Nowa przygoda – Blackrock Mountain już w kwietniu!

To już oficjalne – Blizzard właśnie zapowiedział Blackrock Mountain – nową przygodę Hearthstone: Heroes of Warcraft! Premiera – Kwiecień 2015!

czarna góra przygoda hearthstone

W trakcie panelu na konwencie PAX East Blizzard oficjalnie zapowiedział coś czego spodziewaliśmy się od jakiegoś tygodnia – wkrótce pojawi się nowa przygoda i będzie ona osadzona w legendarnym miejscu, siedzibie Ragnarosa i Nefariana, lokacji wielu raidów i instancji – Blackrock Mountain lub po naszemu w Czarnej Górze!

Co dowiedzieliśmy się z panelu:

 • Nowy tryb przygodowy, którego akcja będzie działa się w Czarnej Górze | Blackrock Mountain.
 • Premiera – kwieceń 2015!
 • 31 nowych kart!
 • 5 części/skrzydeł z łącznie 17 bossami do pokonania.
 • Części będą otwierały się tak jak w przypadku Klątwy Naxxramas – co tydzień jedno i po pokonaniu danego bossa będziemy otrzymywali nowe karty.
 • Będą wyzwania klasowe.
 • Cena – 700 złota za skrzydło lub 5,99 euro za skrzydło lub 21,99 euro za wszystkie skrzydła.
 • Przygoda będzie zbudowana w okół istot zamieszkujących Czarną Górę i tego jak one się ze sobą ścierają.
  • Będziemy zatem mieli do czynienia z Krasnoludami z Czarnorytnych oraz ich panem Ragnarosem, którego Imperator krasnoludów przyzwał przypadkiem ku swojej zgubie,
  • Nefarianem – synem Śmiercioskrzydłego, bratem Onyxii oraz jego sprzymierzeńcami – Orkami z Czarnej Góry.
 • Nowa plansza nawiązująca do przygody.
 • Nowe rewersy w tym jeden rewers za zakup pre ordera przygody – otrzymasz jeśli zamówisz przygodę już 19-20 marca.
 • Blizz zrobi coś co zapowiadał około rok temu w wywiadach – smoki zyskają na znaczeniu, będzie można budować smocze talie.
 • Ogólnie przygoda przyniesie wiele smoków oraz kart związanych z smokami.
 • Przygoda zacznie się od tego, że przejdziemy się do Ragnarosa, aby pogadać z nim, żeby dogadał się jakoś z Nefarianem w sprawie tego całego wspólnego mieszkania w jednej Czarnej Górze.
 • W pierwszym skrzydle na naszej drodze stanie wyzwanie Otchłań Czarnej Góry czyli znany graczom World of Warcraft Blackrock Depths. Będziemy zatem walczyli z sługami Ragnarosa w postaci Krasnoludów z czarnorytnych.
 • Drugim skrzydłem będzie legendarne Molten Core.
 • Pokazano też kilka nowych kart, wszystko wrzucamy poniżej.

Zobacz trailer nowej przygody poniżej:

Blizzard otworzył już sekcję z informacjami na swojej stronie, sprawdź sam – Zestaw Kart Czarna Góra.

Ceny:

ceny czarna góra

Nowa plansza:

plansza brm

Nowe rewersy:

rewersy czarna gora

Przeczytaj też oficjalny wpis na blogu Hearthstone: Szykujcie się na wyprawę do Czarnej Góry!

Jak zwykle możecie liczyć na wiele informacji od nas, wkrótce przygotujemy specjalną podstronę z wszystkimi informacjami o Czarnej Górze tak samo jak zrobiliśmy to z Klątwa Naxxramas i Gobliny vs Gnomy. Odwiedzaj HSArena.pl regularnie i polub nas na Facebooku – facebook.com/hsarenapl

O tym, że następną przygodą będzie Blackrock Mountain pisaliśmy od tygodnia, gdy na światło wychodziły kolejne informacje sugerujące przygodę właśnie w tym miejscu:

Zobacz jak na informacje na żywo reagowali forumowicze w temacie – Blizz na PAX East wrażenia na żywo.

