Pierwsza bójka dla dwóch graczy!

mechazodZjednoczeni przeciwko Mechazodowi

Prosiliśmy i prosiliśmy i wygląda na to, że doczekaliśmy się. Blizzard odpalił właśnie pierwszą bójkę z trybem kooperacyjnym dla dwóch graczy. Nie wygląda tak jak się spodziewaliśmy z projektów graczy, ale trzeba przyznać, że Blizzard sprytnie ją zaprojektował. Połącz siły z przyjacielem lub losowym towarzyszem i stańcie razem do walki przeciwko Mechazodowi, który ma 2 pkt. ataku i 95 pkt. życia. Co turę będzie on zmieniał stronę planszy, po której stoi, co umożliwi danemu graczowi atakowanie go. Do dyspozycji graczy są gotowe talie dla dwóch klas – kapłana i paladyna, przedzielanie klasy jest losowe. Jeżeli którykolwiek z was straci swoje życie oboje przegrywacie. Mechazod będzie używał różnych wynalazków, aby zaszkodzić i zniszczyć was.

mechazod rozgrywka

Dobra wiadomość dla wszystkich – pakiet kart otrzymasz po pierwszej grze bez względu na to czy wygrasz czy przegrasz.

zjednoczeni przeciwko mechazodowi

Czym są Karczemne Bójki

Karczemne Bójki to nowy tryb rozgrywki w Hearthstone. Trwają one przez określony czas (do tej pory od środy do poniedziałku), są darmowe i rządzą się specjalnymi zasadami. Wchodząc do Karczemnej Bójki będziesz musiał albo stworzyć własną talię w oparciu o specjalne reguły, albo walczyć gotową talią od Blizza (jak w wyzwaniach klasowych przygód).

Do tej pory mieliśmy następujące karczemne Bójki:

 1. Ragnaros vs. Nefarian – graliśmy gotowymi taliami, gracz losowo grał Nefarianem lub Ragnarosem i posługując się przygotowaną przez Blizza talią musiał pokonać tego drugiego. Talie były wypełnione stronnikami i czarami, których bossowie ci używali w Czarnej Górze.
 2. Bananowa Bójka – w drugiej bójce otrzymaliśmy możliwość tworzenia własnej talii specjalnie na tą bójkę. W trakcie rozgrywki za każdym razem gdy jeden z naszych stronników zginął otrzymywaliśmy specjalną kartę Banana. Banany były czarami, które kosztowały 1 many i mogły wzmocnić naszych stronników lub zranić stronników przeciwnika.
 3. Pająki! Wszędzie pająki! – w trzeciej bójce dostaliśmy talie, w których było 20 Tkaczy sieci i 10 losowych czarów dla danej klasy. Mogłeś grać każdą z 9 klas, istne szaleństwo losowości.
 4. Wielkie zawody przywoływaczy – graliśmy własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 5. Spotkanie na rozdrożu – kolejna bójka stawiająca na wielką ilość losowości. W piątej bójce wybierałeś jedną z klas i grałeś talią, która za każdym razem była tworzona zupełnie losowo. Nie wiedziałeś czego możesz spodziewać się ani od swojej talii, ani od przeciwnika.
 6. Serce słonecznej studni – talie tworzyliśmy sami, dowolnie jak tylko chcieliśmy, ale rozgrywka rozpoczyna się od 10 pkt. many.
 7. Za dużo portali – talie składały się z około 20 Niestabilnych Portali i 10 losowych zaklęć klasowych. Można było grać dowolną klasą, królowało wielkie RNG!
 8. Bal maskowy – tworzyliśmy własne talie, a po zabiciu stronnika na jego miejscu pojawia się nowy, kosztujący 2 many mniej.
 9. Wielkie Zawody Przywoływaczy – gralisz własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 10. Pojedynek na Wielkim Turnieju – po raz pierwszy mogliśmy przetestować karty z Wielkiego Turnieju. Losowo graliśmy magiem lub łowcą i używaliśmy tali przygotowanych przez Blizz. Jedna talia była oparta na lansjerstwie podczas gdy druga była oparta na inspiracji.
 11. Spotkanie na rozdrożu – po raz kolejny walczyliśmy na rozdrożu, jak w #5 bójce, ale tym razem mieliśmy do dyspozycji także nowe karty z Wielkiego Turnieju. Zobacz zdjęcia z bójki na forum – Zdjęcia z 11 Karczemnej Bójki – Spotkanie na Rozdrożu!
 12. Mana z nieba – twoja mana rośnie szybciej niż normalnie – zamiast jednego otrzymujesz dwa kryształy many co turę. Zaczynasz z 1 many, ale potem masz 3, 5, 7, 9 i w końcu maks czyli 10.
 13. Bitwa podwójnych agonii – tworzymy własną talię, a stronnicy z Agonią aktywują ją dwukrotnie.
 14. Za dużo portali – (powtórka z 7 bójki) talie składały się z około 20 Niestabilnych Portali i 10 losowych zaklęć klasowych. Można było grać dowolną klasą, królowało wielkie RNG!
 15. Chwała słabszym – W każdej turze, jeśli przegrywasz różnicą ponad 3 punktów zdrowia, przyzywany jest dla ciebie losowy stronnik.3
 16. Hukobot vs Wkurzotron – Walczymy przygotowanymi przez Blizza taliami jako Wkurzotron lub Hukobot. Nasze talie są wypełnione oczywiście Mechami!
 17. Mechaniczny krupier – Karta dobrana w 1 turze ma koszt 1 many, w 2 turze 2 many, itd. W każdej turze dobierasz kartę o koszcie many równym turze, w której została dobrana. O ile oczywiście masz kartę o tym koszcie w swojej talii. Jeśli chodzi o talie to składasz je samemu dla dowolnej klasy.
 18. Losowisko – bójka podobna do bójki nr 5 i 11 – Spotkania na rozdrożu. Wybierasz klasę, którą grasz i otrzymujesz w pełni losową talię, ale to nie koniec! W każdej turze koszt każdej karty może zostać zmieniony na dowolny inny. Co powiesz na Jaraxxusa za 1 many? Albo na Ognika za 9? To wszystko w bójce w tym tygodniu!
 19. Kto jest teraz bossem – W bójce Kto jest teraz bossem tworzymy własną talię dla dowolnej klasy, ale nasza moc bohatera zmienia się z każdym użyciem na losową moc bossów z przygód Hearthstone.
 20. Pająki! Wszędzie pająki! – Powtórka z 3 bójki nastąpiła gdyż bójka #20 – Skarb Kapitana Czarnosercego wywołała problemy na serwerach i ogólnie zepsuła grę. Blizz podmienił zatem bójki i dał nam zabawę z losowością i Tkaczami sieci.

