Piąta Karczemna Bójka – Spotkanie na rozdrożu

Piąta Karczemna Bójka wystartowała! Spotkanie na rozdrożu, bo tak się nazywa umożliwia nam wybranie dowolnej klasy i zagranie talia, która za każdym razem jest generowana losowo. Pełna losowość rozgrywek może dostarczyć masę śmiechu i zabawy. Napisz nam w komentarzu jakie śmieszne talie i karty trafiły ci się w Bójce.

Pamiętaj, że za pierwsze zwycięstwo w Bójce otrzymasz pakiet klasycznych kart.

Chcielibyśmy poznać Twoją opinie (my oraz Blizzard, którzy czyta stronę i forum) na temat nowego trybu Karczemnych Bójek, dlatego na forum zbieramy wszelkie informacje odnośnie Twoich przeżyć i odczuć na ich temat. Daj nam znać co myślisz w temacie – Jak oceniasz Karczemne Bójki?

Czym są Karczemne Bójki

Karczemne Bójki to nowy tryb rozgrywki w Hearthstone. Trwają one przez określony czas (do tej pory od środy do poniedziałku), są darmowe i rządzą się specjalnymi zasadami. Wchodząc do Karczemnej Bójki będziesz musiał albo stworzyć własną talię w oparciu o specjalne reguły, albo walczyć gotową talią od Blizza (jak w wyzwaniach klasowych przygód).

Do tej pory mieliśmy dwie karczemne Bójki:

 1. Ragnaros vs. Nefarian – graliśmy gotowymi taliami, gracz losowo grał Nefarianem lub Ragnarosem i posługując się przygotowaną przez Blizza talią musiał pokonać tego drugiego. Talie były wypełnione stronnikami i czarami, których bossowie ci używali w Czarnej Górze.
 2. Bananowa Bójka – w drugiej bójce otrzymaliśmy możliwość tworzenia własnej talii specjalnie na tą bójkę. W trakcie rozgrywki za każdym razem gdy jeden z naszych stronników zginął otrzymywaliśmy specjalną kartę Banana. Banany były czarami, które kosztowały 1 many i mogły wzmocnić naszych stronników lub zranić stronników przeciwnika.
 3. Pająki! Wszędzie pająki! – w trzeciej bójce dostaliśmy talie, w których było 20 Tkaczy sieci i 10 losowych czarów dla danej klasy. Mogłeś grać każdą z 9 klas, istne szaleństwo losowości.
 4. Wielkie zawody przywoływaczy – graliśmy własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.

Bójki są darmowe. Za udział w Bójkach nie będzie nagród, jedynym wyjątkiem są pierwsze tygodnie z Bójkami, w trakcie których otrzymasz 1 pakiet klasyczny za wygranie pierwszej walki w danej Bójce.

Na co zatem czekasz, pędź do nowego trybu gry i weź udział w Bójce!

karczemne bójki

Author: hearthstone

Share This Post On

54 komentarze

 1. O ile w zeszłym tygodniu brawl nawet mi się podobał, o tyle ten jest bardzo słaby, ale znowu spoko opcja do robienia questów.

 2. Mysle, ze tą Bójką casuale będą obsmarkani ze szczęścia. Mogą pierwszy raz w życiu pograć sobie epickimi i legendarnymi kartami.

 3. Dla nowych graczy ta bójka jest bardzo dobra. Dla starych jest nieco gorzej, ale jako forma relaksu od zwykłych gier jest ok.
  U czarnoksiężnika miałem jarka, za drugim razem miałem jakieś dziwne agro połączone z demonami. No i w czasie drugiej gry zabójczy strzał poszedł w ognika.

 4. Ja na druidzie miałem Grulla pełna kontrola stołu Hunter nie wytrzymał presji i poddał się (miał w decku Kruszora)

 5. Chyba za każdym razem talia jest w jakiś sposób generowana losowo. Ja miałem przygodę trafiając z pierwszą walką w tej bójce na Amaza, sprawdziłem czy to on zerkając na jego stream. Niestety podszedłem do sprawy w miarę uczciwie i nie podglądałem go, przez co przegrałem :(

 6. Aktualizacja: Talie są w pełni losowe, generowane do każdej jednej walki. Zapowiada się kupa zabawy i śmiesznych akcji.

  @Gibon – szacunek, że grałeś bez patrzenia! :)

 7. Do robienia questów (szczególnie klasami których nie zbieramy) jest świetna. W każdym innym przypadku… no cóż, ale jak słusznie rzekł Binori ci dla których to zostało wygenerowane (bo o pracy twórczej nie możemy tutaj mówić) będą zasmarkani. I to po same kolana.

 8. Taka trochę arena ;). W magu miałem 2x Antonidasa. Fajnie by było jakby decki były generowane ze wszystkich kart tj. karty innych klas także.

 9. polozenie 3 tyrionow pod rzad jest glupie(marnowanie broni) ale bardzo przyjemne:D a wasze pisanie, „prosow”, narzekajacych na brawla i piszacych „casuale sie obsmarkaja przechodzi od smiesznosci do zalosnosci.

 10. http://www.twitch.tv/amazhs/v/7679217

  Moja chwila spotkania z Amazem zaczyna się od 1:59:00, obejrzałem sobie i widzę, że parę zagrań mogłem zrobić inaczej. Plus trzeba było grać wokół Voljinów, Kontroli umysłów i innych możliwości. Fajnie sobie obejrzeć swoją grę po jej zakończeniu, zupełnie inaczej się na to patrzy.

