Nowa karta GvG: Druid of the Fang

Ledwo co pokazaliśmy nową i kontrowersyjną kartę łowcy, a już mamy dla was kolejną. Portal Polygon.com pokazał nam najnowszą kartę klasową druida. I trzeba przyznać, ze jej efekt jest co najmniej niecodzienny.

Druid of the Fang – zwykły stronnik druida, koszt 5, staty 4/4 i opis: Okrzyk bojowy: Jeśli masz Bestię, przekształć tego stronnika w 7/7.

Druid of the Fang

Gwoli ścisłości to Druid of the Fang zamieni się w 7/7, a nie nasza Bestia. Pozostaje jednak pytanie – czemu Besie? Przecież druid zbytnio nie gra z Bestiami. Co najwyżej z Upiornym Pajęczakiem lub Panterą. Można jednak doliczyć jeszcze Owcę z Polimorfii maga i Żabę ze Złego Uroku szamana. Może dostaniemy też nowe bestie dla druida? Malorne – karta legendarna druida może być Bestią, w końcu Malorne to wielki Jeleń.

Tymczasem w obecnym głosowaniu na karty możemy wybierać pomiędzy legendami czarnoksiężnika i paladyna. Przeczytaj koniecznie historię postaci z tych kart – Mal’Ganisa i Bolvara Fordragona.

Ben Brode sprecyzował również odnośnie nowej karty łowcy – Snajper Parochlebców | Steamwheedle Sniper – jeśli inna klasa ukradnie tą kartę, albo ją skopiuje Beztwarzowym Manipulatorem to karta ta nie będzie działała. Ta karta po prostu działa tylko z łowcą.

Wszystkie informacje o dodatku Gobliny vs Gnomy znajdziesz w naszym Kompendium Gobliny vs Gnomy.

Zapraszamy do komentowania dodatku w ogólnym temacie na forum – Gobliny vs Gnomy – dyskusja o wszystkim

Druid of the fang news

Author: hearthstone

Share This Post On

21 komentarzy

 1. Łowca jest ciągle za słaby, super że go wzmacniają jeszcze. Będzie w końcu można częściej spotkać tą klasę w rankingowym ;)

 2. No karta ma jakiś potencjał, ale niestety bestii w Druidzie nie ma :/ Może w następnych dodatkach trochę neutralnych bestii przybędzie.

 3. A może jeszcze dodadzą bestyjki dla Malfuriona? W sumie to też postać związana z naturą, zwierzętami, lasami :>

 4. QUOTE

  No karta ma jakiś potencjał, ale niestety bestii w Druidzie nie ma :/ Może w następnych dodatkach trochę neutralnych bestii przybędzie.

  Jedną bestyjkę Druid ma obecnie. ;)

 5. QUOTE

  A może jeszcze dodadzą bestyjki dla Malfuriona? W sumie to też postać związana z naturą, zwierzętami, lasami :>

  Może Jeleń będzie bestią. Mam taką nadzieję.

 6. QUOTE

  Nie wiem na jakim rankingu grasz ale na rankingach poniżej 8 cały czas spotykasz huntera na sekretach i grabarzach i jest on bardzo mocny :)

  Ale odnośnie czego to jest komentarz bo zbytnio nie rozumiem co ma łowca do karty druida?

 7. zastanawia mnie to że tu pisze „if you have beast” a na innych kartach jest „if you control” czyli że co? wystarczy że tą bestie mam w ręce lub w talli?

 8. QUOTE

  Widać jak grasz często rankingi.Łowca jest teraz op jest ciągle grywalny.Grabarz OP:)

  Ty rozumiesz po Polsku? Co ma stan łowcy w obecnej mecie do niusa z informacja o karcie klasowej druida? Chyba ci się tematy pomyliły.

 9. B][url

  
  
  
  

  http://hsarena.pl/forum/newsroom/1213-nowa-karta-gvg-druid-of-the-fang/]

  Zapraszam do komentowania bezpośrednio na forum

  bo się niezły bajzel zrobił, musimy ogarnąć to komentowanie na stronie bo nie bardzo działa :/

 10. QUOTE

  Może po prostu te karty druida co są bestiami, ale nie mają tego podpisu dostaną go w końcu?

  No jedynie Druid Szponów mógłby się zaliczać do bestii. Drzewka i centaury raczej się nie nadają. :P

Trackbacks/Pingbacks

 1. Nowa karta GvG: Bolvar Fordragon | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Aktualizacja: Ben Brode potwierdził, że od premiery dodatku karta Druid Szponów (Wybierz jedno: Szarża; lub +2 do zdrowia oraz…

Submit a Comment