Ostatnie kilka dni na zgarnięcie nagród w konkursie

Przypominamy, że do końca piątku jest czas na zgłaszanie się do konkursu GvG na forum!

Jeśli nie chcesz brać udziału, możesz zobaczyć tematy ze zdjęciami założone przez innych. Niektóre ze zdjęć są nieźle zakręcone. Zobacz sam w dziale zdjęcia – tutaj.

Poniżej przypominamy o co chodzi w konkursie jeśli jeszcze nie słyszałeś ;)

 

Wraz z premierą Gobliny vs Gnomy zapowiadaliśmy, że zorganizujemy konkurs, w którym będziesz miał szansę zgarnąć nagrody od Blizzarda. Przyszedł czas na jego start!

Konkurs! Wrzucaj fotki zdobądź nagrody!

Co trzeba będzie zrobić, aby wziąć udział konkursie? Zadanie jest bardzo proste – wystarczy założyć swój własny temat w dziale Zdjęcia na forum i umieszczać w nim swoje fotki z rozgrywek, otwierania pakietów, aren, itp. z użyciem kart z Gobliny vs Gnomy. Zdjęcia z rl też mogą być, byle by miały coś z GvG wspólnego – kominki, turnieje, cosplaye, itd. wszystko mile widziane!

Co jest do wygrania? Gadżety ufundowane przez Blizzard w postaci koszulek, smyczy, zabawek, itp.

Mamy dla was dwa zestawy nagród dla najfajniejszych tematów oraz trzy zestawy nagród, które będą rozdane losowo!

nagrody w konkursie hsarena

Weź udział w konkursie:

 • Zarejestruj się na forum (jeśli jeszcze nie masz konta) – tutaj. Rejestracja jest darmowa i trwa dosłownie 15 sekund, nie trzeba nawet e-mail potwierdzać.
 • Załóż swój temat w dziale zdjęcia i umieszczaj w nim zdjęcia z swoich gier (minimum 5 zdjęć). Pamiętaj, aby nazwać go bardziej oryginalnie niż „moje zdjęcia”, najlepiej użyj swojego nicku.
  • Uwaga! Przeczytaj instrukcję jak wrzucać zdjęcia na forum – tutaj.
  • Jeśli chcesz zobaczyć jak taki temat ma wyglądać, to zobacz te już istniejące na forum – Lancerera czy Futrzaqqa
 • Napisz posta w temacie ze zgłoszeniami i umieść w nim link do swojego tematu z zdjęcia – Zgłoszenia do konkursu GvG.
  • Twój post w temacie ze zgłoszeniami będzie zarazem Twoim numerem w losowaniu zwycięzców. Przykładowo jeśli wpiszesz się do tematu jako czwarta osoba, to Twoim numerem w losowaniu jest 4.
 • Autor najfajniejszego tematu (wybranego przez dwóch adminów HSArena) otrzyma nagrodę główną. Autor drugiego najfajniejszego tematu otrzyma nagrodę za drugie miejsce.
 • Spośród wszystkich pozostałych zgłoszeń rozlosujemy 3 zestawy nagród.

 

Nagrody

Do rozdania mamy 5 zestawów nagród. Trzy zestawy zostaną rozdane losowo spośród wszystkich zgłoszonych tematów. Jednak najbardziej wypasiony zestaw przypadnie osobie, która stworzy najfajniejszy temat. Mamy również zestaw za drugi najfajniejszy temat. Temat ten może być ciekawy, zabawny, dziwny, itp. pod uwagę będzie brana też jego popularność na forum i ilość zdjęć w nim zawartych.

konkurs hearthstoneNagroda główna za najfajniejszy temat: Oryginalna koszulka Hearthstone Jinx z napisem „Home is where the Hearthstone is…” (do wyboru męska M i XL lub damska S), 4 przypinki z gier Blizzarda (WoW, Diablo III, Starcraft II i Hearthstone), 2 przypinki Hearthstone (takie same), magnes ze zmieniającym się napisem i logiem Hearthstone, świecąca kulka Hearthstone, smycz z logami gier Blizza i dwa długopisy Blizzard.

Nagroda za drugi najfajniejszy temat: Oryginalna koszulka Hearthstone Jinx z napisem „Home is where the Hearthstone is…” (rozmiary w zależności od tego co wybierze zwycięzca głównej nagrody), smycz z logami gier Blizza, 4 przypinki z gier Blizzarda (WoW, Diablo III, Starcraft II i Hearthstone), przypinka Hearthstoneświecąca kulka Hearthstone i długopis Blizzard.

Trzy nagrody rozdane losowo wśród wszystkich zgłoszeń:

 • Pierwszy zestaw: Oryginalna koszulka Hearthstone Jinx z napisem „Home is where the Hearthstone is…” (rozmiary taki jaki nam zostanie po wyborze zwycięzców nagrody głównej i drugiej, mamy po jednej koszulce w danym rozmiarze), smycz z logami gier Blizza, 4 przypinki z gier Blizzarda (WoW, Diablo III, Starcraft II i Hearthstone), przypinka Hearthstone, świecąca kulka Hearthstone i długopis Blizzard.
 • Drugi zestaw: 4 przypinki z gier Blizzarda (WoW, Diablo III, Starcraft II i Hearthstone), 2 przypinki Hearthstone (takie same), magnes ze zmieniającym się napisem i logiem Hearthstone oraz dwa długopisy Blizzard.
 • Trzeci zestaw: 4 przypinki z gier Blizzarda (WoW, Diablo III, Starcraft II i Hearthstone), 2 przypinki Hearthstone (takie same), smycz z logami gier Blizza i dwa długopisy Blizzard.

hsarena nagrody

Konkurs trwa od teraz do godziny 00:00 dnia 10 stycznia 2015 roku. Zwycięzcy nagród w losowaniu zostaną wyłonieni 15 stycznia o godzinie 20:00. Zwycięzcy nagrody za najlepszy i drugi najlepszy temat zostaną wyłonieni jak najszybciej (dołożymy wszelkich starań żeby byli znani również na godzinę 20:00 dnia 15 stycznia). Regulamin konkursu jest tutaj.

Zapraszamy do udziału i umieszczania swoich zdjęć przez cały okres trwania konkursu, a także i po nim. Tematy ze zdjęciami na forum są bardzo popularne i wiele osób je przegląda – pochwal się swoimi przygodami czy niecodziennymi sytuacjami przed innymi!

Dodatkowo polub nas na Facebooku, może wkrótce również i na nim pojawi się jakiś konkurs ;-)

Author: hearthstone

Share This Post On

4 komentarze

 1. No i ja zapraszam do rejestracji. Im więcej ciekawego, tym lepiej :) Ogólnie nie miałem nawyku robienia screenów. Teraz to się zdecydowanie zmieni, a temat pewnie będę rozwijał nawet po konkursie :)

 2. Też mam zamiar kontynuować wrzucanie fotek do swojego tematu :D Screeny zawsze robiłem, ale jakoś nie chciało mi się ich tu wrzucać dopóki mnie nie zmotywowaliście. Teraz żałuję, że nie mam fotek z pierwszych miesięcy gry, niestety zginęły razem z moim poprzednim kompem, a o backupie nie pomyślałem.

 3. Kontynuować wrzucanie obrazków? W moim przypadku to za słabe określenie. Jak powiedział jeden z userów mam w tym frajdę i tworzę z nich prawdziwe „arcydzieła” :D.

  @Lynx tych starych screenów to Ci zazdroszczę :D. Moje nie uchowały się. Bo kto mógł by przypuszczać, że będą do czegoś przydatne.

Submit a Comment