A jak Twoje wrażenia? Zaczynasz oszczędzać złoto czy może planujesz zakup za złotówki?

Zobacz poniżej wszystkie ciekawe fotki z prezentacji:

5 skrzydel 17 bossow 31 nowych kart blackrock mountain prezentacja przygody blackwing technician prezentacja dark iron skulker prezentacja gora blackrock prezentacja grim patron prezentacja hungry dragon prezentacja lots more next month pierwszy tydzien blackrock depths plansza blackrock rend blackhand prezentacja Rend Blackhand rewersy blackrock rewersy kart blackrock smoki do boju zywiolaki i smoki

Author: hearthstone

Share This Post On

107 komentarzy

 1. QUOTE

  Wiecie czy 1 skrzydło będzie za free tak jak to było z Naxxem ??

  Wszystko wskazuje na to, że nie będzie za darmo.

 2. Jak się pojawiają karty na początku filmika widać Nefariana w ludzkiej formie i chyba w postaci smoka też i z tego co widze są tam też karty bossow z Cataclysm więc może pojawi się ożywiona onyxia.

 3. QUOTE

  Jak się pojawiają karty na początku filmika widać Nefariana w ludzkiej formie i chyba w postaci smoka też i z tego co widze są tam też karty bossow z Cataclysm więc może pojawi się ożywiona onyxia.

  nawet mnie nie strasz że będzie w postaci człowieka!!!

 4. QUOTE

  Rewers będzie dla osób, które przedpremierowo kupią wszystkie skrzydła, czy tylko jedno?

  Założę się, że całość.

  • ,,Dla tych z was, którzy nie mogą się doczekać, aby przywdziać żaroodporne rękawice, od 19 marca dostępna będzie możliwość zakupienia całej przygody. Zamówienie przedpremierowe pozwoli graczom rozpocząć zabawę zaraz po tym, gdy stanie się ona dostępna w danym regionie, a także zapewni im wyjątkowy rewers kart.”
   Zgadza się.

 5. Patrząc na trailer na początku i jest tam faktycznie smok 10/2 w postaci legendarnej karty i jakas karta w postaci człowieka która mogłaby przypominać Nefariana

 6. QUOTE

  Patrząc na trailer na początku i jest tam faktycznie smok 10/2 w postaci legendarnej karty i jakas karta w postaci człowieka która mogłaby przypominać Nefariana

  Jeśli tak będzie wyglądać Nefarian, to całą zaoszczędzoną kase wydaje na pakiety, i zapominam o Czarnej Górze ;)

 7. Z tego co patrzyłem w filmiku przed kartą, która przedstawia człowieka pojawia się inna karta z artem smoka za 9 many. Smok z tego obrazka przypomina bardzo mi Nefariana, bowiem porównałem ten obrazek karty z obrazkami przedstawiającymi Nefariana w internecie. Co o tym sądzicie?

 8. Obliczyłem, że jak nie będę kupował aren (albo wyjdę z nimi co najmniej na 0) i jak 1 skrzydło będzie za free to robiąc daily uzbieram na całą przygodę + zaległe skrzydło z naxxa :)
  PS Wg mnie na 100% pierwsze skrzydło będzie za free, bo jak Blizz dawał dodatki to zawsze dostawaliśmy coś za free (w naxxie skrzydło, a w GvG 5 pakietów), a w cenniku do naxxa też podawali cenę za całość – czyli 5 skrzydeł.