 11. Ja wstrzymywałem się od komentowania bójki, bo nie chciałem oceniać jej za szybko. Niestety nie daje to na razie takiego funu, jak powinno, i dlatego zabieram pakiet i już raczej do niej nie wracam. Dla mnie ta bójka jest najgorsza z dotychczasowych.

 12. W tej edycji bójki nawet nie miałem okazji przekonać się na czym polegała. W czwartej rundzie przeciwnik wywiesił białą flagę :D. Ważne, że pakiet wpadł (czyt. 40 pyłu).

 13. Powiem tak, bójka beznadziejna choć śmiszna ale najważniejsze to że żonka otworzyła pakiet i siadł Rag :D więc 400 pyłu do przodu :D aaa + mindgames które miałem tylko 1 więc jest good :D

 14. url]https://www.youtube.com/watch?v=e6yvdJfLS8M[/url]
  Mi się to strasznie nie podoba. 100% RNG, talie jak na arenie tylko, że nie wiesz co możesz dobrać + opcja jak z autouzupełnianiem talii. Jestem totalnie zawiedziony…

  Nagrałem trochę rageowy filmik z wrażeniami jak coś i zbieram cały wieczór hejty na fejsie i jutubie także jakby ktoś się chciał dorzucić do chłosty to ->

  https://www.youtube.com/watch?v=e6yvdJfLS8M
  
  				
 15. QUOTE

   a wasze pisanie, "prosow", narzekajacych na brawla i piszacych "casuale sie obsmarkaja przechodzi od smiesznosci do zalosnosci.

  Wytłumacz mi proszę jak mam dobrze się bawić w trybie w którym nic nie zależy ode mnie ?
  Może jestem dziwny, ale lubię gdy zwycięża lepszy.

 16. A mi się wydaje, że ta bójka zyskałaby na jednej małej rzeczy – wszystkie karty złote.

  Ze zwykłej ciekawości ludzie by grali.

 17. Jak dla mnie ta bójka idealna jest do zrobienia zadania dziennego dla klas którymi na co dzień nie walczę . I tyle :)

 18. Nuda. Jeszcze grałem coś koło 5 razy pod rząd i najtańsza karta to 3/4 many gdzie przeciwnicy w 1 turze potrafili rzucać po 2 miniony. Wszystko zależy od szczęścia, jest nudne i tyle,no bo po co grać coś co nie daje nagród, a można się przy tym denerwować.. – coś w stylu rankedow :D

 19. ja miałem szczęście do kart w moich pierwszych 3 grach. Kolejne 3 to prawie od razu concede jak przeciwnik ma imba board a ja jestem wypluty z kart, bo takie szroty doszły.

 20. QUOTE

  Jakbyście widzieli moje zdziwienie jak kapłan rzucił sekret, którym okazał się lustrzany byt :szoking:

  A nie poprzedził tego innym zaklęciem ? ;)

 21. Według Hearthpwn mamy talie złożoną z 15 neutralnych i 15 klasowych kart. Według mnie jest jeszcze zwiększona szansa na legendy i epiki. Bardzo często pojawiają się klasowe legendy.

  Jaką klasą się wam najlepiej gra w tej bójce? Moim zdaniem ponownie najlepszy jest Druid. Jego hero power jest ok, karty są uniwersalne, przeważnie nie potrzebują synergii z innymi kartami i mało jest kart typu totalne gówno. Do tego duża ilość drogich stronników i karty z dociągiem. Na jakieś 15 gier przegrałem może 2-3. Dla porównania szamanem i łotrem gra się bardzo ciężko.

 22. Na Łowcy w jednym rozdaniu dostałem: Gahzrilla, Kruszor, Gazol, Leeroy Jankins, Hemet Nesingwary a oponent grający Łotrem miał tylko Edvina VanCleefa

 23. szczególnie większa szansa jest na 2 legendy klasowe, mimo, że mi trafił się tylko raz grommasz. A zagrałem nim jakieś 5 gier.

 24. Pograłem sobie dziś trochę bójki z musu bo miałem questa na druida/rogala a aktualnie w ogóle nie mam takiego decku.
  Powiem Wam, że od biedy właśnie pod questa jak człowiekowi się talii składać nie chce to nie jest to taka zła opcja. Decki totalnie różne (grałem druidem) legendy czasem też meeeega od czapy (Cpt Greenskin czy Baron Zerwikrusz-agoni brak) ale mimo wszystko robiąc dobre wymiany jakoś sie to kręciło.

  Jesli mam być szczery to ta bójka to taka wykastrowana arena z brakiem wyborów i bez nagród nie liczac tej pierwszej paczki. Blizz się nie postarał ale przynajmniej bez wygibasów questa się zrobiło.
  PS: W 4 na 5 gier dogrzebałem się tree of life i wygrało mi to bankowo 2 gry :)

 25. Tree of Life to mnie prześladuje. Praktycznie w co drugiej grze mam go, i nie mam z niego użytku. Raz nawet miałem 2 naraz. :P

 26. Żałuję, że miałem mało czasu i nie skorzystałem zbytnio z tej bójki, dla mnie ciekawa i fajna gra była na nich :)

 27. QUOTE

  100 gier wygranych na bójce to niezły wynik, ile rozegrałeś partii +/-?

  Około 150 partii. Miałem wiele szczęścia, że udało mi się w takim tempie wbić 100 wygranych. :)

Submit a Comment