Nowa ujawniona karta – Tournament Medic!

Na koreańskiej stronie dotyczącej Hearthstone ujawniono dzisiaj nową neutralną kartę.

 

635733926567888249

 

Karta neutralna – Turniejowy Sanitariusz – 4 many, 1/8 z opisem: Inspiracja: Przywróć 2 punkty zdrowia Twojemu bohaterowi.

Prawdopodobnie zobaczymy jeszcze dzisiaj jakieś karty więc bądźcie czujni i odwiedzajcie naszą stronę w poszukiwaniu informacji na temat nowości!

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Tournament Medic z tlem

Author: Hazriel

Share This Post On

29 komentarzy

 1. Poza priestem nie widzę sensu tej karty nigdzie. Ewentualnie może jeszcze druid. Czekam na więcej kart z healem :D

 2. QUOTE

  Myślę, że jest to karta która ma na celu powstrzymywanie dzikiego face-huntera.

  Trafne określenie :) 8hp jednak ciężko będzie zbić

 3. Tylko, że na inne talie ta karta zajmuje slot innego mocniejszego i bardziej przydatnego 4 turowca.

  Face hunter żeruje właśnie na tym, że gracze starają się tworzyć w miarę uniwersalne talie by wytrzymały to co jest w mecie. Generalnie nawet na tym co jest dzisiaj można bez problemu stworzyć kontrę na face dziadostwo tylko co z tego skoro będziemy przegrywać na inne talie.

 4. Mimo tej karty to i tak kapeć dostanie wiele mocnych kart w tym dodatku. Nadal liczę na druida oraz na to, że w końcu będzie można zbudować jakoś inaczej jego deck..

 5. Myślę, że u wielu klas się sprawdzi. Druid może tej karcie nadać prowokacje z buffem, Paladyn nadać dar królów i boskie tarcze a hea; z tej karty przy agresywnych taliach może być nieoceniony, zwłaszcza jego podwójny efekt, ponieważ inspiracja u Wojownika czy Kapłana może dać naprawdę zniechęcający efekt dla aggro graczy, już teraz stackowanie armora u Woja bywa obłędne, jednak problem tej karty jest taki… Że przegra z healbotem… ludzie będą woleli w talii mieć właśnie healbota aniżeli tą kartę, jedyny jej value jest taki, że za sprawą innych kart, zaklęć, części zamiennych itd. Może mieć solidną prowokację.

 6. Wiecie cos jakby zmienily staty obrazek klasycznego duida w formie tree of life to by klimatycznie bylo i by swietnie pasowalo, a do tego pewnie dodadza druidowi tez karte z inspiracja co przywola ognika albo drzewca.

 7. Problem w tym, że już teraz w grze jest Mogu’shan, którego nikt nie chce grać, nawet priest, czy druid, bo jest za wolna i z tą będzie za pewne podobnie

 8. Moim zdaniem to nie będzie grane. Już dzisiaj jest kilka stronników, których priest może zbuffować w ten sposób (o czym wyżej wspomniał Bezimienny), a nikt tak nie gra i nie ma talii opartej na tej mechanice. U druida podobnie. Poza tym po co priestowi marnować slot na kolejne 2 zdrowia, które może uzyskać na wiele innych sposobów. Także co do tej karty – obstawiam, że się nie przebije, zwyczajnie szkoda miejsca.

 9. QUOTE

  Wiecie cos jakby zmienily staty obrazek klasycznego duida w formie tree of life to by klimatycznie bylo i by swietnie pasowalo, a do tego pewnie dodadza druidowi tez karte z inspiracja co przywola ognika albo drzewca.

  Napisz jeszcze raz o co Ci chodzi z tym tree of life bo nie rozumiem. :O

 10. QUOTE

  ja bardziej widzę tą kartę u czarnoksiężnika

  Na tę chwilę nie ma ona kompletnie najmniejszego sensu u warlocka.

 11. Czemu? Fajnie możesz nastukać Floathing Watchera bez straty hp. Problem z kartami z inspiracją jest taki, że nawet nie mamy odniesienia jak to działa w praktyce i ciężko ocenić co zagra, a co nie. Wszystkie te karty wydają się za wolne.

 12. No dlatego mówię, że „na tę chwilę” bo wszystko może się zmienić, ale Floating Watcher jest średnio grywalny i wydanie 4 dodatkowych punktów many na stronnika 1/8 który nie zabije kompletnie nic jest trochę głupie. I przyjmując, że daliśmy radę rzucić już zarówno Floating Watchera jak i Tournament Medica + użyć hero power oznacza, że jest late game. Czyli Medic padnie w następnej turze. Imo jakakolwiek karta z takim dziwnym rozłożeniem statystyk ma sens tylko w heavy buff decku. Inspire w tym przypadku nic nie zmienia.

 13. Ok, masz rację. Po krótkim zastanowieniu ta karta jest okropna. Nie wymieni się z niczym, potrafi przegrać grę jeśli grasz na Patrona, ten heal jest bezużyteczny w większości przypadków, niby antyaggro, ale przegrywa i to bardzo z Healbotem, nawet w Prieście się nie odnajdzie, bo gryzie się z Auchenaiką. A wszystkie jego możliwe zastosowania potrzebują z 2-3 kart do wykorzystania. W skrócie- szrot.

 14. Ale z drugiej strony priest wydaje mi się jedną z sensowniejszych klas jeżeli chodzi o wykorzystanie inspire. I wtedy ta karta ma sens, ale i tak raczej nic z tego nie będzie :D

 15. Ta karta będzie idealna do skontrowania Face Huntera. Niestety słabo to wygląda gdy zestawimy tą kartę z innymi przeciwnikami (nawet z Midrange Hunterem). Ale jak zwykle trzeba poczekać na wszystkie karty żeby coś więcej powiedzieć. :)

 16. Dokładnie, póki co te karty są wyrwane z kontekstu jak gdyby, jedynie szaman na totemach dostał jakby to ująć szerszą perspektywę a tak to cos tam niby Nam pokazali, ale jednak nie do końca wiadomo z czym co się będzie jadło, na ta chwilę ta karta jest jedynie ciekawa jak wyleci z niestabilnego portalu :) Na chwilę obecna mamy zbyt mało dobrych buffów, żeby cos konkretnego z tego tworzyć, może dojdą ciekawsze buffy/ bądź stronnicy buffujący? Kto wie, kto wie. Liczę jutro na kartę warriora :D

 17. QUOTE

  Ta karta będzie idealna do skontrowania Face Huntera

  Nawet wtedy jest słaba. Karta nadaję się jedynie do kapłana lub druida (leczenie za 4 lub taunt 3/10) ale i tak jest za wolna. Zdecydowanie lepszy na huntera jest deathlord nawet jak ma mu przyzwać stronnika.

 18. Może powstanie kontrona wersja huntera, coś w stylu slowpoke? Skoncentrwana na pokowaniu z hero power, lecząca się za to i sekrety, jakieś bronie… marzenia…

 19. QUOTE

  Ale z drugiej strony priest wydaje mi się jedną z sensowniejszych klas jeżeli chodzi o wykorzystanie inspire. I wtedy ta karta ma sens, ale i tak raczej nic z tego nie będzie :D

  Jeszcze Druid i Paladyn maja troche mozliwosci do zrobienia decku na buffach.

 20. QUOTE

  2x Divine Spirit 1x Inner Fire i GG czesc do widzenia Priest Imba OP

  A potem się budzisz :d Istnieją już karty z którymi można robić takie combo i nikt tego nie gra.

Submit a Comment