Nowy czar szamana – Zew przodków

Gracze przemówili – w głosowaniu pomiędzy kartą klasową szamana i druida wygrała karta szamana!

Nowa karta to Zew przodków – epicki czar za 4 many z opisem: Umieść po jednym, losowym stronniku z ręki każdego gracza na polu bitwy.

Zew przodków
Ancestor's Call

Przypominamy, że dzisiaj poznaliśmy też nową kartę legendarną – Foe Reaper 4000.

Nowe głosowanie pozwala wybrać kolejną kartę, która poznamy w środę. Wybierać możemy pomiędzy kartą paladyna, a kapłana. Oddaj swój głos tutaj.

glosowanie_paladyn_kaplan

 

Wszystkie informacje o dodatku Gobliny vs Gnomy znajdziesz w naszym Kompendium Gobliny vs Gnomy.

Zapraszamy do komentowania dodatku w ogólnym temacie na forum – Gobliny vs Gnomy – dyskusja o wszystkim

 

zew przodków nius

Author: hearthstone

Share This Post On

12 komentarzy

  1. Nie mam pojęcia do czego to się może przydać. Mindgames jest znacznie lepsze, a mimo to nieużywane, więc nie wiem kto będzie tym grać.

  2. Może jakiś control, z malygosem za 4many i tanie spelle shamka na zadanie 20dmg w 1 turze. Widzę ogólny sceptyzm co do tej karty, nie bądźmy pochopni, wbrew pozorom może mieć potencjał.

    • Teoretycznie mając na rece Malygosa, ten czar oraz 2 pioruny i lava bursta, w czwartej turze Zew przodkow wystawia nam Malygosa, a w piatej turze OTK. O ile przeciwnik nie ma removali, tauntow czy pancerza.

      Ale patrzac realnie na razie szalu nie robi, chociaz na poczatku byl zachwyt nad Reincarnate a tak czesto tej karty sie nie spotyka, moze tu bedzie inaczej.

  3. Bardziej losowa niż Mindgames, bo możemy sobie zaszkodzić jak przeciwnik dostanie jakiegos koksa. Słaba moim zdaniem i to bardzo. Już wyżej cenię Dalekowidzenie, a wiadomo, że to też słaba karta.

  4. Można próbować wrzucić Alakira za 4 many i coś nim mieszać. Albo przeciwko agro wyciągnąć coś przed burzą z piorunami. Ale karta tak bardzo zależna od idealnej ręki, że nie będzie grana.

  5. Karta dobra ale bardzo sytuacyjna np gramy sobie na miracle który wiemy że ma tylko leeroya na ręce zagrywamy to niszczymy leeroya i wgrywamy gre:)

Submit a Comment