Ósma edycja Polskiej Ligi Hearthstone – zapisy wystartowały!

polska liga hearthstoneImpreza w Kharazanie zakończona, wakacje zostały tylko wspomnieniem, czas zatem najwyższy zmierzyć się ze sobą w VIII już edycji Polskiej Ligi Hearthstone! Rozpoczęły się zapisy do najnowszej edycji Ligi, która wystartuje 22 września. Liga zapowiada się bardzo ciekawie, z pewnością będziemy mogli zobaczyć mnogość zarówno drogich jak i tanich talii. Liga będzie rozgrywana w formacie standard!

Zapisy:
Zapisy od 14 do 20 września włącznie. Start ligi 22 września.

Wszyscy gracze zapisują się w tym samym temacie: TUTAJ. Należy także zapisać się w Challonge ligi. Musisz zgłosić się w obu miejscach!
Regulamin: tutaj.
Dyskusja o lidze: tutaj.

Co to jest PLHS? Są to forumowe rozgrywki, w których mierzysz się z kolejnymi przeciwnikami. W tej edycji gramy w systemie SWISS, gdzie po 8 rundach najlepsza 16-tka wejdzie do serii Play-off, by wyłonić zwycięzcę całych rozgrywek. PLHS jest świetna zarówno dla nowych graczy jak i tych bardziej doświadczonych, pozwala zmierzyć się i poznać ciekawych ludzi, a przede wszystkim poprawić swoje umiejętności gry w miłej atmosferze.

Zapisy trwają od 14 do 20 września włącznie. Następnie będzie dzień przerwy potrzebny na załatwienie spraw organizacyjnych. Pamiętajcie, by oprócz zgłoszenia na forum zapisać się również w Challonge!
Start ligi: 22 września! Liga powinna potrwać około 1,5 miesiąca.

plhs-majordomo

Polska Liga Hearthstone

Polska Liga Hearthstone to seria turniejów organizowana przez graczy dla graczy, na forum HSArena.pl. Liga nie posiada żadnych nagród i nastawiona jest na czystą zabawę i dobrą atmosferę. Jeśli więc szukasz czegoś więcej od Hearthstone, jesteś może trochę znudzony i szukasz fajnej rozgrywki z graczami na wszelakim poziomie, albo może po prostu chcesz poznać fajnych, ciekawych ludzi, którzy są takimi samymi maniakami naszej ukochanej karcianki jak i Ty – nie czekaj dłużej, udaj się do działu Polska Liga Hearthstone na forum.

Z każdą edycją Liga rośnie w sile i ilości graczy biorących udział, którzy znajdują się na praktycznie każdym poziomie gry. Mamy tutaj zarówno zupełnie początkujących jak i bardzo zaawansowanych graczy, dlatego jest to świetne miejsce zarówno dla nowych zawodników jak i tych bardziej doświadczonych.

Zapisy do ósmej edycji PLHS

Zapisy wystartowały na forum i można zgłaszać się do 20 września włącznie. Wszyscy gracze utworzą jedną dużą ligę, której rozgrywki prowadzone będą systemem SWISS.
Rozgrywki będą odbywały się w okresie od 22 września i potrwają około półtorej miesiąca.
Uwaga! Jeśli zgłosisz się do PLHS pamiętaj, aby oprócz zgłoszenia na forum zapisać się również w Challonge.

Zapisy:
Wszyscy gracze zapisują się w tym samym dziale: TUTAJ.

Wszelkie pozostałe informacje znajdziesz w odpowiednim temacie z zapisami, ponadto na forum znajduje się regulamin rozgrywek: tutaj.

Jeśli szukasz serii turniejów:

  • organizowanych przez graczy dla graczy,
  • z atmosferą nastawioną na zabawę i przyjemność z grania,
  • z graczami na każdym możliwym poziomie gry, prawdopodobnie reprezentujących każdą rangę w grze,
  • z takimi co mają pełne sety złotych legend, jak i z takimi co to jeszcze na Naxxa zbierają,
  • wymagającą stosunkowo mało czasu, ale pozwalającą nauczyć się i rozwinąć swoje umiejętności,
  • gwarantujących poznanie fajnych ludzi bawiących się HSem…

To Polska Liga Hearthstone czeka na Ciebie!
Wszystkie potrzebne informacje, zapisy, regulaminy, itd. znajdziesz w dziale Polska Liga Hearthstone. Udaj się tam teraz i zacznij drogę ku zwycięstwu od zgłoszenia się do ligi!

plhs

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment