Nowi stronnicy maga oraz nowa bójka

Poznaliśmy dwie nowe karty klasowe maga – Faceless Summoner i Servant of Yogg-Saron. Wystartowała też 44 Karczemna Bójka – Wielki Kamień Wyzwań.

Stronnicy Maga

 • Servant of Yogg-Saron – rzadki stronnik maga.
  • Koszt: 5 many
  • Staty: 5/4
  • Okrzyk bojowy: Rzuć losowe zaklęcie za (5) lub mniej (cel wybierany losowo).
 • Faceless Summoner – zwykły stronnik maga
  • Koszt: 6 many
  • Staty: 5/5
  • Okrzyk bojowy: Przyzwij losowego stronnika za 3 many.

 

Servant_of_Yogg-Saron
Faceless_Summoner

44 Karczemna Bójka – Wielki Kamień Wyzwań

Wielki Kamień Wyzwań to 44 Karczemna Bójka. Jej zasady są lekko zakręcone – budujemy własną talię, ale możemy używać tylko: zaklęć o parzystym koszcie many oraz stronników o nieparzystym ataku.

Wielki Kamień Wyzwań Bójka

 

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

servant faceless z tłem

Author: hearthstone

Share This Post On

5 komentarzy

 1. A tam, nie jest tragiczna. Podczas tworzenia decku, czuję się trochę jak na arenie, bo głównie wstawiam stronników, którzy dają jak największe value. Poza tym nie ma części OP kart jak shreder czy minibot, a dobrze się sprawują takie karty jak blood knight, którego wystawiam praktycznie w każdej grze zbijając przeciwnikowi przynajmniej jeden divine shield.

  Nie jest to może najlepsza bójka, ale nie jest też zła.

 2. Z początku bójka wydała mi się nijaka, ale po rozegraniu kilkudziesięciu partii zauważyłem jej zalety. Taki trochę symulator nadchodzących zmian – połowa kart odpada i trzeba sobie radzić tym co mamy. Wczesniejsze komba nie działają, a do obcykanych zagrań brakuje nam jakiejś karty. Nie ma na necie podanych na tacy talii, także zauważyłem jak się ludzie gubią przy ich tworzeniu. Co najważniejsze – nie za zbytnio wychodzą przeciwnikom aggro decki, także dobry zwiastun, że po wprowadzeniu standardu meta bardzo zwolni. Mi bardzo przyjemnie się gra Alakontolnym kapłanem.

Submit a Comment