Nowy rewers za udział w turniejach – Rdzeń zasilający

Wyjaśniła się mała zagadka z ostatnich dni – Blizzard pokazał tajemniczy esportowy rewers.

nowy rewers rdzeń zasilający

Nowy rewers nazywa się Rdzeń zasilający i będzie nagradzany za udział w wyróżnionych (przez Blizza) turniejach Hearthstone! Rewers ma być nagrodą za udział w turnieju, lub pojawienie się na nim czyli widzowie, którzy przyjdą na dany turniej też prawdopodobnie go otrzymają!

Rdzeń Zasilający rewers

Jak się podoba? Miejcie szeroko otwarte oczy i polubcie nas na fejsie (tutaj) – jak tylko będą pojawiały się informacje o możliwości zdobycia tego rewersu w jakiś wykonalny dla Polaków sposób natychmiast o tym napiszemy!

A swoją drogą jak już o turniejach mowa to chwilę temu wrzuciliśmy Rozpiskę Turniejową Shadeta na tydzień 34, więc jeśli szukasz turnieju do potrenowania czy sprawdzenia swoich umiejętności przed zgarnięciem rewersu to koniecznie przeczytaj jego niusa!

Author: hearthstone

Share This Post On

7 komentarzy

  1. W spożywczaku mówią, że za bilet na Blizzcon (zwykły i wirtualny) będzie dodawany ten rewers. #cardbacksBitches czekamy…

  2. QUOTE

    Rozumiem, że za udział w PLHS IV też dostaniemy ten rewers?
    :pl:

    Jestem za !
    Ciekawe, czy dałoby sie chociaż dla pierwszej trójki z 1 ligi załatwić jakiś rewersik (niekoniecznie ten, może Blizz ma coś jeszcze dla turniejów)?

Submit a Comment