Nowa karta oraz Karczemna Bójka – Do bitki trzeba dużych

W tym tygodniu bijemy się głównie czarami i dużymi stronnikami. Poznaliśmy też kolejną kartę Przedwiecznych Bogów, która buffuje C’Thuna.

Nowa karta

 • Skeram Cultist – neutralny rzadki stronnik
  • Koszt: 6 many
  • Staty: 7/6
  • Okrzyk bojowy: Daj twojemu C’Thunowi +2/+2 (gdziekolwiek jest).

Pierwsze tłumaczenie karty – Propeth Skeram było nietrafione, Blizzard podał, że prawdziwa nazwa karty to Skeram Cultist.

Skeram Cultist

#42 Karczemna Bójka – Do bitki trzeba dużych

W 42 bójce – Do bitki trzeba dużych budujemy własne talie, możemy używać wszystkich czarów, ale stronników tylko kosztujących 7 lub więcej many.

do bitki trzeba duzych

Gracze pokazują różne taktyki na wygranie tej bójki – łowcy walący czarami i mocą, druidzi rampujący dużych stronników, wojownicy walący bronią w twarz, magowie siejący postrach czarami, itp. Mnogość tali rodzi pytanie do ciebie – jaką talią grałeś w tej bójce, która jest najlepsza wg. ciebie?

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

prophet i bojka

Author: hearthstone

Share This Post On

14 komentarzy

 1. Mi też się nie podoba. Zrobiłem coś w stylu controlnego warriora z dużą ilością czarów zabijających jak execute czy shield slam i z mocnymi stronnikami jak Keltuhuzad, czy inni. Póki co dwie wygrane i więcej nie zamierzam wracać do bójki. Ale fajny pakiet z niej przynajmniej dostałem :D

  Mocny wydaje mi się być mag z takimi sekretami, jak mirror entity czy effigy. Możemy je rzucić, już w pierwszych rundach i łatwo sobie zrobić stół dorzucając swoich stronników, a blokując przeciwnika. DO tego antonidas i masa czarów. Mag wydaje się być mocny.

 2. Ja jak każą bójkę tak i tę będę tłukł do bólu. Dla mnie bardzo ciekawa na razię tłukę kapłanem, ale każda klasa ma swoje zalety i taktyki. Taka tali, całkiem spore win ratio i dużo zabawy. Talia kluczowe karty: Starcie umysłów, Wskrzeszenie, Postać cienia, Słowo cienia: śmierć i olbrzymy: górski i nakręcany (nie ma na obrazku bo się nie zmiescił, niesatety tylko 1 bo tyle mam). Reszta szczególnie legendy dowolne. Bomba światła i pogrzebanie też się przydaje. Życzę miłej zabawy.
  Olbrzymy nie muszą mieć 7+ many.
  Nie wiedzieć czemu stronnicy z niestabilnych portali też nie muszą (nawet jak nominalnie nie kosztują 7+) bug, czy niedopatrzenie…

  http://i.imgur.com/D9XvpSD.jpg

 3. Ja tam nie miałem za wielkiego wyboru którą klasą grać, jedyną sensowną dla mnie opcją by przypadkiem jakiegoś questa za 40 nie skończyć- był Mage. Szczególnie, że musiałem zrobić czekającego od poniedziałku questa na 5 winów na brawlu. Jakoś to poszło chociaż musiałem grać parę zapychaczy przez braki w kolekcji. Ogólnie skleiłem coś takiego:

  http://i.imgur.com/dkv6gzz.png

 4. Ja miałem magiem 6 wygranych pod rząd XD (a jedyną magią, którą używałem były sekrety, kule ognia i piroplazmy :P) Dopóki nie znalazł się wściekły szaman facer…

 5. poto zostala stworzona dla druida astralna komunia:D karta wylacznie do bojek ale sprawdzajaca sie tam swietnie.

  a z pakietu wypadl garosh!!! a tak sie zbieralem na craftowanie go, teraz tylko dwa razy shield slam i wkoncu bede mial control warriora. dzieki Blizzard, wiara w ta gre zostala przywrocona!

 6. quote][COLOR

  
  
  a z pakietu wypadl garosh!!!

  No nie dziwi mnie, że aż tak się tym jarasz. W końcu niecodziennie się trafia bohaterów w boosterach. ;D

 7. Na początku grałem kapłanem ale znudził mi się bo za dużo zależało od tego co siadło + średni radził sobie z magiem i pallem więc przerzuciłem się na huntera SMOrc polecam :D

 8. QUOTE

  poto zostala stworzona dla druida astralna komunia:D karta wylacznie do bojek ale sprawdzajaca sie tam swietnie.
  
  a z pakietu wypadl garosh!!! a tak sie zbieralem na craftowanie go, teraz tylko dwa razy shield slam i wkoncu bede mial control warriora. dzieki Blizzard, wiara w ta gre zostala przywrocona!

  Udało mi się zagrać komunię w 2. turze z innervate. Przeciwnik – Ksionc, stracił wiarę w 6. turze :rotfl:

 9. QUOTE

  Na początku grałem kapłanem ale znudził mi się bo za dużo zależało od tego co siadło + średni radził sobie z magiem i pallem więc przerzuciłem się na huntera SMOrc polecam :D
  

  http://wrzucaj.net/images/2016/03/31/0be6399d8c42f202deae63fd7e320930.jpg

  Też gram hunterem, ale komplenie bez stronników – same czary. Mam jeszcze cel pal (tylko jedna sztuka, bo tyle mam w kolekcji) i dwie kulki pająków. Przydaje się też zmyłka, gry przeciwnik nas atakuje jedynym minionem-koksem.

 10. Bójka jedna z najgorszych, polecam druida pod manę.

  Karta słaba, fajnie że bufuje Katuna, ale za 6 many jest dużo lepszych stworków (Wyżer, Thaurissan, Mariel). Zatem karta dobra tylko (aż?) dla nowych.

 11. QUOTE

  Bójka jedna z najgorszych, polecam druida pod manę.
  
  Karta słaba, fajnie że bufuje Katuna, ale za 6 many jest dużo lepszych stworków (Wyżer, Thaurissan, Mariel). Zatem karta dobra tylko (aż?) dla nowych.

  Faktycznie miejsce za 6 jest mocno obsadzone ale nie twierdził bym od razu że nie będzie grany bo w decku na Ciulu pewnie będzie.

Submit a Comment