Nowy dodatek powiązany z Gadżetonem?

Wszyscy wiemy, że najbliższe tygodnie dadzą nam kolejny dodatek. Przed chwilą Blizzard wrzucił na oficjalny fanpage poniższe zdjęcie. Czy oznacza to kolejny dodatek z goblinami? A może to tylko zmyłka? Oficjalne ogłoszenie już za kilkanaście dni na Blizzconie! Dajcie znać co o tym sądzicie.

 

14524598_939990902814183_8855162643725533641_o

 

Author: Hazriel

Share This Post On

19 komentarzy

 1. QUOTE

  News na hsarenie! I to zaledwie kilka minut później niż na Hearthpwn! Nie dziękujcie :p

  Małe rzeczy a cieszą :D Chciałbym żeby hs arena się rozkręciła i nawet mam parę pomysłów ale niestety drom przepadł

 2. Jest nowy news na fb. Jak ktoś może to niech tu wrzuci info bo ja dostęp do kompa będę miał za kilka godzin dopiero

 3. Blessiu ty się nie ciesz tak szybko bo może faktycznie dodatek będzie przestępczy to możliwe że łotr dostanie więcej kradnących kart :/

 4. Powiem tak, Lotr jest juz tak zly ze gorszy raczej nie bedzie hehe. Inaczej mowiac gra juz tak zmula ze niech dadza cokolwiek nowego to bede happy bo na ten moment moja gra polega na DAILY, DAILY, DAILY, BRAWL… pogadac ze znajomymi w grze + ogladac ich mecze ligi I tym podobne I OUT!

 5. I jeszcze ta gwiazdka przy „bezpiecznie” :
  *
  Słowo bezpiecznie w żadnym wypadku nie powoduje ważności umowy i nie sugeruje bezpieczeństwa, ochrony, spokoju umysłu, pewności siebie, odpowiedzialności czy zaufania.

  Burmistrz Warzylgarz nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek wypadki, włamania, kradzieże myśli, ognie piekielne, zniknięcia, trąby powietrzne, zdrady, bomby, zniszczenia spowodowane żywiołami, odkryte zło, konsekracje, deszcze meteorytów, spadające gwiazdy, cieniste płomienie, wybuchające pułapki, tajemne eksplozje, bójki, ZAGŁADĘ, burzę z piorunami, zamiecie śnieżne lub inne akty sprawcze Przedwiecznych Bogów i spowodowane nimi obrażenia.

  Żadne bestie, demony, smoki, mechy, murloki, piraci i totemy nie zostały skrzywdzone, okaleczone, rozczłonkowane, pozbawione kłów, rozmontowane, poddane egzorcyzmom, ani rozbrojone podczas tworzenia tej pocztówki. Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za skutki tej propagandy, ani żadne przewidywania, założenia, przepowiednie, omeny, znaki czy konkluzje, które mogą z niej wyniknąć.

 6. Dobrze wyczulem tego Talana :P Mozna z nim prowadzic konwersacje I daje on wtedy kolejne podpowiedzi I mozliwe ze grafiki nowych kart :P Na ten moment sa to drinki od niego :P

 7. QUOTE

  Dobrze wyczulem tego Talana :P Mozna z nim prowadzic konwersacje I daje on wtedy kolejne podpowiedzi I mozliwe ze grafiki nowych kart :P Na ten moment sa to drinki od niego :P

  Mnie bardziej interesuje ostatni akapit.

 8. Główny nowy budynek, czyli bank gadżetonu daje do myślenia. Czyżby zamierzali wprowadzić wymianę złota na pył i odwrotnie itp. hmm… ciekawe. Informacja o kodo sugeruje jakąś nową wersję istniejących już kodo albo karczemną bójkę z kodo w roli głównej lub jeszcze coś innego, ciężko powiedzieć. A ten obrazek z banku to prawdopodobnie będzie rewers.

 9. QUOTE

  Główny nowy budynek, czyli bank gadżetonu daje do myślenia. Czyżby zamierzali wprowadzić wymianę złota na pył i odwrotnie itp. hmm... ciekawe. Informacja o kodo sugeruje jakąś nową wersję istniejących już kodo albo karczemną bójkę z kodo w roli głównej lub jeszcze coś innego, ciężko powiedzieć. A ten obrazek z banku to prawdopodobnie będzie rewers.
  
  A tak w ogóle dodatek nie musi wcale opierać sie na samym gadgetzan, może chodzi tu ogólnie o te neutralne miasta prowadzone przez goblinów czyli także Ratchet, Everlook oraz Booty Bay. Gadgetzan skupia się na handlu i oprychach, booty bay oraz ratchet na piratach, a everlook to klimaty zimowe. Bo tak po prawdzie sam gadżeton to mały zakres, bardzo mały.

  1.Bardziej obstawiał bym mechanikę „sejfu” niż bank.
  2.Obstawiam że to nie będzie rewers tylko tak będą pakiety wyglądać ( i taki charakterystyczny wybuch przy ich otwieraniu)
  3.Z kodo raczej nic nie zrobią. To po blizzz robi sobie bekę (przynajmniej ja tak sądzę)
  4.Blizz już nie raz pokazał że nawet z niewielkiego tematu potrafią zrobić całkiem sporo contentu.

 10. 1. Nie znacie się, to będą zakłady.Kappa
  2. Też sądzę, że to rewers będzie, ale po cichu liczę na animację otwieranie sejfu, a nie wybuchu. Wybuchy już były.
  3. Kodo są fajne, można z nimi zrobić mini-mechanikę jak u ogrów.
  4. +1

  Moje marzenia o Kataklizmie legły w gruzach ;_;. Ale zawsze pozostaje nadzieja.

 11. https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/59hkk4/gadgetzan_packs_confirmed/
  Tutaj ktoś nawet zrobił graficzną analizę, czy to rewers, czy pakiet :) A tutaj https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/58nk5p/i_was_thinking_about_future_expansions_and_found/ jakiś gość wypatrzył jeszcze przed wypuszczeniem tej pocztówki, że Blizzard wykupił domenę gadgetzan.com i wpis przeszedł bez echa :) Tak samo jak z tym przeciekiem z chińskiego forum o alternatywnym portrecie dla Szamana. Ktoś napisał, że wie jaki będzie następny i czy ludzie chcą wiedzieć i nikt się nie zainteresował, a okazało się, że miał sprawdzone informacje o tym i jeszcze o Karazhanie.

Submit a Comment