Pierwszy oficjalny sezon rankingowy

Wczoraj rozpoczął się pierwszy oficjalny sezon rankingowy. Na koniec tego sezonu każda osoba z rangą minimum 20 otrzyma nowy rewers kart. Dodatkowo osoby, które osiągną rangę legendy otrzymają specjalne legendarne rewersy. O tym co trzeba zrobić aby otrzymać dane rewersy przeczytasz tutaj – Jak zdobyć nowe rewersy kart?

Nowe rewersy kart zostaną przyznane gdy sezon dobiegnie końca, zatem pewnie pojawią się na kontach 1 maja.

Blizzard przekazał wiadomość o starcie nowego sezonu:

pierwszy sezon rankingowy

Witamy w pierwszym oficjalnym sezonie rankingowym Hearthstone: Pandamonium! Na początku każdego sezonu rankingowego rangi wszystkich graczy zostaną wyzerowane, a za każdą rangę zdobytą w poprzednim sezonie gracze otrzymają dodatkową gwiazdkę. Sezon Pandamonium potrwa do końca miesiąca, co powinno być wystarczającą ilością czasu na zdobycie rangi Legendy Hearthstone.

 

Nagrodą za wzięcie udziału w rankingowym sezonie Pandamonium jest rewers dla kart inspirowany Pandarią.

 

rewers pandaria

Aby otrzymać nowy rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewersy inspirowane Pandarią zostaną przyznane graczom na koniec kwietniowego sezonu rankingowego.

Zacznijcie pojedynkować się z graczami o podobnej pozycji w rankingu już dziś, aby wspiąć się na sam szczyt i zostać Legendą Hearthstone!

 

Author: hearthstone

Share This Post On

Trackbacks/Pingbacks

  1. Ranking graczy w czwartym sezonie testowym | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Blizzard podał ostateczne rankingi graczy za Czwarty Sezon Testowy. Był to tym samym ostatni sezon „testowy”. Od tej pory…

Submit a Comment