 9. QUOTE

  Jeśli tak będzie wyglądać Nefarian, to całą zaoszczędzoną kase wydaje na pakiety, i zapominam o Czarnej Górze ;)

  To ja szybko machnąłem kilka rzeczy i porównałem kilka zdjęć, a oto wyniki:

  Dopóki przygoda nie wyjdzie, nie jesteśmy w stanie przewidzieć w jakiej formie będzie Nefarian:

  http://i.imgur.com/fPUttfw.png

  Po lewej mamy Nefariana w ludzkiej formie w World of Warcraft, natomiast po prawej mamy kartę z trailera przygody, jest na niej ktoś kto bardzo przypomina Nefariana
  ALE

  http://i.imgur.com/XPCoRvb.png

  Po lewej Nefarian jako smok, po prawej karta z trailera która również jest bardzo podobna do Nefariana

  Moim zdaniem możliwe że Nefarian będzie w stanie zmienić swoją formę (na przykład przez agonię)

 10. Skoro robią synergie na smoki, to po grzybową robili by Nefariana nie smoka… zawsze musi być coś co nie wkurza xd mniejmy nadzieję że ujawniąwem kilka kart, w tym Nefariana

 11. url]http://www.wowhead.com/npc=41376/nefarian#screenshots[/url]
  Nefarian bardziej podobny jest z dodatku Cataclysm

  http://www.wowhead.com/npc=41376/nefarian#screenshots
  
  				
 12. QUOTE

  Skoro robią synergie na smoki, to po grzybową robili by Nefariana nie smoka... zawsze musi być coś co nie wkurza xd mniejmy nadzieję że ujawniąwem kilka kart, w tym Nefariana

  Przecież będzie też pod postacią smoka, więc z jakiej paki przeszkadza Ci postać ludzka? Na pewno będzie jakaś synergia między tymi dwoma kartami – może agonia, a może nawet jakaś nowa mechanika.

 13. QUOTE

  tylko 5 kart pokazali?:(

  W Trailerze sa jeszcze dwie dodatkowe karty pokazane:
  stworek 10/2 za 5 many i 8/4 za 3 many. Obie sa okazane bez nazwy i dodatkowego opisu.
  W przypadku Naxxramas i GvG tez w trailerze pokazano karty ktore pozniej sie pojawily :)

 14. nie wydaje mi się żeby aż dwa nefariany do zdobycia były jeden może być tokenem drugiego napewno nie będzie dwóch takich samych kart legendarnych, zaraz by zrobili legendy typu „mełko gromiło w pidżamie” albo nago xd. jedno imię jedna karta, któryś z nich będzie do grana drugi tokenem albo niczym.

 15. QUOTE

  nie wydaje mi się żeby aż dwa nefariany do zdobycia były jeden może być tokenem drugiego napewno nie będzie dwóch takich samych kart legendarnych, zaraz by zrobili legendy typu "mełko gromiło w pidżamie" albo nago xd. jedno imię jedna karta, któryś z nich będzie do grana drugi tokenem albo niczym.

  Byle był smok ;)

 16. url]http://www.wowhead.com/npc=41570/magmaw[/url]
  a smok po lewej to [url]http://ww
  Karta robak po prawej stronie może to być zapewne

  http://www.wowhead.com/npc=41570/magmaw
  a smok po lewej to 
  http://www.wowhead.com/npc=10339/gyth
  nefarian w postaci ludzkiej może być pokazany jako boss a tu zrobiony jako karta tylko.
 17. QUOTE

  Karta robak po prawej stronie może to być zapewne  
  http://www.wowhead.com/npc=41570/magmaw
  a smok po lewej to 
  http://www.wowhead.com/npc=10339/gyth
  nefarian w postaci ludzkiej może być pokazany jako boss a tu zrobiony jako karta tylko.
  albo zrobią coś typu "przerywnika" i będzie pod postacią człowieka stał na stole razem z ragnarosem i coś gadać będą do siebie i do nas
 18. Ewentualnie mogą zrobić coś w rodzaju: „Jeśli masz smoka na ręce, to przyzwij smoczą postać”. Z założeniem, że karta byłaby wtedy mocniejsza.

 19. QUOTE

  Jak myślicie, kiedy zobaczymy więcej kart?

  W przypadku Naxxramas w dniu ogloszenia na PAX pokazali 5 kart, kolejna po 2 tygodniach. A pozniej juz co tydzien byla nowa karta klasowa. Ale wtedy od zapowiedzi do premiery byly prawie 3 miesiace. Teraz mamy jakies 1,5 miesiaca, wiec karty beda sie pojawiac zdecydowanie czesciej.

