Ostatni dzień zapisów do Polskiej Ligi Hearthstone!

To już ostatni dzień, w którym można zapisać się do PLHS, lada dzień startuje szósta już edycja forumowego turnieju.

Uwaga! Jeśli już zapisałeś się do ligi, pamiętaj o dodaniu się na specjalnej stronie Challonge!

Tęskniliście za PLHS? Otóż już dłużej nie musicie! Właśnie wracamy z kolejną – już VI – edycją naszego forumowego turnieju. Tym razem trochę zmieniamy reguły gry. Rezygnujemy z podziału na ligi oraz oddzielnych rozgrywek dla nowych graczy. Teraz wszyscy zgłoszeni gracze utworzą jedną dużą ligę SWISS. Każdy ma szansę na to, by zostać Wielkim Mistrzem VI Edycji Polskiej Ligi Hearthstone! Brzmi nieźle, prawda? A jak wspaniale wyglądałoby to w Twoim CV! Nie zwlekaj – mamy ograniczony limit miejsc.polska liga hearthstone

Co to jest PLHS? Są to forumowe rozgrywki, w których mierzysz się z kolejnymi przeciwnikami. W tej edycji gramy w systemie SWISS, gdzie po 8 rundach najlepsza 16-tka wejdzie do serii Play-off, by wyłonić zwycięzcę całych rozgrywek. PLHS jest świetna zarówno dla nowych graczy jak i tych bardziej doświadczonych, pozwala zmierzyć się i poznać ciekawych ludzi, a przede wszystkim poszlifować swojego skilla w miłej atmosferze.

Zapisy trwają od 3 do 9 marca włącznie. Następnie będzie dzień przerwy potrzebny na załatwienie spraw organizacyjnych. Pamiętajcie, by oprócz zgłoszenia na forum zapisać się również w Challonge!
Start ligi: 11 marca! Liga powinna potrwać około 1,5 miesiąca.

Polska Liga Hearthstone

Polska Liga Hearthstone to seria turniejów organizowana przez graczy dla graczy, na forum HSArena.pl. Liga nie posiada żadnych nagród i nastawiona jest na czystą zabawę i dobrą atmosferę. Jeśli więc szukasz czegoś więcej od Hearthstone, jesteś może trochę znudzony i szukasz fajnej rozgrywki z graczami na wszelakim poziomie, albo może po prostu chcesz poznać fajnych, ciekawych ludzi, którzy są takimi samymi maniakami naszej ukochanej karcianki jak i Ty – nie czekaj dłużej, udaj się do działu Polska Liga Hearthstone na forum.

Z każdą edycją Liga rośnie w sile i ilości graczy biorących udział, którzy znajdują się na praktycznie każdym poziomie gry. Mamy tutaj zarówno zupełnie początkujących jak i bardzo zaawansowanych graczy, dlatego jest to świetne miejsce zarówno dla nowych zawodników jak i tych bardziej doświadczonych.

Zapisy do szóstej edycji PLHS

Zapisy wystartowały na forum i można zgłaszać się do 9 marca włącznie. Wszyscy gracze utworzą jedną dużą ligę, której rozgrywki prowadzone będą systemem SWISS.
Rozgrywki będą odbywały się w okresie od 11 marca i potrwają około półtorej miesiąca.
Uwaga! Jeśli zgłosisz się do PLHS pamiętaj, aby oprócz zgłoszenia na forum zapisać się również w Challonge.

Zapisy:
Nowość! Wszyscy gracze zapisują się w tym samym dziale: TUTAJ.

Wszelkie pozostałe informacje znajdziesz w odpowiednim temacie z zapisami, ponadto na forum znajduje się temat zbiorczy z wszystkimi ważnymi informacjami: tutaj.

Jeśli szukasz serii turniejów:

  • organizowanych przez graczy dla graczy,
  • z atmosferą nastawioną na zabawę i przyjemność z grania,
  • z graczami na każdym możliwym poziomie gry, prawdopodobnie reprezentujących każdą rangę w grze,
  • z takimi co mają pełne sety złotych legend, jak i z takimi co to jeszcze na Naxxa zbierają,
  • wymagającą stosunkowo mało czasu, ale pozwalającą nauczyć się i rozwinąć swoje umiejętności,
  • gwarantujących poznanie fajnych ludzi bawiących się HSem…

To Polska Liga Hearthstone czeka na Ciebie!
Wszystkie potrzebne informacje, zapisy, regulaminy, itd. znajdziesz w dziale Polska Liga Hearthstone. Udaj się tam teraz i zacznij drogę ku zwycięstwu od zgłoszenia się do ligi!

plhs

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment