoda, że karta dalej dupy nie urywa.

  Jakby usunąć jej zapisek o „friendly”, byłaby bardzo mocna w obecnej mecie.

 4. szkoda, że jest taka bezużyteczna, ale cóż, musiała mieć duże warunki do spełnienia, w końcu przywołanie tego kolesia to zwykle GG

 5. @up

  Czy ja wiem czy King Krush ma najbardziej klimatyczną. Mi zdecydowanie bardziej podchodzi Vol’jin fajny głos, tekst i do tego ładny efekt wizualny.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Blackrock Mountain nową przygodą? | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Blackrock Mountain (Czarnoskała Góra? ;-))? Wiele na to wskazuje, gdyż wraz z ostatnią aktualizacją 2.2.0.7835 w plikach gry pojawiły…

Submit a Comment