 20. Pamiętajcie, że w Naxxramas były karty, które zarezerwowane były tylko dla bossów i nie można nimi grać. Możliwe, że któreś karcioszki z trailera to mogą być właśnie takie karty.

 21. QUOTE

  Pamiętajcie, że w Naxxramas były karty, które zarezerwowane były tylko dla bossów i nie można nimi grać. Możliwe, że któreś karcioszki z trailera to mogą być właśnie takie karty.

  Az specjalnie zobaczylem trailery GvG i Naxxa, na poczatku trailerow sa karty ktore pozniej sie pojawily. Byla Maexxna, Baron, Odmagiczniacz, Ekranowany minibot. Poza jednym wypadkiem wszystko co sie pojawilo w trailerze bylo pozniej w grze :)

 22. „Blizz zrobi coś co zapowiadał około rok temu w wywiadach – smoki zyskają na znaczeniu, będzie można budować smocze talie.”

  Nie mogę się doczekać :D

 23. QUOTE

  Az specjalnie zobaczylem trailery GvG i Naxxa, na poczatku trailerow sa karty ktore pozniej sie pojawily. Byla Maexxna, Baron, Odmagiczniacz, Ekranowany minibot. Poza jednym wypadkiem wszystko co sie pojawilo w trailerze bylo pozniej w grze :)

  Dokładnie, nawet pisaliśmy o tym na stronie i wszystko się sprawdziło – http://hsarena.pl/trailer-podpowiada-nowe-karty/

 24. No dodatek fajnie się zapowiada. Mam nadzieję, że wyjdzie pod koniec kwietnia, bo dużo jeszcze golda mam do zebrania. Potrzeba 3500, a mam ledwie 1000. Jednak Blizz trochę mnie zaskoczył z tą premierą. Sam obstawiałem początek kwietnia, ale sądziłem, że jak to Blizz wyjdzie dopiero latem. Jak dla mnie genialny rewers za kupno dodatku za pieniądze. Heroiczny może być, ale już bardziej podoba mi się ten z Naxxa. Co do smoków i ich synergią WRESZCIE :D

 25. QUOTE

  No dodatek fajnie się zapowiada. Mam nadzieję, że wyjdzie pod koniec kwietnia, bo dużo jeszcze golda mam do zebrania. Potrzeba 3500, a mam ledwie 1000. Jednak Blizz trochę mnie zaskoczył z tą premierą. Sam obstawiałem początek kwietnia, ale sądziłem, że jak to Blizz wyjdzie dopiero latem. Jak dla mnie genialny rewers za kupno dodatku za pieniądze. Heroiczny może być, ale już bardziej podoba mi się ten z Naxxa. Co do smoków i ich synergii WRESZCIE :D

  Jak masz już 1000 golda to spokojnie uzbierasz na dodatek, bo skrzydła będą wychodziły co tydzień, czyli cały dodatek będzie wychodził przez 5 tygodni.

 26. QUOTE

  Przygoda owszem fajna sprawa, lecz jak dla mnie to za szybko. Ja byłem za dodaniem jej na wakacje.

  Wolę, teraz niż po maturze xd

 27. QUOTE

  Dobra to ja obstawiam, że najbliższa przygoda związana będzie z Lich Kingiem (głowny boss przygody) :D jak wygram to stawiacie mi browara

  Ok jestem za , ale pod warunkiem że jak wyjdzie dodatek ze smokami to ty stawiasz mi : ) ( 23-02-15, 07:21 )

  Z mojej strony Hazriel pragnę dodać że lubię książęce pszeniczne : )

 28. QUOTE

  PS Wg mnie na 100% pierwsze skrzydło będzie za free, bo jak Blizz dawał dodatki to zawsze dostawaliśmy coś za free (w naxxie skrzydło, a w GvG 5 pakietów), a w cenniku do naxxa też podawali cenę za całość - czyli 5 skrzydeł.