Bójki są darmowe. Za pierwszą wygraną w bójce w danym tygodniu otrzymujesz w nagrodę jeden klasyczny pakiet kart.

Na co zatem czekasz, daj komuś w ryj w bójce!

Author: hearthstone

Share This Post On

32 komentarze

 1. dwa razy z rzedu moj wspolnik odrazu sie poddal( i tak sie dostaje pakiet za przegrana). widac jak ludzie traktuja te bojki:P

 2. Mi mało zabrakło, gdybym miał kontakt ze wspólnikiem pewnie by poszło lepiej.

  BTW. Mełko Gromiłło jest w końcu grywalną kartą! :D

 3. QUOTE

  dwa razy z rzedu moj wspolnik odrazu sie poddal( i tak sie dostaje pakiet za przegrana). widac jak ludzie traktuja te bojki:P

  Polecam zagrać z kimś z friendlisty wspólnie ;)
  Wszystko śmiga aż miło. Bez żadnych lagów na serwerze, bez bugów (na pierwszy rzut oka). Tak to powinno wyglądać. Mega +

 4. Ja dostałem raga w pakiecie. To chyba już mój czwarty, w tym trzeci zwykły! Pfffffff! Za to bójka… Pierwsza gra przegrana, druga sojusznik się poddał w połowie, w trzeciej wreszcie go załatwiliśmy. Wszystkie z randomem.

 5. Najlepiej faktycznie jest grać ze znajomym. W innym wypadku trzeba mieć farta i trafić na kogoś ogarniętego, bo w innym wypadku niestety trafimy na kogoś kto odrazu poddaje lub nie doczyta i myśli, że jak sie wyhealuje i drugiego gracza boss zabije pierwszego to wygra…

 6. Teoretycznie bardzo fajne. Praktycznie to z randomowym sojusznikiem jest nudno, jak druga strona wykorzystuje 10% potencjał decku. A decki są naprawdę fajnie zrobione pod taki tryb.

