Pierwsze urodziny Hearthstone!

karczmarzDokładnie rok temu, 11 marca 2014 roku miała miejsce oficjalna premiera Hearthstone na całym świecie. W Polsce wypadła ona na 12 marca czyli środę, świętować zatem możemy dwa dni :D

Dzisiaj są zatem pierwsze urodziny Hearthstone! Trudno uwierzyć, że minął już rok czasu odkąd ujrzeliśmy oficjalną premierę gry, tyle stało się w międzyczasie. Mieliśmy masę zmian w kartach, pierwszą przygodę, pierwszy dodatek, premiery na iPada i Androida i wiele więcej.

Ten rok przyniósł też spory rozwój na rodzimej scenie Hearthstone. Rok temu mieliśmy dosłownie kilku znanych Polskich graczy Hearthstone, tymczasem dzisiaj jest ich całkiem sporo i osiągają oni co raz lepsze wyniki. Ciekawi jesteśmy co przyniesie kolejny rok w HSie…

Ekipa Blizza przygotowała mini filmik z okazji rocznicy Hearthstone:

 

Powstała również specjalna strona, na której pojawiło się sporo filmików od graczy ze sceny. Wystarczy wejść tutaj – Rocznica Hearthstone.

A jak Tobie minął ten rok w HSie? Od kiedy grasz? Czy byłeś już graczem w trakcie premiery, czy w Twojej kolekcji jest pandareński rewers za pierwszy sezon? Podziel się z nami swoimi przeżyciami z pierwszego roku z Hearthstone!

rocznica hs

Author: hearthstone

Share This Post On

4 komentarze

 1. Hearthstone troche sie zmienil. Pamietam jak w okolicy grudnia 2013 wszyscy uwarzali Huntera za najslabsza klase z beznadziejnym Hero Power. Bo w koncu do czego moze sie przydac moc bohatera ktora nie pomaga w zdobyciu przewagi na stole?
  Az ktos wpadl na to, ze Steady Shot nie jest po to zeby zdobywac przewage na stole tylko po to zeby „walic po ryju” ;) Stworzono odpowiednie decki i zaczely sie Łowy ;)
  Blizzard nerfi i nerfi tego Huntera, chyba zadna klasa nie dostala tylu nerfow co Łowca, a i tak jest jedna z najbardziej grywalnych klas.

 2. Cześć, jestem Piotrek…
  W Hearthstone zacząłem grać pod koniec kwietnia zeszłego roku, po namowie kuzyna.
  Muszę się przyznać, że… Że… Wbiłem kiedyś legendę…
  Hunterem… :(
  Od tamtego momentu moje podejście do gry się zmieniło.
  Cieszę się, że mogłem się tym podzielić przy tej okazji. Teraz mi lżej.

 3. QUOTE

  Hearthstone troche sie zmienil. Pamietam jak w okolicy grudnia 2013 wszyscy uwarzali Huntera za najslabsza klase z beznadziejnym Hero Power. Bo w koncu do czego moze sie przydac moc bohatera ktora nie pomaga w zdobyciu przewagi na stole? 
  Az ktos wpadl na to, ze Steady Shot nie jest po to zeby zdobywac przewage na stole tylko po to zeby "walic po ryju" ;) Stworzono odpowiednie decki i zaczely sie Łowy ;)
  Blizzard nerfi i nerfi tego Huntera, chyba zadna klasa nie dostala tylu nerfow co Łowca, a i tak jest jedna z najbardziej grywalnych klas.
  
  Faktycznie był taki okres, pamiętam to jak się wszyscy śmiali, że Rexxar słaby, a królował w zależności od czasu Kapłan, Łotr lub Mag.
  
  
  Cześć, jestem Piotrek...
  W Hearthstone zacząłem grać pod koniec kwietnia zeszłego roku, po namowie kuzyna.
  Muszę się przyznać, że... Że... Wbiłem kiedyś legendę...
  Hunterem... :(
  Od tamtego momentu moje podejście do gry się zmieniło.
  Cieszę się, że mogłem się tym podzielić przy tej okazji. Teraz mi lżej.
  
  CZEŚĆ PIO-TREK!
  Nazywam się Bartek i też wbiłem legendę hunterem. Ale nie wstydzę się tego bo już się swoje nagrałem kapłanem przez pół roku ponad, wystarczy mi kontroli i meczów po 20 minut na jakiś czas ;)
 4. ja żałuję, że trend z eksperymentowaniem się już utarł, na początku ludzie tworzyli decki tematyczne, jak divine shield paladyn i nimi grali. Teraz takich nie ma a różne gimmicks to tylko dla funu :)

Submit a Comment