  Na 100% nie będzie żadnego skrzydła za darmo. Twitt od Christiny Sims, Community Manager and Community Team Leader for Hearthstone https://twitter.com/CM_Zeriyah/status/573897753895501824

 29. QUOTE

  Co w ogóle myślicie o ujawnionych kartach?

  podoba mi się ten głodny smok :D
  ale za to ta legenda jakaś taka niemrawa

 30. QUOTE

  podoba mi się ten głodny smok :D
  ale za to ta legenda jakaś taka niemrawa

  Dokładnie. Te 4hp dla mnie ją przekreśla. Co z tego, że zniszczy inną legendę, jak potem zejdzie od pierdnięcia? Mogłaby kosztować mniej, a mieć staty 1/4 – wyszłoby na to samo.

 31. QUOTE

  Ok jestem za , ale pod warunkiem że jak wyjdzie dodatek ze smokami to ty stawiasz mi : ) 
  Z mojej strony Hazriel pragnę dodać że lubię książęce pszeniczne :D

  Haha wygrałeś :D Przyznaj się, że pracujesz w Blizzardzie.

 32. QUOTE

  Wolę, teraz niż po maturze xd
  
  @Totem: W pełni Cię rozumiem. Zgodnie z tekstem "Czerwonych gitar" - "...
  
  
  Hej, za rok matura..."
 33. QUOTE

  Dokładnie. Te 4hp dla mnie ją przekreśla. Co z tego, że zniszczy inną legendę, jak potem zejdzie od pierdnięcia? Mogłaby kosztować mniej, a mieć staty 1/4 - wyszłoby na to samo.

  Legenda w stylu Hemeta, ale zawsze to 2 za 1 :)

 34. „Nowe rewersy w tym jeden rewers za zakup pre ordera przygody – otrzymasz jeśli zamówisz przygodę już 19-20 marca.” skoro już 19 marca można kupić przygodę i dostać rewers kart, to nie powinni do tego czasu ujawnić wszystkie karty? Bo przecież kto by chciał kupować w ciemno nie znając kart?

 35. QUOTE

  "Nowe rewersy w tym jeden rewers za zakup pre ordera przygody – otrzymasz jeśli zamówisz przygodę już 19-20 marca." skoro już 19 marca można kupić przygodę i dostać rewers kart, to nie powinni do tego czasu ujawnić wszystkie karty? Bo przecież kto by chciał kupować w ciemno nie znając kart?

  Myślę, że pokażą do tego czasu wszystko. Chociażby po to żeby bardziej zachęcić do zakupu.

 36. Imho nie muszą pokazać, acz byłoby miło. Ludzie i tak kupią:

  Dla rewersu.
  Dla kompletu kart.
  By być na bieżąco z metą.

 37. QUOTE

  co w ogóle sądzicie o głodnym smoku?

  Na tę chwilę, nie znając pozostałych kart, uważam, że jest na poziomie Piloted Shreddera. Może minimalnie gorsza, ale z potencjałem no bo to smok.

 38. może mi ktoś powiedzieć co on mówi w tej piosence zwiastun? po „zło straszne czai się” ja słyszę „dmucha jak miecz” ale coś mi to nie pasuje xd może ktoś z was to zrozumiał.

 39. IMG]http://www.skanseny.net/foto.php?id=3850&rozmiar=s[/IMG]
  Może „dmucha jak miech”? Wiecie, ten kowalski:

  http://www.skanseny.net/foto.php?id=3850&rozmiar=s
  
  				
 40. QUOTE

  Może "dmucha jak miech"? Wiecie, ten kowalski:
  
  
  http://www.skanseny.net/foto.php?id=3850&rozmiar=s
  
  
  i wszystko jasne xd
 41. QUOTE

  tak troche nie w stylu Blizza jes podkręcić atmosfere i nagle od kilku dni 0 informacji.

