Oglądaj ogłoszenie Blizza dzisiaj o 19:00

Dzisiaj o godzinie 19:00 Ben Brode i Yong Woo rozpoczną Zimowe Mistrzostwa Ameryk od specjalnego ogłoszenia o tym co nowego pojawi się w Hearthstone. Wszyscy są wręcz pewni, że usłyszymy ogłoszenie nowego dodatku – Whispers of the Old Gods.

Oglądaj stream z wydarzenia na kanale Hearthstone na Twitchu – Twitch.tv/PlayHearthstone.

Specjalne zaproszenie do oglądania tego wydarzenia dotarło do naszej redakcji prosto od Blizzarda:

zapowiedz ogloszenia 1
zapowiedz ogloszenia 2

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowy dodatek będzie nazywał się Whispers of the Old Gods i będzie traktował o strasznych i wszechmocnych Starych Bogach i ich sługach. Kilka dni temu jeden z graczy zauważył artystów malujących reklamę na ścianie budynku. Dzisiaj mamy więcej zdjęć, które pokazują zasłonięte logo i dalsze prace nad reklamą.

reklama old gods 1

reklama old gods 2

reklama old gods 3

Przeciek informacji z konferencji prasowej

W internecie pojawił się artykuł na stronie TycSports.com (już usunięty), w którym pojawiły się takie szczegóły nadchodzącego dodatku:

 • 134 nowe karty.
 • 4 Starych Bogów, jednym z nich jest C’thun.
 • Tryb standard wychodzący w przyszłym tygodniu (obalone przez jednego z managerów społeczności jako nieprawdziwe).
 • Data wydania koniec kwietnia/początek maja.
 • C’thun koszt 10 many, staty 6/6.
 • 16 stronnik, którzy buffują atak i życie Starych Bogów.

Zdjęcia artykułu:

artykul przeciek 1
artykul przeciek 2

Nie jesteśmy w stanie stwierdzić na ile te informacje są prawdziwe i czy w ogóle. Musimy poczekać do dzisiejszego ogłoszenia o godzinie 19:00!

Na HSArena przygotujemy podsumowanie i wszelkie informacje jakie poda Blizz, więc śmiało możesz wpaść do nas potem po artykuł o ogłoszeniu.

Author: hearthstone

Share This Post On

12 komentarzy

 1. Mnie tylko jedno dziwi „Data wydania koniec kwietnia/początek maja”, wszystkie spekulacje do premiery dodatku wskazują 28 marca, ale wszystko sie wyjaśni wieczorem :)

 2. QUOTE

  Czyli od teraz przygody co 2-3 miechy nowe ? ^^ więcej $$$$$ więcej $$$$$.
  Mówicie że narzekam ale to jest kpina.
  
  Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  A skąd wniosek o 2-3 miesiącach? Maja być 2 dodatki 1 przygoda rocznie. Jakby tego nie liczyć wychodzi mi co 4 miesiące

 3. QUOTE

  1 przygoda rocznie a to dobre bo 13 listopada wyszła liga odkrywców ^^ to rok jeszcze chyba nie zlecial.
  
  
  Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  Tak będzie od tego roku, a teraz będzie dodatek pakietowy, przygoda w wakacje. To nic, że ostatnia była w listopadzie. Rok zaczął się pierwszego stycznia

 4. QUOTE

  A skąd informacje o 28 marca?

  poczytaj i pogladaj na necie, jest napisane, nawet na blizzardzie pisze, ze dodatek wchodzi na wiosnę wraz z standardem nie możne być to osobno, co do daty wskazuja na 28 kwietnia (wtedy mistrzostwa sie koncza) a od 1 kwietnia bedzie mozna grac w rankigu ze standardem, nastepna data 18 kwietna to Tavern Heroes, oba są przeprowadzane w obecnym formacie, Koniec kwietnia nie należy do najlepszych dat na wprowadzenie nowego formatu, jako że gracze dostaliby niewiele czasu na zdobycie zadowalającej rangi, ale do tej pory blizzardowi nie zdarzyło się czekać z premierą na początek miesiąca.

  co do tego roku wejda dwa dodatki i jedna przygoda, poprzednim roku byly dwie przygody i jeden dodatek to idzie systemowo, a czas miedzy nimi 3-4 miesiące ( od przygody Liga Odkrowców premieta byla 12 listopada), minelo juz 4 miesiace wiec juz powinien byc dodatek, łatwo to sobie obliczyc :p :)

 5. QUOTE

  poczytaj i pogladaj na necie, jest napisane, nawet na blizzardzie pisze, ze dodatek wchodzi na wiosnę wraz z standardem nie możne być to osobno, co do daty wskazuja na 28 marca (wtedy mistrzostwa sie koncza) a od 1 kwietnia bedzie mozna grac w rankigu ze standardem, nastepna data 18 kwietna to Tavern Heroes, oba są przeprowadzane w obecnym formacie, Koniec kwietnia nie należy do najlepszych dat na wprowadzenie nowego formatu, jako że gracze dostaliby niewiele czasu na zdobycie zadowalającej rangi, ale do tej pory blizzardowi nie zdarzyło się czekać z premierą na początek miesiąca.
  
  
  Jedyne co znajduję to info, że formaty i dodatek nie wyjdą osobno, a jednocześnie wbrew plotkom krążącym na ten temat. Na nic o 28 marca nie trafiłem (prosiłbym o link) - jedyne informacje o wprowadzeniu tego w życie jakie znalazłem to koniec kwietnia/początek maja, ale to plotki, a nie coś ze strony Blizzarda.
  
  
  
  
  Gdzie można oglądać tą konferencję. Proszę o jakiegoś linka.
  
  

  https://www.twitch.tv/playhearthstone

Submit a Comment