Piąty sezon rankingowy wystartował

Jak zawsze z pierwszym dniem nowego miesiąca wszystkie rankingi zostały wymazane i gracze zaczynają wspinaczkę po drabinie od nowa. Wszystkie osoby, które osiągnęły przynajmniej 20 rangę w poprzednim sezonie lipcowym otrzymały specjalny rewers Naxxramas. Natomiast za osiągnięcie rangi 20 w sezonie sierpniowym czeka na Ciebie mroźny rewers Lodowej Korony.

rewers naxxramas
rewers lodowa korona

Nowy sezon jak zawsze zaczynasz z bonusowymi gwiazdkami za rangi z poprzedniego. Pamiętaj jednak, że aby otrzymać nowy rewers musisz przynajmniej raz zalogować się do gry, nawet jeśli bonusowe gwiazdki gwarantują Ci rangę powyżej 20. Musisz po prostu je odebrać ;-)

lodowa korona rewers

Przypominamy, że ten sezon jest ostatnim, w którym można zdobyć miejsce w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Świata Hearthstone na Blizzconie.

Można też zacząć snuć teorie dlaczego akurat rewers Lodowej Korony wchodzi zaraz po Naxxramas? Czyżby prawdziwy dodatek do Hearthstone nadchodził? Naxxramas to tylko dodatkowy tryb, zgodnie z zapowiedziami Blizzarda w nowych dodatkach mamy otrzymać karty liczone w setkach, a nie w dziesiątkach. W plikach tekstowych Hearthstone znajdują się już odwołania do klasy Death Knighta – Rycerza Śmierci, który był nową klasą dostępną dla graczy World of Warcraft w dodatku Wrath of the Lich King. Lodowa Korona było siedzibą tytułowego Króla Lisza.

Author: hearthstone

Share This Post On

5 komentarzy

 1. Mój ranking rewersów jest taki:
  1. Naxx heroic
  2. Sierpniowy (pewnie będzie miał animacje i możliwe, że będzie lepszy niż taki na sucho)
  3. Przy kominku
  4. Legendarny
  5. Czarna Świątynia
  6. Naxx
  7. Pandaria
  8. Tęczowy

Submit a Comment