  W Przypadku Naxxa od zapowiedzi do zaprezentowania kolejnej karty uplynelo 2 tygodnie ;)

 42. QUOTE

  Good to know :P to sobie jeszcze chwile poczekamy.

  Ale od zapowiedzi Naxxa do premiery byly jakies 3 miesiace, a teraz jest max 1,5 miesiaca. Do premiery jest 6 tygodni, wiec pewnie beda prezentowane po 2 karty tygodniowo :) Optymistycznie patrzac w tym tygodniu powinna byc pokazana jakas nowa karciocha :)

 43. QUOTE

  może mi ktoś powiedzieć co on mówi w tej piosence zwiastunu? po "zło straszne czai się" ja słyszę "dmucha jak miecz" ale coś mi to nie pasuje xd może ktoś z was to zrozumiał.

  Też macie wrażenie, że ogólnie ten nowy trailer to jest trochę żenada? Naxx był super a tutaj jakieś operowe wycia i wchodzenie na skalę głosu jakby kolesiowi Ragnaros jajka smażył czy coś. Dla mnie to zaleciało wiochą piejo kury piejo.

 44. QUOTE

  Też macie wrażenie, że ogólnie ten nowy trailer to jest trochę żenada? Naxx był super a tutaj jakieś operowe wycia i wchodzenie na skalę głosu jakby kolesiowi Ragnaros jajka smażył czy coś. Dla mnie to zaleciało wiochą piejo kury piejo. Pierwsze wrażenie było: czy ich pogięło z tą intonacją jak w pseudo-operze? :D (tam też nie można zrozumieć słów ;D ). Na pewno nie puściłbym tego trailera nikomu kogo chciałbym zachęcić do HSa :D

  Ja mam odmienne zdanie. Uważam, że piosenka z intro jest bardzo klimatyczna, klimat jest bardzo fajnie budowany przez intonację, dźwięk bardzo dobrze zgrywa się z obrazem, a zakończone to jest bardzo zgrabną pointą która pokazuje podejście humorystyczne. Jak dla mnie to jest lepsze intro od tego z naxx, stawiam je na równi z tym z GvG. Ale to jest moje zdanie, każdy ma prawo do swojego.

 45. widać, że blizz postawił na mechanikę „when this minion takes damage” :) ciekawa karta warriora, taka bardziej do aggro warka, może nareszcie takowy będzie miał rację bytu? :)

 46. W sumie to chyba każda klasa dostanie 2 karty, bo to by było dziwne, że wojownik dostanie zwykłą kartę, a szaman rzadką.

 47. QUOTE

  W sumie to chyba każda klasa dostanie 2 karty, bo to by było dziwne, że wojownik dostanie zwykłą kartę, a szaman rzadką.

  Balans zrobiony z myślą o arenach. Tak mi się wydaje.

  A karta szamana super, wygląda na strasznie mocną.

 48. QUOTE

  Balans zrobiony z myślą o arenach. Tak mi się wydaje.
  
  A karta szamana super, wygląda na strasznie mocną.

  Nie wydaje mi się, że jest to balans z myślą o arenie, bo jakoś w naxxie się w to nie bawili i np. taki Mroczny kultysta i Zatrute nasiona są zwykłymi kartami.

 49. QUOTE

  Nie wydaje mi się, że jest to balans z myślą o arenie, bo jakoś w naxxie się w to nie bawili i np. taki Mroczny kultysta i Zatrute nasiona są zwykłymi kartami.

  Na razie oficjalna informacja jest taka, że niedługo dowiemy się czemu to wygląda tak jak wygląda :D Może jednak 2 karty klasowe dla każdej klasy? Chociaż nie wiem czy podoba mi się ten pomysł.