 7. Ja grałem z randomem i rzucił mi Melka w idealnym momencie. Icehowl, 2x blessing of might, 2x blessed champion i gg. Wygrałem za pierwszym podejsciem.

 8. Ja zagrałem trzy razy z randomami i za każdym razem trafiłem na miłego i normalnego człowieka, który grał dobrze i pracował na nasze zwycięstwo. Były gratulacje dobrych zagrań, podziękowania za buffy, powitanie i pożegnanie, bardzo fajna sprawa :P

 9. QUOTE

  Ja zagrałem trzy razy z randomami i za każdym razem trafiłem na miłego i normalnego człowieka, który grał dobrze i pracował na nasze zwycięstwo. Były gratulacje dobrych zagrań, podziękowania za buffy, powitanie i pożegnanie, bardzo fajna sprawa :P

  Zgadzam się w pełni. Po kilkunastu grach. Pełna kultura. Współprzeciwnicy ograni i fajnie się grało. Kilka przegranych to dlatego, że TM zwiekszał atak na początku gry i później ciężko się wybronić, a nie z powodu zlej gry gracza.

 10. To ja chyba trafiam na samych nieogarnietych ktorzy buffuja w kosmos jednego stronnika :/

  btw. nie warto miec 7 stronnikow na stole pod koniec swojej tury ;)

 11. Ja tez trafiałem na kulturalnych przeciwników, bardzo miło. Poza tym, taka bójka przed samym blizzconem? Może coś się święci ;>

 12. Mimo wszystko uważam, że jest to jedna z lepszych bójek ^^ Za pierwszym razem wygrałem, trafiłem na ogarniętego człeka, który grał z głową i wspólnymi siłami go pokonaliśmy. Następne gry były już troszkę gorsze, ale i tak ta bójka jest świetną zabawą. Brakuje tylko innych klas :D

 13. Wybaczcie głupie pytanie, bo jeszcze nie udało mi się wygrać, ale czy za tą bójkę też dają golda za 3 wygrane ?

 14. QUOTE

  Wybaczcie głupie pytanie, bo jeszcze nie udało mi się wygrać, ale czy za tą bójkę też dają golda za 3 wygrane ?

  Tak dają :) Ta bójka jest tak samo liczona jak każda inna wygrana

 15. Żaden problem :) Niestety chyba zbyt ciężko będzie się wbijało gold na tej bójce. Sam wygrałem dopiero 3 gry :D

 16. Melko zrobil sie grywalny, to raz. Ale opad szczeki zaliczylem jak mi podszedl Wiedziciel Czo. Dalem mu jeszcze boska tarcze i juz cieszylem sie na zaklecia kaplana, a tu wredol zagrywa karte „Zniszczyc Wiedziciela Czo” :E

 17. wreszcie udana bojka, super zabawa z losowym przeciwnikiem. mam nadzieje na wiecej takich i o wyzszym poziomie trudnosci, bo tu zadna filozofia.

  [DALEJ TAKTYKA WIEC JAK KTOS NIE CHCE NIECH NIE CZYTA]jako paladyn zbieramy spelle i czekamy na cho. Jak przyjdzie cho wyzygujemy sie ze wszystkich spelli co mamy, kompan robi to samo i jest game over. Idealnie by bylo jak by rzucil mirko no ale ja ksie nie ma kontaktu to ciezko

 18. QUOTE=ucel;53768]Melko zrobil sie grywalny, to raz. Ale opad szczeki zaliczylem jak mi podszed
  Fajna bójka. Za pierwszym razem trafiłem na dobrego gracz i Mechazod został pokonany.

  Melko zrobil sie grywalny, to raz. Ale opad szczeki zaliczylem jak mi podszedl Wiedziciel Czo. Dalem mu jeszcze boska tarcze i juz cieszylem sie na zaklecia kaplana, a tu wredol zagrywa karte "Zniszczyc Wiedziciela Czo" :E

  Hehe miałem podobnie.:)

 19. IMG]http://screensh
  Millhouse + Troggzor=

  http://screenshootereu.blob.core.windows.net/engine4files/mqsguzvmaabfphsmvvkhtjmjpnknmgxsbnderdjptywtuzkikmzndpgceiqgphatdidceousmununtpqcbczhkplhazjmcamycpl
  
  				

Submit a Comment