Nowa karta z głosowania #1 – Kraken z Północnych

Do premiery Wielkiego Turnieju będziemy mogli uczestniczyć w codziennych głosowaniach, w których będziemy wybierać jedną kartę, którą chcemy zobaczyć następnego dnia. Pierwsze głosowanie zakończyło się i nową kartą, która poznaliśmy jest:

Kraken z Północnych

Kraken z Północnych – neutralna zwykła karta za 9 many z statami 9/7 i opisem: Okrzyk bojowy: Zadaj 4 pkt. obrażeń.

Poniżej możesz zobaczyć z kim konkurował o zwycięstwo:

glosowanie na kartyJednocześnie wystartowało nowe głosowanie i można już głosować na kartę, która Cię bardziej interesuje na stronie Wielkiego Turnieju Hearthstone – tutaj.

W drugim głosowaniu możemy wybierać pomiędzy takimi dwoma kartami:

glosowanie 2

Sprawdź też pozostałe nowe karty, które poznaliśmy dzisiaj:

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Kraken z Północnych z ramką

Author: hearthstone

Share This Post On

15 komentarzy

 1. To jest karta tylko i wyłącznie dla nowych graczy. Dobrze, że takie też powstają, ale ogólnie jest słabiutka. Na arenie całkiem spoko, ale koszt 9 boli bardzo.

 2. Ano slaba, battlecry tego nie zrekompensuje, bo zostawia nam 1 many na ewentualne dobicie po battlecry. a jak potrzeba do decka hi dmg big miniona to nefarian jest duzo ciekawszy, a przy odrobinie szczescia zrobi nam gre. Inne 9tki to Alex (ale ona jest tylko do niektorych deckow), lub bardzo wolna ysera.

 3. QUOTE

  To jest karta tylko i wyłącznie dla nowych graczy. Dobrze, że takie też powstają, ale ogólnie jest słabiutka. Na arenie całkiem spoko, ale koszt 9 boli bardzo.

  Czy ja wiem czy az tak bardzo boli te 9 many? Ma w siebie wbudowany czar warty 2many, wiec na arenie na pewno jest lepszy niz war golem + frostbolt.

 4. QUOTE

  Ano slaba, battlecry tego nie zrekompensuje, bo zostawia nam 1 many na ewentualne dobicie po battlecry. a jak potrzeba do decka hi dmg big miniona to nefarian jest duzo ciekawszy, a przy odrobinie szczescia zrobi nam gre. Inne 9tki to Alex (ale ona jest tylko do niektorych deckow), lub bardzo wolna ysera.

  Zauważ, że wszystkie które podałeś to legendy, a ta jest zwykła. Nowi gracze mają większe szanse na trafienie Krakena w pakiecie niż Alex czy Ysery, a na Nefariana też trzeba wydać dużo hajsu / golda

 5. A według mnie to fajna karta do zaskoczenia przeciwnika. Nie dość, że removal to jeszcze wystawiasz takiego kloca 9/7. Do mety na 100% nie wejdzie, ale parę gierek może wygrać jak ktoś przyświruje.

 6. Na rankedy nie grywalna za to na arenie gdzie często jest top deck war to taki late game bardzo dobry, nie dość że koks to jeszcze removal na słabsze/zranione stwory.

 7. Na arenę jedna z mocniejszych kart 6+, w rankedach może tylko dla początkujących. Szkoda że nie jest smokiem, wtedy jej wartość byłaby większa, a smoki odegrałyby większą rolę w HS…

Submit a Comment