 50. Może dzięki tej karcie dla szamana będzie można grać rozwidloną błyskawicę albo firearth elementala 7 many 7/8 pprowokacja okrzyk bojowy zadaj 2 dmg i brak przeciążenia C:

 51. Tak sobie myślałem o tym dodatku i wpadło mi do głowy, że stare karty również dostaną drugą szansę, tak jak było w przypadku Harvest Golema i GvG. Mogę to tylko tak skwitować: „Nadchodzi miesiąc smoków. Populacja Faerie Dragon, Azure Drake, Twilight Drake i Yser zwiększa się!” :)

  A co myślicie o mechanice trzymania kart w łapie? W GvG wyszedł eksperyment pod postacią Bolvara Fordragona (bardzo ciekawa nazwa w kontekście nadchodzącego dodatku) i niezbyt się przyjął.

 52. Jakie mamy legendarne smoki?
  Ysera
  Deathwing
  Malygos
  Nozdormu
  Onyxia

  Coś pominąłem? Korci wycraftowanie Nozdormu, bardzo mi się jego zasada podoba. Może wreszcie będzie ku temu motywacja.

  Onyxię i Winga mam złotych, może też wreszcie zobaczą stół.

 53. QUOTE

  Jakie mamy legendarne smoki?
  Ysera
  Deathwing
  Malygos
  Nozdormu
  Onyxia
  
  Coś pominąłem? Korci wycraftowanie Nozdormu, bardzo mi się jego zasada podoba. Może wreszcie będzie ku temu motywacja.
  
  Onyxię i Winga mam złotych, może też wreszcie zobaczą stół.

  Jeszcze Alexstrasza.

  Ja bardziej myślę nad tymi tanimi smokami, one mogą nabrać jeszcze większej wartości.

  Faerie Dragon, Azure Drake, Twilight Drake

 54. QUOTE

  Jak sprawdzić ilość wygranych? Tak razem z przyjaciółmi, naxxramas, samouczkiem, wszystko poprostu

  Chyba sie nie da, mozna zobaczyc tylko wygrane dla areny i dla constructed. Chociaz Blizzard to liczy, bo daje nagrode za 100 i 1000 wygranych gier.

 55. video]https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/2C8BBF97131185797690840297472_37d8718d06b.1.5.8987 487056121730513.mp4?versionId=CWQwWWeBU568o7
  było już? :)

  https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/2C8BBF97131185797690840297472_37d8718d06b.1.5.8987 487056121730513.mp4?versionId=CWQwWWeBU568o79t1thv wE2.pr_TRQvi
  
  				
 56. będzie zabawa z nową mapą :) osobiście nigdy nie przepuszczę lianom na mapie ze stanglethorn, te krzyżujące się na tym kamiennym łuku, muszę je przerwać za każdym razem :)

 57. Ło, ja zawsze niszczę wszystko na mapkach :-D
  Na GvG próbuję wylosować banana lub mechanicznego kurczaka, wtedy wiem, że wygram pojedynek :-)
  A jak gram na tel kurwica mnie trafia, jak nie mogę strącić kokosa. A bez rysika jest to mission impossible.

 58. Może już ktoś o tym pisał ale grając w BRM będziemy słyszeć specjalnie skomponowaną dla dodatku muzykę i wraz z premierą BRM to samo dołożą do Naxxa (osobną muzyczkę podczas gry).

 59. QUOTE

  Może już ktoś o tym pisał ale grając w BRM będziemy słyszeć specjalnie skomponowaną dla dodatku muzykę i wraz z premierą BRM to samo dołożą do Naxxa (osobną muzyczkę podczas gry).

  http://media-hearth.cursecdn.com/attachments/10/983/635626386539137660.png

  W trakcie każdej gry na naxxie czyli w pojedynkach też i to jest bardzo fajne jak dla mnie. Powinni jeszcze zmienić tło stołu dla plansz naxx, brm i gvg no i muzyczka dla goblinków. Kiedy Dr Huk zmienił opis ktoś wie bo mi to umknęło.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pierwszy boss Czarnej Góry – Coren Direbrew | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] już dla was informacje o pierwszym bossie Czarnej Góry - Corenie Direbrew. Gracze World of Warcraft pewnie pamiętają go…
 2. Ruszyła przedsprzedaż Czarnej Góry | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] wystartowała przedsprzedaż Czarnej Góry – nowej przygody […]

Submit a Comment