Pierwszy sezon rankingowy kończy się w środę

W środę dobiegnie końca pierwszy oficjalny sezon rankingowy. Pamiętaj, że za zdobycie 20 rangi otrzymasz nowy rewers kart. Możesz też bardzo łatwo dostać rewers za spotkania przy kominku bez wychodzenia z domu.

Blizzard jak zawsze przypomina o końcu sezonu, co ciekawe nawet jeśli nie zdobędziesz rewersu Pandarii w tym sezonie, będzie on do zdobycia w następnych (nie wiadomo jeszcze jak).

pierwszy sezon rankingowy

 

Witajcie! W przyszłą środę 30 kwietnia pierwszy sezon rankingowy Hearthstone, Pandamonium, dobiegnie końca. To ostatnia szansa, aby zdobyć rewers kart inspirowany Pandarią, dostępny wyłącznie w tym sezonie. Aby dodać go do swojej kolekcji, osiągnijcie rangę 20 w trybie gry rankingowej do końca miesiąca. Rewers zostanie przyznany po zakończeniu sezonu bez względu na to, czy zdołacie utrzymać tę rangę.

 

rewers pandaria

 

Zachęcamy także do pojedynkowania się w trybie rankingowym i zdobycia rangi Legendy. Gdy tylko dołączycie do tego elitarnego grona graczy, do waszej kolekcji zostanie dodany legendarny rewers kart. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z Hearthstone i nie uda wam się go odblokować przed końcem miesiąca, bez obaw – rewers ten będzie dostępny także w przyszłych sezonach.

 

Do zobaczenia w maju w drugim sezonie rankingowym, który przyniesie także nowy rewers kart do zdobycia!

Na forum ruszyła ciekawa inicjatywa użytkowników – forumowy ranking, zobacz szczegóły tutaj.

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment