Ostatni dzień zapisów do Polskiej Ligi Hearthstone #4

Uwaga! To już ostatni dzień i ostatnia szansa na zgłoszenie się do fantastycznego turnieju jakim jest Polska Liga Hearthstone. Wkrótce startuje czwarta już edycja i dzisiaj jest ostatni dzień zapisów, dlatego jeśli odkładałeś zapisy na później nadszedł ostateczny czas, żeby w końcu się zapisać. Zgłoś się do udziału w temacie dla nowych zawodników lub dla graczy z poprzednich edycji!

polska liga hearthstonePolska Liga Hearthstone

Polska Liga Hearthstone to seria turniejów organizowana przez graczy dla graczy, na forum HSArena.pl. Liga nie posiada żadnych nagród i nastawiona jest na czystą zabawę i dobrą atmosferę. Jeśli więc szukasz czegoś więcej od Hearthstone, jesteś może trochę znudzony i szukasz fajnej rozgrywki z graczami na wszelakim poziomie, albo może po prostu chcesz poznać fajnych, ciekawych ludzi, którzy są takimi samymi maniakami naszej ukochanej karcianki jak i Ty – nie czekaj dłużej, udaj się do działu Polska Liga Hearthstone na forum.

Z każdą edycją Liga rośnie w sile i ilości graczy biorących udział, którzy znajdują się na praktycznie każdym poziomie gry. Mamy tutaj zarówno zupełnie początkujących jak i bardzo zaawansowanych graczy, dlatego jest to świetne miejsce zarówno dla nowych zawodników jak i tych bardziej doświadczonych.

Zapisy do czwartej edycji PLHS

Zapisy wystartowały na forum i można zgłaszać się do 1 września włącznie. Liga standardowo będzie podzielona na dwie ligi:

 • Liga SWISS dla nowych graczy, którzy nie brali udziału w w żadnej edycji. Rozgrywki będą prowadzone systemem SWISS.
 • Liga dla graczy z poprzednich edycji PLHS. Tutaj mogą zapisać się gracze zarówno z II jak i III edycji, jeśli brałeś udział w I edycji musisz zgłosić się w lidze dla nowych graczy. Rozgrywki będą prowadzone systemem podwójnego turnieju – najpierw faza grupowa, a potem play-offy.
 • W zależności od ilości chętnych w każdej lidze mogą one zostać podzielone na kilka mniejszych.

Jeśli startowałeś w pierwszej edycji ligi, ale nie brałeś udziału w drugiej ani trzeciej edycji to musisz zapisać się do ligi SWISS dla nowych graczy.

Rozgrywki będą odbywały się w okresie od 6 września do około 8 października.

Uwaga! Jeśli zgłosisz się do PLHS pamiętaj potwierdzić udział między 3, a 5 września.

Zapisy:

 • Dla nowych zawodników, którzy wcześniej nie brali udziału (lub brali w I edycji tylko) w PLHS: TUTAJ
 • Dla zawodników, którzy brali udział w drugiej lub trzeciej edycji PLHS: TUTAJ

Wszelkie pozostałe informacje znajdziesz w odpowiednim temacie z zapisami, ponadto na forum znajduje się temat zbiorczy z wszystkimi ważnymi informacjami: tutaj.

Jeśli szukasz serii turniejów:

 • organizowanych przez graczy dla graczy,
 • z atmosferą nastawioną na zabawę i przyjemność z grania,
 • z graczami na każdym możliwym poziomie gry, prawdopodobnie reprezentujących każdą rangę w grze,
 • z takimi co mają pełne sety złotych legend, jak i z takimi co to jeszcze na Naxxa zbierają,
 • wymagającą stosunkowo mało czasu, ale pozwalającą nauczyć się i rozwinąć swoje umiejętności,
 • gwarantujących poznanie fajnych ludzi bawiących się HSem…

To Polska Liga Hearthstone czeka na Ciebie!

Wszystkie potrzebne informacje, zapisy, regulaminy, itd. znajdziesz w dziale Polska Liga Hearthstone. Udaj się tam teraz i zacznij drogę ku zwycięstwu od zgłoszenia się do ligi!

PLHS 4

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment